Naar de inhoud

Rikvanbeek1

Allerlei fotografie
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202622
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1414
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)99
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)44
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)44
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)66
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)77
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)33
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)55
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)21
Samen8382
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261414
September 20261111
Augustus 20261313
Juli 202688
Juni 20261111
Mei 20261515
April 202699
Maart 20261911
Februari 202686
Januari 20261614
December 202511071
November 20255347
Oktober 2025217144
September 20258777
Augustus 202553
Juli 2025135103
Juni 20254737
Mei 2025165137
April 20257627
Maart 20255123
Februari 20251917
Januari 20251212
December 20241111
Samen1.112821
Per jaar
  • 2026 (tot nu)112 bezoekers · 124 bekeken
  • 2025698 bezoekers · 977 bekeken
  • 2024394 bezoekers · 413 bekeken
  • 202326 bezoekers · 28 bekeken
  • 202299 bezoekers · 178 bekeken
  • 202120 bezoekers · 40 bekeken
  • 202011 bezoekers · 11 bekeken
  • 20196 bezoekers · 33 bekeken
  • 20181 bezoekers · 5 bekeken
  • 201712 bezoekers · 13 bekeken
  • 201627 bezoekers · 28 bekeken
  • 2015166 bezoekers · 252 bekeken
  • 2014763 bezoekers · 795 bekeken
  • 2013394 bezoekers · 464 bekeken
  • 2012300 bezoekers · 460 bekeken
  • 2011529 bezoekers · 697 bekeken
  • 20101.112 bezoekers · 1.898 bekeken
  • 2009526 bezoekers · 712 bekeken
  • 2008455 bezoekers · 661 bekeken
  • 2007386 bezoekers · 1.025 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1241121,9%
202597769811,6%
20244133946,5%
202328260,4%
2022178991,6%
202140200,3%
202011110,2%
20193360,1%
2018510,0%
201713120,2%
201628270,4%
20152521662,7%
201479576312,6%
20134643946,5%
20124603005,0%
20116975298,8%
20101.8981.11218,4%
20097125268,7%
20086614557,5%
20071.0253866,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur10104,3%
1 tot 2 uur11114,8%
2 tot 3 uur14125,2%
3 tot 4 uur25114,8%
4 tot 5 uur441,7%
5 tot 6 uur12114,8%
6 tot 7 uur18104,3%
7 tot 8 uur1273,0%
8 tot 9 uur1093,9%
9 tot 10 uur10104,3%
10 tot 11 uur14125,2%
11 tot 12 uur23156,5%
12 tot 13 uur762,6%
13 tot 14 uur20146,1%
14 tot 15 uur883,5%
15 tot 16 uur15156,5%
16 tot 17 uur13114,8%
17 tot 18 uur12104,3%
18 tot 19 uur883,5%
19 tot 20 uur12104,3%
20 tot 21 uur652,2%
21 tot 22 uur441,7%
22 tot 23 uur1093,9%
23 tot 24 uur983,5%
Samen287230100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag36 bezoekers · 69 bekeken
  • Dinsdag24 bezoekers · 25 bekeken
  • Woensdag26 bezoekers · 28 bekeken
  • Donderdag27 bezoekers · 27 bekeken
  • Vrijdag35 bezoekers · 35 bekeken
  • Zaterdag44 bezoekers · 52 bekeken
  • Zondag38 bezoekers · 51 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag693615,7%
Dinsdag252410,4%
Woensdag282611,3%
Donderdag272711,7%
Vrijdag353515,2%
Zaterdag524419,1%
Zondag513816,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
184 keer bekeken (64,1%), 148 bezoekers (64,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
103 keer bekeken (35,9%), 82 bezoekers (35,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Rikvanbeek1

↑ Terug naar de berichten