Naar de inhoud

OF THE DRENTSE PLAGGEN..

Toos verdonschot

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202633
maandag 26 oktober 202600
Samen44
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202633
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202622
vrijdag 23 oktober 20265454
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202666
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202600
Samen8686
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)44
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)5656
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)66
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1818
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)77
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)55
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)99
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)77
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2929
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2020
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1010
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)99
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1818
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)2727
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)66
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1010
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1616
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)2727
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)55
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1010
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1515
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1313
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1716
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)98
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)88
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)316
Samen406379
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20268787
September 20262424
Augustus 20267676
Juli 20265353
Juni 20265656
Mei 20263636
April 20266846
Maart 20266223
Februari 202610410
Januari 20261010
December 2025240117
November 2025329102
Oktober 2025518198
September 2025332158
Augustus 2025104
Juli 2025544235
Juni 202517694
Mei 202511317
April 2025471103
Maart 20253019
Februari 202511
Januari 20254545
December 2024372366
Samen3.7571.880
Per jaar
  • 2026 (tot nu)421 bezoekers · 576 bekeken
  • 20251.093 bezoekers · 2.809 bekeken
  • 20243.357 bezoekers · 3.610 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 2022485 bezoekers · 896 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 202010 bezoekers · 19 bekeken
  • 20197 bezoekers · 7 bekeken
  • 20184 bezoekers · 5 bekeken
  • 20174 bezoekers · 7 bekeken
  • 20164 bezoekers · 4 bekeken
  • 201574 bezoekers · 129 bekeken
  • 2014382 bezoekers · 1.459 bekeken
  • 2013573 bezoekers · 757 bekeken
  • 2012388 bezoekers · 1.075 bekeken
  • 20111.230 bezoekers · 1.889 bekeken
  • 20101.091 bezoekers · 2.003 bekeken
  • 20091.155 bezoekers · 4.209 bekeken
  • 20081.177 bezoekers · 3.410 bekeken
  • 20071.718 bezoekers · 6.629 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5764213,2%
20252.8091.0938,3%
20243.6103.35725,5%
2023110,0%
20228964853,7%
2021220,0%
202019100,1%
2019770,1%
2018540,0%
2017740,0%
2016440,0%
2015129740,6%
20141.4593822,9%
20137575734,3%
20121.0753882,9%
20111.8891.2309,3%
20102.0031.0918,3%
20094.2091.1558,8%
20083.4101.1778,9%
20076.6291.71813,0%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur80314,8%
1 tot 2 uur70365,6%
2 tot 3 uur35294,5%
3 tot 4 uur57345,3%
4 tot 5 uur34253,9%
5 tot 6 uur30203,1%
6 tot 7 uur51304,7%
7 tot 8 uur33193,0%
8 tot 9 uur19111,7%
9 tot 10 uur45203,1%
10 tot 11 uur37193,0%
11 tot 12 uur41223,4%
12 tot 13 uur38172,7%
13 tot 14 uur18142,2%
14 tot 15 uur41284,4%
15 tot 16 uur45284,4%
16 tot 17 uur41203,1%
17 tot 18 uur65243,8%
18 tot 19 uur50294,5%
19 tot 20 uur49223,4%
20 tot 21 uur51314,8%
21 tot 22 uur71467,2%
22 tot 23 uur37203,1%
23 tot 24 uur1076510,2%
Samen1.145640100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag49 bezoekers · 54 bekeken
  • Dinsdag98 bezoekers · 195 bekeken
  • Woensdag86 bezoekers · 187 bekeken
  • Donderdag104 bezoekers · 235 bekeken
  • Vrijdag152 bezoekers · 247 bekeken
  • Zaterdag79 bezoekers · 104 bekeken
  • Zondag72 bezoekers · 123 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag54497,7%
Dinsdag1959815,3%
Woensdag1878613,4%
Donderdag23510416,3%
Vrijdag24715223,8%
Zaterdag1047912,3%
Zondag1237211,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
918 keer bekeken (80,2%), 489 bezoekers (76,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
227 keer bekeken (19,8%), 151 bezoekers (23,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van OF THE DRENTSE PLAGGEN..

↑ Terug naar de berichten