Statistieken
De laatste 7 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
25/1026/1027/1028/1029/1030/1031/10
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| zaterdag 31 oktober 2026 | 22 | 17 |
|---|
| vrijdag 30 oktober 2026 | 33 | 33 |
|---|
| donderdag 29 oktober 2026 | 24 | 24 |
|---|
| woensdag 28 oktober 2026 | 22 | 20 |
|---|
| dinsdag 27 oktober 2026 | 30 | 28 |
|---|
| maandag 26 oktober 2026 | 30 | 28 |
|---|
| zondag 25 oktober 2026 | 37 | 30 |
| Samen | 198 | 180 |
De laatste 30 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
6/1011/1016/1021/1026/1031/10
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| zaterdag 31 oktober 2026 | 22 | 17 |
|---|
| vrijdag 30 oktober 2026 | 33 | 33 |
|---|
| donderdag 29 oktober 2026 | 24 | 24 |
|---|
| woensdag 28 oktober 2026 | 22 | 20 |
|---|
| dinsdag 27 oktober 2026 | 30 | 28 |
|---|
| maandag 26 oktober 2026 | 30 | 28 |
|---|
| zondag 25 oktober 2026 | 37 | 30 |
|---|
| zaterdag 24 oktober 2026 | 51 | 51 |
|---|
| vrijdag 23 oktober 2026 | 55 | 53 |
|---|
| donderdag 22 oktober 2026 | 17 | 15 |
|---|
| woensdag 21 oktober 2026 | 0 | 0 |
|---|
| dinsdag 20 oktober 2026 | 1 | 1 |
|---|
| maandag 19 oktober 2026 | 0 | 0 |
|---|
| zondag 18 oktober 2026 | 0 | 0 |
|---|
| zaterdag 17 oktober 2026 | 1 | 1 |
|---|
| vrijdag 16 oktober 2026 | 21 | 16 |
|---|
| donderdag 15 oktober 2026 | 7 | 7 |
|---|
| woensdag 14 oktober 2026 | 10 | 10 |
|---|
| dinsdag 13 oktober 2026 | 7 | 6 |
|---|
| maandag 12 oktober 2026 | 11 | 11 |
|---|
| zondag 11 oktober 2026 | 147 | 8 |
|---|
| zaterdag 10 oktober 2026 | 6 | 6 |
|---|
| vrijdag 9 oktober 2026 | 14 | 14 |
|---|
| donderdag 8 oktober 2026 | 4 | 4 |
|---|
| woensdag 7 oktober 2026 | 10 | 9 |
|---|
| dinsdag 6 oktober 2026 | 9 | 9 |
|---|
| maandag 5 oktober 2026 | 9 | 8 |
|---|
| zondag 4 oktober 2026 | 9 | 9 |
|---|
| zaterdag 3 oktober 2026 | 7 | 7 |
|---|
| vrijdag 2 oktober 2026 | 6 | 5 |
| Samen | 600 | 430 |
Per week, de laatste 30 weken
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Week | Bekeken | Bezoekers |
| Week 44 (26/10 tot 1/11/2026) | 161 | 150 |
|---|
| Week 43 (19/10 tot 25/10/2026) | 161 | 150 |
|---|
| Week 42 (12/10 tot 18/10/2026) | 57 | 51 |
|---|
| Week 41 (5/10 tot 11/10/2026) | 199 | 58 |
|---|
| Week 40 (28/9 tot 4/10/2026) | 49 | 44 |
|---|
| Week 39 (21/9 tot 27/9/2026) | 80 | 49 |
|---|
| Week 38 (14/9 tot 20/9/2026) | 15 | 13 |
|---|
| Week 37 (7/9 tot 13/9/2026) | 5 | 4 |
|---|
| Week 36 (31/8 tot 6/9/2026) | 30 | 30 |
|---|
| Week 35 (24/8 tot 30/8/2026) | 30 | 30 |
|---|
| Week 34 (17/8 tot 23/8/2026) | 41 | 41 |
|---|
| Week 33 (10/8 tot 16/8/2026) | 41 | 41 |
|---|
| Week 32 (3/8 tot 9/8/2026) | 94 | 94 |
|---|
| Week 31 (27/7 tot 2/8/2026) | 181 | 179 |
|---|
| Week 30 (20/7 tot 26/7/2026) | 99 | 99 |
|---|
| Week 29 (13/7 tot 19/7/2026) | 123 | 123 |
|---|
| Week 28 (6/7 tot 12/7/2026) | 549 | 548 |
|---|
| Week 27 (29/6 tot 5/7/2026) | 512 | 508 |
|---|
| Week 26 (22/6 tot 28/6/2026) | 2.966 | 2.869 |
|---|
| Week 25 (15/6 tot 21/6/2026) | 1.004 | 901 |
|---|
| Week 24 (8/6 tot 14/6/2026) | 425 | 424 |
|---|
| Week 23 (1/6 tot 7/6/2026) | 243 | 186 |
|---|
| Week 22 (25/5 tot 31/5/2026) | 155 | 154 |
|---|
| Week 21 (18/5 tot 24/5/2026) | 153 | 153 |
|---|
| Week 20 (11/5 tot 17/5/2026) | 122 | 116 |
|---|
| Week 19 (4/5 tot 10/5/2026) | 98 | 89 |
|---|
| Week 18 (27/4 tot 3/5/2026) | 144 | 139 |
|---|
| Week 17 (20/4 tot 26/4/2026) | 164 | 154 |
|---|
| Week 16 (13/4 tot 19/4/2026) | 125 | 121 |
|---|
| Week 15 (6/4 tot 12/4/2026) | 606 | 595 |
| Samen | 8.632 | 8.113 |
De laatste 24 maanden
Bekeken pagina's Bezoekers
novdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepoktnovdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepokt
Toon de cijfers
| Maand | Bekeken | Bezoekers |
| Oktober 2026 | 612 | 440 |
|---|
| September 2026 | 140 | 104 |
|---|
| Augustus 2026 | 268 | 268 |
|---|
| Juli 2026 | 1.293 | 1.288 |
|---|
| Juni 2026 | 4.752 | 4.492 |
|---|
| Mei 2026 | 575 | 556 |
|---|
| April 2026 | 1.336 | 1.296 |
|---|
| Maart 2026 | 914 | 345 |
|---|
| Februari 2026 | 77.260 | 339 |
|---|
| Januari 2026 | 78.234 | 249 |
|---|
| December 2025 | 4.447 | 583 |
|---|
| November 2025 | 76.558 | 1.007 |
|---|
| Oktober 2025 | 57.429 | 1.286 |
|---|
| September 2025 | 32.006 | 1.303 |
|---|
| Augustus 2025 | 52.278 | 811 |
|---|
| Juli 2025 | 16.044 | 615 |
|---|
| Juni 2025 | 36.564 | 620 |
|---|
| Mei 2025 | 990 | 154 |
|---|
| April 2025 | 1.731 | 482 |
|---|
| Maart 2025 | 854 | 506 |
|---|
| Februari 2025 | 280 | 274 |
|---|
| Januari 2025 | 3.731 | 238 |
|---|
| December 2024 | 2.148 | 286 |
|---|
| November 2024 | 3.562 | 1.820 |
| Samen | 454.006 | 19.362 |
Per jaar Bekeken pagina's Bezoekers
2026 (tot nu)9.377 bezoekers · 165.384 bekeken
20257.879 bezoekers · 282.912 bekeken
202412.022 bezoekers · 21.938 bekeken
2023620 bezoekers · 1.446 bekeken
20223.469 bezoekers · 3.734 bekeken
2021259 bezoekers · 1.305 bekeken
2020238 bezoekers · 478 bekeken
2019355 bezoekers · 2.484 bekeken
2018567 bezoekers · 857 bekeken
2017680 bezoekers · 996 bekeken
2016882 bezoekers · 1.654 bekeken
20152.002 bezoekers · 3.204 bekeken
20146.152 bezoekers · 8.942 bekeken
20134.922 bezoekers · 7.945 bekeken
20124.710 bezoekers · 10.156 bekeken
20117.049 bezoekers · 14.610 bekeken
20107.244 bezoekers · 18.065 bekeken
20095.727 bezoekers · 17.382 bekeken
20086.621 bezoekers · 24.258 bekeken
20077.818 bezoekers · 31.295 bekeken
20066.572 bezoekers · 25.615 bekeken
20051.489 bezoekers · 4.645 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 2026 (tot nu) | 165.384 | 9.377 | 9,7% |
|---|
| 2025 | 282.912 | 7.879 | 8,2% |
|---|
| 2024 | 21.938 | 12.022 | 12,4% |
|---|
| 2023 | 1.446 | 620 | 0,6% |
|---|
| 2022 | 3.734 | 3.469 | 3,6% |
|---|
| 2021 | 1.305 | 259 | 0,3% |
|---|
| 2020 | 478 | 238 | 0,2% |
|---|
| 2019 | 2.484 | 355 | 0,4% |
|---|
| 2018 | 857 | 567 | 0,6% |
|---|
| 2017 | 996 | 680 | 0,7% |
|---|
| 2016 | 1.654 | 882 | 0,9% |
|---|
| 2015 | 3.204 | 2.002 | 2,1% |
|---|
| 2014 | 8.942 | 6.152 | 6,4% |
|---|
| 2013 | 7.945 | 4.922 | 5,1% |
|---|
| 2012 | 10.156 | 4.710 | 4,9% |
|---|
| 2011 | 14.610 | 7.049 | 7,3% |
|---|
| 2010 | 18.065 | 7.244 | 7,5% |
|---|
| 2009 | 17.382 | 5.727 | 5,9% |
|---|
| 2008 | 24.258 | 6.621 | 6,9% |
|---|
| 2007 | 31.295 | 7.818 | 8,1% |
|---|
| 2006 | 25.615 | 6.572 | 6,8% |
|---|
| 2005 | 4.645 | 1.489 | 1,5% |
Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.
Op welk uur komen de bezoekers?
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Uur | Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 0 tot 1 uur | 15.910 | 518 | 4,2% |
|---|
| 1 tot 2 uur | 15.118 | 500 | 4,1% |
|---|
| 2 tot 3 uur | 13.733 | 485 | 4,0% |
|---|
| 3 tot 4 uur | 11.741 | 529 | 4,3% |
|---|
| 4 tot 5 uur | 11.274 | 567 | 4,6% |
|---|
| 5 tot 6 uur | 11.971 | 427 | 3,5% |
|---|
| 6 tot 7 uur | 12.413 | 484 | 4,0% |
|---|
| 7 tot 8 uur | 11.084 | 482 | 3,9% |
|---|
| 8 tot 9 uur | 11.808 | 481 | 3,9% |
|---|
| 9 tot 10 uur | 11.745 | 570 | 4,7% |
|---|
| 10 tot 11 uur | 11.260 | 554 | 4,5% |
|---|
| 11 tot 12 uur | 11.621 | 524 | 4,3% |
|---|
| 12 tot 13 uur | 11.196 | 486 | 4,0% |
|---|
| 13 tot 14 uur | 12.426 | 558 | 4,6% |
|---|
| 14 tot 15 uur | 15.115 | 483 | 3,9% |
|---|
| 15 tot 16 uur | 15.024 | 499 | 4,1% |
|---|
| 16 tot 17 uur | 11.220 | 527 | 4,3% |
|---|
| 17 tot 18 uur | 11.651 | 499 | 4,1% |
|---|
| 18 tot 19 uur | 11.612 | 513 | 4,2% |
|---|
| 19 tot 20 uur | 11.761 | 510 | 4,2% |
|---|
| 20 tot 21 uur | 10.444 | 516 | 4,2% |
|---|
| 21 tot 22 uur | 12.630 | 539 | 4,4% |
|---|
| 22 tot 23 uur | 13.960 | 484 | 4,0% |
|---|
| 23 tot 24 uur | 17.101 | 518 | 4,2% |
| Samen | 303.818 | 12.253 | 100% |
Op welke dag komen de bezoekers? Bekeken pagina's Bezoekers
Maandag1.620 bezoekers · 36.242 bekeken
Dinsdag2.241 bezoekers · 66.264 bekeken
Woensdag1.869 bezoekers · 97.249 bekeken
Donderdag1.757 bezoekers · 39.832 bekeken
Vrijdag1.373 bezoekers · 35.794 bekeken
Zaterdag1.522 bezoekers · 15.580 bekeken
Zondag1.871 bezoekers · 12.857 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| Maandag | 36.242 | 1.620 | 13,2% |
|---|
| Dinsdag | 66.264 | 2.241 | 18,3% |
|---|
| Woensdag | 97.249 | 1.869 | 15,3% |
|---|
| Donderdag | 39.832 | 1.757 | 14,3% |
|---|
| Vrijdag | 35.794 | 1.373 | 11,2% |
|---|
| Zaterdag | 15.580 | 1.522 | 12,4% |
|---|
| Zondag | 12.857 | 1.871 | 15,3% |
- Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
- 275.381 keer bekeken (90,6%), 8.860 bezoekers (72,3%)
- In het weekend (zaterdag en zondag)
- 28.437 keer bekeken (9,4%), 3.393 bezoekers (27,7%)
‹ Terug naar de blog