Naar de inhoud

welkom op me web

welkom
akke.beakke.be
welkom

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 2026103
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202655
vrijdag 2 oktober 202600
Samen4235
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)77
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1710
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)99
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1515
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)33
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2424
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1818
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2423
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2626
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2222
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)55
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)77
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1817
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)88
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)55
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)99
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)77
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Samen260251
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20264639
September 20266767
Augustus 20265655
Juli 20263231
Juni 20261818
Mei 20261717
April 20262323
Maart 202642
Februari 202664
Januari 202643
December 20259072
November 202517177
Oktober 202513784
September 202510230
Augustus 202531
Juli 20258274
Juni 2025357152
Mei 202588
April 202517661
Maart 20252213
Februari 20253030
Januari 20254335
December 20244422
November 2024286203
Samen1.8241.121
Per jaar
  • 2026 (tot nu)259 bezoekers · 273 bekeken
  • 2025637 bezoekers · 1.221 bekeken
  • 20241.009 bezoekers · 1.133 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 202281 bezoekers · 175 bekeken
  • 202122 bezoekers · 24 bekeken
  • 20209 bezoekers · 10 bekeken
  • 201917 bezoekers · 33 bekeken
  • 201815 bezoekers · 22 bekeken
  • 201713 bezoekers · 26 bekeken
  • 201620 bezoekers · 26 bekeken
  • 2015191 bezoekers · 208 bekeken
  • 2014782 bezoekers · 830 bekeken
  • 2013231 bezoekers · 273 bekeken
  • 2012254 bezoekers · 392 bekeken
  • 2011350 bezoekers · 568 bekeken
  • 20101.300 bezoekers · 1.720 bekeken
  • 2009738 bezoekers · 1.128 bekeken
  • 2008711 bezoekers · 1.178 bekeken
  • 20071.359 bezoekers · 2.138 bekeken
  • 20062.076 bezoekers · 7.916 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2732592,6%
20251.2216376,3%
20241.1331.00910,0%
2023440,0%
2022175810,8%
202124220,2%
20201090,1%
201933170,2%
201822150,1%
201726130,1%
201626200,2%
20152081911,9%
20148307827,8%
20132732312,3%
20123922542,5%
20115683503,5%
20101.7201.30012,9%
20091.1287387,3%
20081.1787117,1%
20072.1381.35913,5%
20067.9162.07620,6%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur32224,5%
1 tot 2 uur29255,1%
2 tot 3 uur22183,7%
3 tot 4 uur27234,7%
4 tot 5 uur17153,0%
5 tot 6 uur20142,8%
6 tot 7 uur27214,3%
7 tot 8 uur22183,7%
8 tot 9 uur25204,1%
9 tot 10 uur26204,1%
10 tot 11 uur13112,2%
11 tot 12 uur39285,7%
12 tot 13 uur35255,1%
13 tot 14 uur27183,7%
14 tot 15 uur25183,7%
15 tot 16 uur25183,7%
16 tot 17 uur31224,5%
17 tot 18 uur42255,1%
18 tot 19 uur35204,1%
19 tot 20 uur50336,7%
20 tot 21 uur19163,3%
21 tot 22 uur22193,9%
22 tot 23 uur33224,5%
23 tot 24 uur28214,3%
Samen671492100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag66 bezoekers · 82 bekeken
  • Dinsdag91 bezoekers · 124 bekeken
  • Woensdag96 bezoekers · 162 bekeken
  • Donderdag68 bezoekers · 102 bekeken
  • Vrijdag51 bezoekers · 66 bekeken
  • Zaterdag59 bezoekers · 62 bekeken
  • Zondag61 bezoekers · 73 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag826613,4%
Dinsdag1249118,5%
Woensdag1629619,5%
Donderdag1026813,8%
Vrijdag665110,4%
Zaterdag625912,0%
Zondag736112,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
536 keer bekeken (79,9%), 372 bezoekers (75,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
135 keer bekeken (20,1%), 120 bezoekers (24,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van welkom op me web

↑ Terug naar de berichten