Naar de inhoud

Paul Severs...mijn belevenissen

Mijn leven
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202671
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202655
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202655
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202644
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202643
zaterdag 3 oktober 202644
Samen5043
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1610
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2323
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2215
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2929
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)22
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)55
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)99
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)99
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)88
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)2828
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)5757
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)65
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)31
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)33
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Samen265249
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20265346
September 20265549
Augustus 20265656
Juli 20266868
Juni 2026109
Mei 2026119
April 202699
Maart 202622
Februari 202653
Januari 202674
December 20252020
November 20259661
Oktober 20254537
September 20252521
Augustus 202564
Juli 20253631
Juni 20259164
Mei 202544
April 20251917
Maart 202543
Februari 20251714
Januari 20253533
December 202411
Samen675565
Per jaar
  • 2026 (tot nu)255 bezoekers · 276 bekeken
  • 2025309 bezoekers · 398 bekeken
  • 2024101 bezoekers · 121 bekeken
  • 202346 bezoekers · 65 bekeken
  • 2022137 bezoekers · 162 bekeken
  • 202194 bezoekers · 215 bekeken
  • 202063 bezoekers · 95 bekeken
  • 2019832 bezoekers · 1.411 bekeken
  • 201896 bezoekers · 136 bekeken
  • 2017150 bezoekers · 234 bekeken
  • 2016162 bezoekers · 225 bekeken
  • 2015414 bezoekers · 519 bekeken
  • 20141.694 bezoekers · 1.883 bekeken
  • 2013662 bezoekers · 964 bekeken
  • 20121.106 bezoekers · 1.802 bekeken
  • 20111.517 bezoekers · 2.627 bekeken
  • 20103.439 bezoekers · 5.683 bekeken
  • 20092.920 bezoekers · 5.128 bekeken
  • 20084.473 bezoekers · 9.087 bekeken
  • 20078.893 bezoekers · 16.804 bekeken
  • 20066.605 bezoekers · 14.054 bekeken
  • 20055.719 bezoekers · 10.585 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2762550,6%
20253983090,8%
20241211010,3%
202365460,1%
20221621370,3%
2021215940,2%
202095630,2%
20191.4118322,1%
2018136960,2%
20172341500,4%
20162251620,4%
20155194141,0%
20141.8831.6944,3%
20139646621,7%
20121.8021.1062,8%
20112.6271.5173,8%
20105.6833.4398,7%
20095.1282.9207,4%
20089.0874.47311,3%
200716.8048.89322,4%
200614.0546.60516,6%
200510.5855.71914,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1082,4%
1 tot 2 uur11113,3%
2 tot 3 uur12123,6%
3 tot 4 uur14144,2%
4 tot 5 uur21206,0%
5 tot 6 uur15154,5%
6 tot 7 uur18144,2%
7 tot 8 uur24226,5%
8 tot 9 uur13123,6%
9 tot 10 uur13113,3%
10 tot 11 uur22185,4%
11 tot 12 uur16164,8%
12 tot 13 uur15123,6%
13 tot 14 uur21216,3%
14 tot 15 uur13133,9%
15 tot 16 uur21164,8%
16 tot 17 uur30206,0%
17 tot 18 uur32216,3%
18 tot 19 uur15123,6%
19 tot 20 uur1182,4%
20 tot 21 uur761,8%
21 tot 22 uur18175,1%
22 tot 23 uur1192,7%
23 tot 24 uur982,4%
Samen392336100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag25 bezoekers · 25 bekeken
  • Dinsdag64 bezoekers · 88 bekeken
  • Woensdag63 bezoekers · 69 bekeken
  • Donderdag44 bezoekers · 53 bekeken
  • Vrijdag49 bezoekers · 58 bekeken
  • Zaterdag43 bezoekers · 43 bekeken
  • Zondag48 bezoekers · 56 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag25257,4%
Dinsdag886419,0%
Woensdag696318,8%
Donderdag534413,1%
Vrijdag584914,6%
Zaterdag434312,8%
Zondag564814,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
293 keer bekeken (74,7%), 245 bezoekers (72,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
99 keer bekeken (25,3%), 91 bezoekers (27,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Paul Severs...mijn belevenissen

↑ Terug naar de berichten