Naar de inhoud

a.b.c. van digitale foto's

Nog zoveel te ontdekken,dit is de nieuwste verovering!!!!
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen99
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)66
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)77
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)99
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)77
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)22
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)88
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)1311
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)62
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)1313
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)1413
Samen144137
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202699
September 202611
Augustus 202688
Juli 202688
Juni 20262222
Mei 20261616
April 20261717
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202677
December 20254236
November 202513264
Oktober 20253531
September 2025202126
Augustus 202500
Juli 20253125
Juni 20258346
Mei 202544
April 20251913
Maart 20251911
Februari 20251515
Januari 20252121
December 202400
Samen691480
Per jaar
  • 2026 (tot nu)88 bezoekers · 88 bekeken
  • 2025392 bezoekers · 603 bekeken
  • 2024983 bezoekers · 1.009 bekeken
  • 202311 bezoekers · 19 bekeken
  • 202266 bezoekers · 136 bekeken
  • 202115 bezoekers · 17 bekeken
  • 20202 bezoekers · 2 bekeken
  • 201911 bezoekers · 25 bekeken
  • 201817 bezoekers · 50 bekeken
  • 20176 bezoekers · 7 bekeken
  • 201613 bezoekers · 22 bekeken
  • 2015135 bezoekers · 148 bekeken
  • 2014183 bezoekers · 205 bekeken
  • 2013154 bezoekers · 177 bekeken
  • 2012115 bezoekers · 213 bekeken
  • 2011326 bezoekers · 392 bekeken
  • 2010758 bezoekers · 1.050 bekeken
  • 2009220 bezoekers · 302 bekeken
  • 2008417 bezoekers · 616 bekeken
  • 2007830 bezoekers · 1.757 bekeken
  • 20061.353 bezoekers · 2.873 bekeken
  • 20051.113 bezoekers · 1.926 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)88881,2%
20256033925,4%
20241.00998313,6%
202319110,2%
2022136660,9%
202117150,2%
2020220,0%
201925110,2%
201850170,2%
2017760,1%
201622130,2%
20151481351,9%
20142051832,5%
20131771542,1%
20122131151,6%
20113923264,5%
20101.05075810,5%
20093022203,1%
20086164175,8%
20071.75783011,5%
20062.8731.35318,8%
20051.9261.11315,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur12105,3%
1 tot 2 uur13115,9%
2 tot 3 uur1094,8%
3 tot 4 uur863,2%
4 tot 5 uur1484,3%
5 tot 6 uur663,2%
6 tot 7 uur1063,2%
7 tot 8 uur1394,8%
8 tot 9 uur1384,3%
9 tot 10 uur973,7%
10 tot 11 uur542,1%
11 tot 12 uur1073,7%
12 tot 13 uur873,7%
13 tot 14 uur12105,3%
14 tot 15 uur1373,7%
15 tot 16 uur873,7%
16 tot 17 uur1084,3%
17 tot 18 uur1173,7%
18 tot 19 uur2184,3%
19 tot 20 uur11105,3%
20 tot 21 uur1252,7%
21 tot 22 uur11105,3%
22 tot 23 uur994,8%
23 tot 24 uur1394,8%
Samen262188100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag17 bezoekers · 18 bekeken
  • Dinsdag29 bezoekers · 33 bekeken
  • Woensdag27 bezoekers · 35 bekeken
  • Donderdag39 bezoekers · 78 bekeken
  • Vrijdag37 bezoekers · 55 bekeken
  • Zaterdag18 bezoekers · 18 bekeken
  • Zondag21 bezoekers · 25 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag18179,0%
Dinsdag332915,4%
Woensdag352714,4%
Donderdag783920,7%
Vrijdag553719,7%
Zaterdag18189,6%
Zondag252111,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
219 keer bekeken (83,6%), 149 bezoekers (79,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
43 keer bekeken (16,4%), 39 bezoekers (20,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van a.b.c. van digitale foto's

↑ Terug naar de berichten