Naar de inhoud

OPEN TUIN

Buurtgroep
akke.beakke.be
voor jong en jonggebleven senioren

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
Samen1010
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)88
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)21
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)132
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)71
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)86
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)3722
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)44
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)5434
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)35984
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)6426
Samen593225
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261010
September 202633
Augustus 20261515
Juli 202666
Juni 202633
Mei 202655
April 202633
Maart 202621
Februari 2026203
Januari 202600
December 20254528
November 202555
Oktober 2025476143
September 202511273
Augustus 202500
Juli 20251.077297
Juni 20257961
Mei 2025436249
April 202500
Maart 20252612
Februari 20252626
Januari 202599
December 202455
November 20242322
Samen2.386979
Per jaar
  • 2026 (tot nu)49 bezoekers · 67 bekeken
  • 2025903 bezoekers · 2.291 bekeken
  • 202427 bezoekers · 28 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 202261 bezoekers · 144 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20191 bezoekers · 2 bekeken
  • 20181 bezoekers · 2 bekeken
  • 20171 bezoekers · 2 bekeken
  • 20162 bezoekers · 3 bekeken
  • 20158 bezoekers · 12 bekeken
  • 201484 bezoekers · 92 bekeken
  • 2013131 bezoekers · 146 bekeken
  • 201229 bezoekers · 121 bekeken
  • 201149 bezoekers · 54 bekeken
  • 2010188 bezoekers · 208 bekeken
  • 200931 bezoekers · 51 bekeken
  • 2008257 bezoekers · 478 bekeken
  • 2007555 bezoekers · 1.352 bekeken
  • 2006556 bezoekers · 1.261 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)67491,7%
20252.29190330,7%
202428270,9%
2023000,0%
2022144612,1%
2021440,1%
2020110,0%
2019210,0%
2018210,0%
2017210,0%
2016320,1%
20151280,3%
201492842,9%
20131461314,5%
2012121291,0%
201154491,7%
20102081886,4%
200951311,1%
20084782578,7%
20071.35255518,9%
20061.26155618,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur2894,0%
1 tot 2 uur1462,7%
2 tot 3 uur23114,9%
3 tot 4 uur2683,6%
4 tot 5 uur1783,6%
5 tot 6 uur2283,6%
6 tot 7 uur1273,1%
7 tot 8 uur39104,4%
8 tot 9 uur22104,4%
9 tot 10 uur30125,3%
10 tot 11 uur29125,3%
11 tot 12 uur25104,4%
12 tot 13 uur1552,2%
13 tot 14 uur31104,4%
14 tot 15 uur3594,0%
15 tot 16 uur2594,0%
16 tot 17 uur32104,4%
17 tot 18 uur25156,7%
18 tot 19 uur29167,1%
19 tot 20 uur35104,4%
20 tot 21 uur17104,4%
21 tot 22 uur1652,2%
22 tot 23 uur1973,1%
23 tot 24 uur2783,6%
Samen593225100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag43 bezoekers · 116 bekeken
  • Dinsdag29 bezoekers · 84 bekeken
  • Woensdag35 bezoekers · 101 bekeken
  • Donderdag29 bezoekers · 124 bekeken
  • Vrijdag29 bezoekers · 50 bekeken
  • Zaterdag29 bezoekers · 57 bekeken
  • Zondag31 bezoekers · 61 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1164319,1%
Dinsdag842912,9%
Woensdag1013515,6%
Donderdag1242912,9%
Vrijdag502912,9%
Zaterdag572912,9%
Zondag613113,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
475 keer bekeken (80,1%), 165 bezoekers (73,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
118 keer bekeken (19,9%), 60 bezoekers (26,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van OPEN TUIN

↑ Terug naar de berichten