Naar de inhoud

Radio Haqiqat-e-Afghan

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 20261212
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202655
zondag 11 oktober 202655
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202655
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202622
Samen5454
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2626
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2222
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1515
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2323
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)88
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)88
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)66
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1515
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)55
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)88
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)11
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)11
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)22
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)1211
Samen169168
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20265858
September 20264545
Augustus 20263030
Juli 20261313
Juni 202644
Mei 202622
April 202600
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 202533
November 20251413
Oktober 202500
September 20251515
Augustus 202500
Juli 202588
Juni 202533
Mei 202522
April 202577
Maart 202500
Februari 202522
Januari 202511
December 202400
Samen207206
Per jaar
  • 2026 (tot nu)152 bezoekers · 152 bekeken
  • 202554 bezoekers · 55 bekeken
  • 202415 bezoekers · 15 bekeken
  • 20234 bezoekers · 5 bekeken
  • 202216 bezoekers · 29 bekeken
  • 20212 bezoekers · 2 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20192 bezoekers · 2 bekeken
  • 20180 bezoekers · 0 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20162 bezoekers · 2 bekeken
  • 20152 bezoekers · 3 bekeken
  • 20146 bezoekers · 6 bekeken
  • 20135 bezoekers · 5 bekeken
  • 201210 bezoekers · 11 bekeken
  • 201119 bezoekers · 19 bekeken
  • 201058 bezoekers · 58 bekeken
  • 200950 bezoekers · 83 bekeken
  • 200890 bezoekers · 360 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)15215231,1%
2025555411,1%
202415153,1%
2023540,8%
202229163,3%
2021220,4%
2020000,0%
2019220,4%
2018000,0%
2017110,2%
2016220,4%
2015320,4%
2014661,2%
2013551,0%
201211102,0%
201119193,9%
2010585811,9%
2009835010,2%
20083609018,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur442,4%
1 tot 2 uur774,2%
2 tot 3 uur663,6%
3 tot 4 uur11116,5%
4 tot 5 uur553,0%
5 tot 6 uur663,6%
6 tot 7 uur884,8%
7 tot 8 uur11116,5%
8 tot 9 uur10106,0%
9 tot 10 uur995,4%
10 tot 11 uur13137,7%
11 tot 12 uur774,2%
12 tot 13 uur884,8%
13 tot 14 uur995,4%
14 tot 15 uur995,4%
15 tot 16 uur774,2%
16 tot 17 uur663,6%
17 tot 18 uur774,2%
18 tot 19 uur553,0%
19 tot 20 uur11116,5%
20 tot 21 uur000,0%
21 tot 22 uur663,6%
22 tot 23 uur221,2%
23 tot 24 uur210,6%
Samen169168100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag19 bezoekers · 19 bekeken
  • Dinsdag19 bezoekers · 19 bekeken
  • Woensdag20 bezoekers · 20 bekeken
  • Donderdag29 bezoekers · 30 bekeken
  • Vrijdag34 bezoekers · 34 bekeken
  • Zaterdag22 bezoekers · 22 bekeken
  • Zondag25 bezoekers · 25 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag191911,3%
Dinsdag191911,3%
Woensdag202011,9%
Donderdag302917,3%
Vrijdag343420,2%
Zaterdag222213,1%
Zondag252514,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
122 keer bekeken (72,2%), 121 bezoekers (72,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
47 keer bekeken (27,8%), 47 bezoekers (28,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Radio Haqiqat-e-Afghan

↑ Terug naar de berichten