Naar de inhoud

pentacus

wicca coven
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202655
zaterdag 3 oktober 202622
vrijdag 2 oktober 202600
Samen3838
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1313
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1818
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1212
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1212
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)66
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)77
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)77
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)77
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)55
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)66
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)44
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)1713
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)72
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)11
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)22
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)11
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)1514
Samen165155
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20263939
September 20263030
Augustus 20262121
Juli 202677
Juni 20261010
Mei 202633
April 202677
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202611
December 20252920
November 202500
Oktober 20252524
September 202500
Augustus 202544
Juli 202532
Juni 20257542
Mei 202533
April 20252612
Maart 202511
Februari 202500
Januari 202542
December 202400
November 20244227
Samen330255
Per jaar
  • 2026 (tot nu)118 bezoekers · 118 bekeken
  • 2025110 bezoekers · 170 bekeken
  • 2024256 bezoekers · 276 bekeken
  • 202335 bezoekers · 49 bekeken
  • 202281 bezoekers · 174 bekeken
  • 202185 bezoekers · 197 bekeken
  • 2020180 bezoekers · 240 bekeken
  • 2019155 bezoekers · 206 bekeken
  • 201863 bezoekers · 79 bekeken
  • 2017113 bezoekers · 151 bekeken
  • 2016108 bezoekers · 166 bekeken
  • 2015223 bezoekers · 369 bekeken
  • 2014766 bezoekers · 1.037 bekeken
  • 2013979 bezoekers · 1.298 bekeken
  • 2012686 bezoekers · 1.217 bekeken
  • 2011181 bezoekers · 439 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1181182,9%
20251701102,7%
20242762566,2%
202349350,8%
2022174812,0%
2021197852,1%
20202401804,3%
20192061553,7%
201879631,5%
20171511132,7%
20161661082,6%
20153692235,4%
20141.03776618,5%
20131.29897923,7%
20121.21768616,6%
20114391814,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur774,3%
1 tot 2 uur663,7%
2 tot 3 uur774,3%
3 tot 4 uur774,3%
4 tot 5 uur884,9%
5 tot 6 uur221,2%
6 tot 7 uur442,5%
7 tot 8 uur553,1%
8 tot 9 uur553,1%
9 tot 10 uur663,7%
10 tot 11 uur884,9%
11 tot 12 uur442,5%
12 tot 13 uur13127,4%
13 tot 14 uur15159,3%
14 tot 15 uur1184,9%
15 tot 16 uur12127,4%
16 tot 17 uur995,6%
17 tot 18 uur331,9%
18 tot 19 uur663,7%
19 tot 20 uur1384,9%
20 tot 21 uur653,1%
21 tot 22 uur995,6%
22 tot 23 uur553,1%
23 tot 24 uur110,6%
Samen172162100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag28 bezoekers · 29 bekeken
  • Dinsdag16 bezoekers · 16 bekeken
  • Woensdag22 bezoekers · 25 bekeken
  • Donderdag21 bezoekers · 27 bekeken
  • Vrijdag21 bezoekers · 21 bekeken
  • Zaterdag22 bezoekers · 22 bekeken
  • Zondag32 bezoekers · 32 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag292817,3%
Dinsdag16169,9%
Woensdag252213,6%
Donderdag272113,0%
Vrijdag212113,0%
Zaterdag222213,6%
Zondag323219,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
118 keer bekeken (68,6%), 108 bezoekers (66,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
54 keer bekeken (31,4%), 54 bezoekers (33,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van pentacus

↑ Terug naar de berichten