Naar de inhoud

vriendschap geeft ogen aan afstand

en een stem aan de stilte( eigen werken)
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202622
vrijdag 16 oktober 202655
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202655
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 20261111
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202655
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
Samen4444
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2222
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1919
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)66
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)66
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)44
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)44
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)21
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)44
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)22
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)2715
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)1811
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)11
Samen149129
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20264646
September 20261515
Augustus 20261010
Juli 202644
Juni 202666
Mei 202655
April 202688
Maart 202600
Februari 202621
Januari 202611
December 20255233
November 20251211
Oktober 20258932
September 20252620
Augustus 202500
Juli 20259861
Juni 202522
Mei 20256051
April 202511
Maart 2025106
Februari 20251414
Januari 20252222
December 202400
Samen483349
Per jaar
  • 2026 (tot nu)96 bezoekers · 97 bekeken
  • 2025253 bezoekers · 386 bekeken
  • 2024118 bezoekers · 225 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 2022122 bezoekers · 256 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 20204 bezoekers · 4 bekeken
  • 20191 bezoekers · 1 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20167 bezoekers · 9 bekeken
  • 201547 bezoekers · 53 bekeken
  • 2014208 bezoekers · 213 bekeken
  • 201339 bezoekers · 49 bekeken
  • 201266 bezoekers · 114 bekeken
  • 2011114 bezoekers · 158 bekeken
  • 2010242 bezoekers · 307 bekeken
  • 200958 bezoekers · 98 bekeken
  • 2008184 bezoekers · 483 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)97966,1%
202538625316,1%
20242251187,5%
2023330,2%
20222561227,8%
2021440,3%
2020440,3%
2019110,1%
2018110,1%
2017220,1%
2016970,4%
201553473,0%
201421320813,3%
201349392,5%
2012114664,2%
20111581147,3%
201030724215,4%
200998583,7%
200848318411,7%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur764,3%
1 tot 2 uur996,4%
2 tot 3 uur12128,6%
3 tot 4 uur221,4%
4 tot 5 uur553,6%
5 tot 6 uur775,0%
6 tot 7 uur442,9%
7 tot 8 uur11107,1%
8 tot 9 uur332,1%
9 tot 10 uur332,1%
10 tot 11 uur842,9%
11 tot 12 uur632,1%
12 tot 13 uur1064,3%
13 tot 14 uur964,3%
14 tot 15 uur542,9%
15 tot 16 uur664,3%
16 tot 17 uur1075,0%
17 tot 18 uur775,0%
18 tot 19 uur11117,9%
19 tot 20 uur110,7%
20 tot 21 uur442,9%
21 tot 22 uur553,6%
22 tot 23 uur996,4%
23 tot 24 uur764,3%
Samen161140100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag27 bezoekers · 40 bekeken
  • Dinsdag24 bezoekers · 25 bekeken
  • Woensdag21 bezoekers · 21 bekeken
  • Donderdag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Vrijdag29 bezoekers · 29 bekeken
  • Zaterdag13 bezoekers · 13 bekeken
  • Zondag16 bezoekers · 23 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag402719,3%
Dinsdag252417,1%
Woensdag212115,0%
Donderdag10107,1%
Vrijdag292920,7%
Zaterdag13139,3%
Zondag231611,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
125 keer bekeken (77,6%), 111 bezoekers (79,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
36 keer bekeken (22,4%), 29 bezoekers (20,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van vriendschap geeft ogen aan afstand

↑ Terug naar de berichten