Naar de inhoud

De herfst blaast zijn hoorn.

Hoe een tachtiger zijn herfst beleeft.
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
woensdag 28 oktober 202633
dinsdag 27 oktober 20262121
maandag 26 oktober 20261414
zondag 25 oktober 20261515
zaterdag 24 oktober 20262121
vrijdag 23 oktober 20262626
donderdag 22 oktober 202666
Samen106106
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
woensdag 28 oktober 202633
dinsdag 27 oktober 20262121
maandag 26 oktober 20261414
zondag 25 oktober 20261515
zaterdag 24 oktober 20262121
vrijdag 23 oktober 20262626
donderdag 22 oktober 202666
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
dinsdag 29 september 202600
Samen113113
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)3838
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)6868
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)44
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2121
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2020
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1111
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2020
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1111
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1818
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)3535
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)3434
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)4343
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)253253
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)223223
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)6565
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)172109
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1818
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1818
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)1010
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1111
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1111
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1918
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)2322
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2424
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)88
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1717
Samen1.2031.138
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026113113
September 20263939
Augustus 20267676
Juli 2026552552
Juni 2026300237
Mei 20265856
April 20267070
Maart 20264444
Februari 20262525
Januari 202677
December 2025560170
November 2025781137
Oktober 20251.872226
September 20251.433103
Augustus 202500
Juli 2025572263
Juni 20252.868215
Mei 20252.70052
April 202558084
Maart 2025308203
Februari 2025151149
Januari 20255555
December 2024285284
November 2024911787
Samen14.3603.947
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.219 bezoekers · 1.284 bekeken
  • 20251.657 bezoekers · 11.880 bekeken
  • 20246.264 bezoekers · 6.607 bekeken
  • 202315 bezoekers · 24 bekeken
  • 2022509 bezoekers · 513 bekeken
  • 202154 bezoekers · 477 bekeken
  • 202051 bezoekers · 119 bekeken
  • 201941 bezoekers · 112 bekeken
  • 201841 bezoekers · 51 bekeken
  • 201765 bezoekers · 255 bekeken
  • 201664 bezoekers · 143 bekeken
  • 2015636 bezoekers · 831 bekeken
  • 20143.496 bezoekers · 4.836 bekeken
  • 20132.815 bezoekers · 4.655 bekeken
  • 20121.996 bezoekers · 4.287 bekeken
  • 20114.128 bezoekers · 8.281 bekeken
  • 20104.537 bezoekers · 13.564 bekeken
  • 20091.321 bezoekers · 2.954 bekeken
  • 20081.644 bezoekers · 3.403 bekeken
  • 20072.785 bezoekers · 4.420 bekeken
  • 20062.534 bezoekers · 5.509 bekeken
  • 20051.374 bezoekers · 4.365 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.2841.2193,3%
202511.8801.6574,4%
20246.6076.26416,8%
202324150,0%
20225135091,4%
2021477540,1%
2020119510,1%
2019112410,1%
201851410,1%
2017255650,2%
2016143640,2%
20158316361,7%
20144.8363.4969,4%
20134.6552.8157,6%
20124.2871.9965,4%
20118.2814.12811,1%
201013.5644.53712,2%
20092.9541.3213,5%
20083.4031.6444,4%
20074.4202.7857,5%
20065.5092.5346,8%
20054.3651.3743,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur205804,6%
1 tot 2 uur139714,1%
2 tot 3 uur180693,9%
3 tot 4 uur163774,4%
4 tot 5 uur149754,3%
5 tot 6 uur189613,5%
6 tot 7 uur166683,9%
7 tot 8 uur198714,1%
8 tot 9 uur172714,1%
9 tot 10 uur177724,1%
10 tot 11 uur141633,6%
11 tot 12 uur187663,8%
12 tot 13 uur189744,2%
13 tot 14 uur210734,2%
14 tot 15 uur217693,9%
15 tot 16 uur179714,1%
16 tot 17 uur337905,1%
17 tot 18 uur172714,1%
18 tot 19 uur205754,3%
19 tot 20 uur222784,5%
20 tot 21 uur151844,8%
21 tot 22 uur211704,0%
22 tot 23 uur138784,5%
23 tot 24 uur200754,3%
Samen4.4971.752100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag291 bezoekers · 486 bekeken
  • Dinsdag277 bezoekers · 878 bekeken
  • Woensdag229 bezoekers · 1.068 bekeken
  • Donderdag228 bezoekers · 851 bekeken
  • Vrijdag223 bezoekers · 315 bekeken
  • Zaterdag243 bezoekers · 414 bekeken
  • Zondag261 bezoekers · 485 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag48629116,6%
Dinsdag87827715,8%
Woensdag1.06822913,1%
Donderdag85122813,0%
Vrijdag31522312,7%
Zaterdag41424313,9%
Zondag48526114,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.598 keer bekeken (80,0%), 1.248 bezoekers (71,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
899 keer bekeken (20,0%), 504 bezoekers (28,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van De herfst blaast zijn hoorn.

↑ Terug naar de berichten