Naar de inhoud

Zon en schaduw

Uit het leven van een gepensionneerde
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202611
vrijdag 16 oktober 202677
donderdag 15 oktober 202644
woensdag 14 oktober 202688
dinsdag 13 oktober 202644
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202699
zaterdag 10 oktober 202699
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202666
woensdag 7 oktober 202644
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202644
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202644
vrijdag 2 oktober 202611
Samen7373
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2828
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3737
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1717
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)99
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)99
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)55
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)44
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)44
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)66
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)66
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)77
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)55
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)55
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)174
Samen205192
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20267676
September 20263333
Augustus 20261313
Juli 20261414
Juni 20262222
Mei 20262020
April 20261010
Maart 202690527
Februari 202600
Januari 202600
December 20252919
November 20253532
Oktober 202519690
September 202515592
Augustus 202511
Juli 2025667265
Juni 202511
Mei 202511
April 20252217
Maart 2025391138
Februari 20252222
Januari 202566
December 202477
November 2024121109
Samen2.7471.015
Per jaar
  • 2026 (tot nu)215 bezoekers · 1.093 bekeken
  • 2025684 bezoekers · 1.526 bekeken
  • 20241.548 bezoekers · 1.604 bekeken
  • 20234 bezoekers · 6 bekeken
  • 202272 bezoekers · 163 bekeken
  • 202113 bezoekers · 13 bekeken
  • 202013 bezoekers · 16 bekeken
  • 201921 bezoekers · 23 bekeken
  • 201812 bezoekers · 20 bekeken
  • 201710 bezoekers · 10 bekeken
  • 20166 bezoekers · 7 bekeken
  • 2015115 bezoekers · 118 bekeken
  • 2014522 bezoekers · 552 bekeken
  • 2013426 bezoekers · 490 bekeken
  • 2012685 bezoekers · 1.051 bekeken
  • 20111.361 bezoekers · 1.790 bekeken
  • 20102.553 bezoekers · 3.158 bekeken
  • 20091.821 bezoekers · 2.539 bekeken
  • 20081.949 bezoekers · 4.269 bekeken
  • 20072.651 bezoekers · 4.576 bekeken
  • 20061.737 bezoekers · 4.680 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.0932151,3%
20251.5266844,2%
20241.6041.5489,4%
2023640,0%
2022163720,4%
202113130,1%
202016130,1%
201923210,1%
201820120,1%
201710100,1%
2016760,0%
20151181150,7%
20145525223,2%
20134904262,6%
20121.0516854,2%
20111.7901.3618,3%
20103.1582.55315,6%
20092.5391.82111,1%
20084.2691.94911,9%
20074.5762.65116,1%
20064.6801.73710,6%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur342174,8%
1 tot 2 uur49154,2%
2 tot 3 uur13133,7%
3 tot 4 uur23205,6%
4 tot 5 uur482246,7%
5 tot 6 uur16102,8%
6 tot 7 uur34195,3%
7 tot 8 uur24123,4%
8 tot 9 uur22164,5%
9 tot 10 uur25174,8%
10 tot 11 uur15133,7%
11 tot 12 uur30154,2%
12 tot 13 uur18164,5%
13 tot 14 uur16133,7%
14 tot 15 uur24154,2%
15 tot 16 uur17133,7%
16 tot 17 uur14123,4%
17 tot 18 uur17113,1%
18 tot 19 uur46195,3%
19 tot 20 uur3692,5%
20 tot 21 uur36164,5%
21 tot 22 uur16113,1%
22 tot 23 uur20154,2%
23 tot 24 uur18154,2%
Samen1.353356100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag66 bezoekers · 428 bekeken
  • Dinsdag59 bezoekers · 85 bekeken
  • Woensdag55 bezoekers · 67 bekeken
  • Donderdag41 bezoekers · 44 bekeken
  • Vrijdag39 bezoekers · 501 bekeken
  • Zaterdag35 bezoekers · 39 bekeken
  • Zondag61 bezoekers · 189 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag4286618,5%
Dinsdag855916,6%
Woensdag675515,4%
Donderdag444111,5%
Vrijdag5013911,0%
Zaterdag39359,8%
Zondag1896117,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.125 keer bekeken (83,1%), 260 bezoekers (73,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
228 keer bekeken (16,9%), 96 bezoekers (27,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Zon en schaduw

↑ Terug naar de berichten