Naar de inhoud

Aquarellen en Creatief tekenen

Passie voor aquarel

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 20262217
vrijdag 30 oktober 20263333
donderdag 29 oktober 20262424
woensdag 28 oktober 20262220
dinsdag 27 oktober 20263028
maandag 26 oktober 20263028
zondag 25 oktober 20263730
Samen198180
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 20262217
vrijdag 30 oktober 20263333
donderdag 29 oktober 20262424
woensdag 28 oktober 20262220
dinsdag 27 oktober 20263028
maandag 26 oktober 20263028
zondag 25 oktober 20263730
zaterdag 24 oktober 20265151
vrijdag 23 oktober 20265553
donderdag 22 oktober 20261715
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202611
vrijdag 16 oktober 20262116
donderdag 15 oktober 202677
woensdag 14 oktober 20261010
dinsdag 13 oktober 202676
maandag 12 oktober 20261111
zondag 11 oktober 20261478
zaterdag 10 oktober 202666
vrijdag 9 oktober 20261414
donderdag 8 oktober 202644
woensdag 7 oktober 2026109
dinsdag 6 oktober 202699
maandag 5 oktober 202698
zondag 4 oktober 202699
zaterdag 3 oktober 202677
vrijdag 2 oktober 202665
Samen600430
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)161150
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)161150
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)5751
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)19958
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)4944
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)8049
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1513
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)54
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)3030
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)3030
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)4141
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)4141
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)9494
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)181179
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)9999
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)123123
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)549548
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)512508
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)2.9662.869
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1.004901
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)425424
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)243186
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)155154
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)153153
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)122116
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)9889
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)144139
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)164154
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)125121
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)606595
Samen8.6328.113
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026612440
September 2026140104
Augustus 2026268268
Juli 20261.2931.288
Juni 20264.7524.492
Mei 2026575556
April 20261.3361.296
Maart 2026914345
Februari 202677.260339
Januari 202678.234249
December 20254.447583
November 202576.5581.007
Oktober 202557.4291.286
September 202532.0061.303
Augustus 202552.278811
Juli 202516.044615
Juni 202536.564620
Mei 2025990154
April 20251.731482
Maart 2025854506
Februari 2025280274
Januari 20253.731238
December 20242.148286
November 20243.5621.820
Samen454.00619.362
Per jaar
  • 2026 (tot nu)9.377 bezoekers · 165.384 bekeken
  • 20257.879 bezoekers · 282.912 bekeken
  • 202412.022 bezoekers · 21.938 bekeken
  • 2023620 bezoekers · 1.446 bekeken
  • 20223.469 bezoekers · 3.734 bekeken
  • 2021259 bezoekers · 1.305 bekeken
  • 2020238 bezoekers · 478 bekeken
  • 2019355 bezoekers · 2.484 bekeken
  • 2018567 bezoekers · 857 bekeken
  • 2017680 bezoekers · 996 bekeken
  • 2016882 bezoekers · 1.654 bekeken
  • 20152.002 bezoekers · 3.204 bekeken
  • 20146.152 bezoekers · 8.942 bekeken
  • 20134.922 bezoekers · 7.945 bekeken
  • 20124.710 bezoekers · 10.156 bekeken
  • 20117.049 bezoekers · 14.610 bekeken
  • 20107.244 bezoekers · 18.065 bekeken
  • 20095.727 bezoekers · 17.382 bekeken
  • 20086.621 bezoekers · 24.258 bekeken
  • 20077.818 bezoekers · 31.295 bekeken
  • 20066.572 bezoekers · 25.615 bekeken
  • 20051.489 bezoekers · 4.645 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)165.3849.3779,7%
2025282.9127.8798,2%
202421.93812.02212,4%
20231.4466200,6%
20223.7343.4693,6%
20211.3052590,3%
20204782380,2%
20192.4843550,4%
20188575670,6%
20179966800,7%
20161.6548820,9%
20153.2042.0022,1%
20148.9426.1526,4%
20137.9454.9225,1%
201210.1564.7104,9%
201114.6107.0497,3%
201018.0657.2447,5%
200917.3825.7275,9%
200824.2586.6216,9%
200731.2957.8188,1%
200625.6156.5726,8%
20054.6451.4891,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur15.9105184,2%
1 tot 2 uur15.1185004,1%
2 tot 3 uur13.7334854,0%
3 tot 4 uur11.7415294,3%
4 tot 5 uur11.2745674,6%
5 tot 6 uur11.9714273,5%
6 tot 7 uur12.4134844,0%
7 tot 8 uur11.0844823,9%
8 tot 9 uur11.8084813,9%
9 tot 10 uur11.7455704,7%
10 tot 11 uur11.2605544,5%
11 tot 12 uur11.6215244,3%
12 tot 13 uur11.1964864,0%
13 tot 14 uur12.4265584,6%
14 tot 15 uur15.1154833,9%
15 tot 16 uur15.0244994,1%
16 tot 17 uur11.2205274,3%
17 tot 18 uur11.6514994,1%
18 tot 19 uur11.6125134,2%
19 tot 20 uur11.7615104,2%
20 tot 21 uur10.4445164,2%
21 tot 22 uur12.6305394,4%
22 tot 23 uur13.9604844,0%
23 tot 24 uur17.1015184,2%
Samen303.81812.253100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag1.620 bezoekers · 36.242 bekeken
  • Dinsdag2.241 bezoekers · 66.264 bekeken
  • Woensdag1.869 bezoekers · 97.249 bekeken
  • Donderdag1.757 bezoekers · 39.832 bekeken
  • Vrijdag1.373 bezoekers · 35.794 bekeken
  • Zaterdag1.522 bezoekers · 15.580 bekeken
  • Zondag1.871 bezoekers · 12.857 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag36.2421.62013,2%
Dinsdag66.2642.24118,3%
Woensdag97.2491.86915,3%
Donderdag39.8321.75714,3%
Vrijdag35.7941.37311,2%
Zaterdag15.5801.52212,4%
Zondag12.8571.87115,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
275.381 keer bekeken (90,6%), 8.860 bezoekers (72,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
28.437 keer bekeken (9,4%), 3.393 bezoekers (27,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Aquarellen en Creatief tekenen

↑ Terug naar de berichten