Naar de inhoud

haikoe

verzen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202631
maandag 26 oktober 202600
Samen42
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202631
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202632
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1714
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)42
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)43
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)44
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)44
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)22
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)66
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)55
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1212
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)99
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)66
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1010
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)55
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1816
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)44
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)21
Samen131125
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261714
September 202688
Augustus 20261111
Juli 20261010
Juni 20261616
Mei 20262626
April 20264139
Maart 2026114
Februari 202685
Januari 202633
December 2025227108
November 202596
Oktober 20256151
September 20253121
Augustus 202572
Juli 2025599222
Juni 202533
Mei 2025264172
April 202511
Maart 20251616
Februari 202511
Januari 20253434
December 2024568558
Samen1.9721.331
Per jaar
  • 2026 (tot nu)136 bezoekers · 151 bekeken
  • 2025637 bezoekers · 1.253 bekeken
  • 20241.410 bezoekers · 1.480 bekeken
  • 20235 bezoekers · 5 bekeken
  • 2022173 bezoekers · 290 bekeken
  • 20218 bezoekers · 20 bekeken
  • 202010 bezoekers · 22 bekeken
  • 201911 bezoekers · 27 bekeken
  • 20186 bezoekers · 11 bekeken
  • 20176 bezoekers · 21 bekeken
  • 201610 bezoekers · 30 bekeken
  • 201518 bezoekers · 28 bekeken
  • 2014118 bezoekers · 129 bekeken
  • 201370 bezoekers · 98 bekeken
  • 201234 bezoekers · 155 bekeken
  • 2011169 bezoekers · 230 bekeken
  • 2010999 bezoekers · 1.545 bekeken
  • 2009282 bezoekers · 569 bekeken
  • 2008322 bezoekers · 587 bekeken
  • 2007727 bezoekers · 1.211 bekeken
  • 20061.232 bezoekers · 2.630 bekeken
  • 2005259 bezoekers · 889 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1511362,0%
20251.2536379,6%
20241.4801.41021,2%
2023550,1%
20222901732,6%
20212080,1%
202022100,2%
201927110,2%
20181160,1%
20172160,1%
201630100,2%
201528180,3%
20141291181,8%
201398701,1%
2012155340,5%
20112301692,5%
20101.54599915,0%
20095692824,2%
20085873224,8%
20071.21172710,9%
20062.6301.23218,5%
20058892593,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur14114,4%
1 tot 2 uur1793,6%
2 tot 3 uur12104,0%
3 tot 4 uur19135,2%
4 tot 5 uur22124,8%
5 tot 6 uur19124,8%
6 tot 7 uur883,2%
7 tot 8 uur1193,6%
8 tot 9 uur1162,4%
9 tot 10 uur14104,0%
10 tot 11 uur22156,0%
11 tot 12 uur15114,4%
12 tot 13 uur18135,2%
13 tot 14 uur1983,2%
14 tot 15 uur14104,0%
15 tot 16 uur21114,4%
16 tot 17 uur16114,4%
17 tot 18 uur962,4%
18 tot 19 uur16124,8%
19 tot 20 uur13114,4%
20 tot 21 uur1572,8%
21 tot 22 uur1083,2%
22 tot 23 uur29135,2%
23 tot 24 uur23145,6%
Samen387250100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag40 bezoekers · 54 bekeken
  • Dinsdag33 bezoekers · 37 bekeken
  • Woensdag41 bezoekers · 70 bekeken
  • Donderdag39 bezoekers · 79 bekeken
  • Vrijdag33 bezoekers · 47 bekeken
  • Zaterdag34 bezoekers · 58 bekeken
  • Zondag30 bezoekers · 42 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag544016,0%
Dinsdag373313,2%
Woensdag704116,4%
Donderdag793915,6%
Vrijdag473313,2%
Zaterdag583413,6%
Zondag423012,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
287 keer bekeken (74,2%), 186 bezoekers (74,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
100 keer bekeken (25,8%), 64 bezoekers (25,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van haikoe

↑ Terug naar de berichten