Naar de inhoud

Petanque Boom

Petanque Boom
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen77
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)22
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)77
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)4020
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)11
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)9925
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)11
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)44
Samen16470
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202677
September 202611
Augustus 202600
Juli 202600
Juni 202600
Mei 202600
April 202600
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202633
December 20254929
November 20259925
Oktober 202555
September 20255351
Augustus 202500
Juli 202598
Juni 20258957
Mei 202511
April 20252311
Maart 2025188
Februari 20252222
Januari 2025109
December 20241919
November 20246863
Samen476319
Per jaar
  • 2026 (tot nu)11 bezoekers · 11 bekeken
  • 2025226 bezoekers · 378 bekeken
  • 2024191 bezoekers · 197 bekeken
  • 202312 bezoekers · 16 bekeken
  • 202273 bezoekers · 73 bekeken
  • 20217 bezoekers · 74 bekeken
  • 20203 bezoekers · 3 bekeken
  • 201912 bezoekers · 13 bekeken
  • 20186 bezoekers · 6 bekeken
  • 201711 bezoekers · 15 bekeken
  • 20167 bezoekers · 7 bekeken
  • 201521 bezoekers · 23 bekeken
  • 201432 bezoekers · 38 bekeken
  • 2013182 bezoekers · 202 bekeken
  • 2012591 bezoekers · 773 bekeken
  • 2011819 bezoekers · 1.126 bekeken
  • 2010519 bezoekers · 742 bekeken
  • 2009253 bezoekers · 740 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)11110,4%
20253782267,6%
20241971916,4%
202316120,4%
202273732,5%
20217470,2%
2020330,1%
201913120,4%
2018660,2%
201715110,4%
2016770,2%
201523210,7%
201438321,1%
20132021826,1%
201277359119,9%
20111.12681927,5%
201074251917,4%
20097402538,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur622,9%
1 tot 2 uur1434,3%
2 tot 3 uur834,3%
3 tot 4 uur322,9%
4 tot 5 uur1057,1%
5 tot 6 uur622,9%
6 tot 7 uur845,7%
7 tot 8 uur645,7%
8 tot 9 uur522,9%
9 tot 10 uur322,9%
10 tot 11 uur222,9%
11 tot 12 uur734,3%
12 tot 13 uur922,9%
13 tot 14 uur545,7%
14 tot 15 uur311,4%
15 tot 16 uur722,9%
16 tot 17 uur757,1%
17 tot 18 uur1257,1%
18 tot 19 uur1157,1%
19 tot 20 uur222,9%
20 tot 21 uur1145,7%
21 tot 22 uur811,4%
22 tot 23 uur522,9%
23 tot 24 uur634,3%
Samen16470100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag14 bezoekers · 34 bekeken
  • Dinsdag7 bezoekers · 7 bekeken
  • Woensdag24 bezoekers · 84 bekeken
  • Donderdag13 bezoekers · 27 bekeken
  • Vrijdag2 bezoekers · 2 bekeken
  • Zaterdag6 bezoekers · 6 bekeken
  • Zondag4 bezoekers · 4 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag341420,0%
Dinsdag7710,0%
Woensdag842434,3%
Donderdag271318,6%
Vrijdag222,9%
Zaterdag668,6%
Zondag445,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
154 keer bekeken (93,9%), 60 bezoekers (85,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
10 keer bekeken (6,1%), 10 bezoekers (14,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Petanque Boom

↑ Terug naar de berichten