Naar de inhoud

Poëzie

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202641
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
Samen52
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202641
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202688
dinsdag 13 oktober 202688
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202633
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202644
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202622
vrijdag 2 oktober 202633
donderdag 1 oktober 202611
woensdag 30 september 202644
Samen6966
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)41
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2626
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2424
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2020
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2222
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1414
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)88
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1414
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1515
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)77
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1212
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)33
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)44
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)22
Samen194191
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20266562
September 20265555
Augustus 20264040
Juli 20261818
Juni 202633
Mei 202622
April 202622
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 202533
November 202544
Oktober 202522
September 202577
Augustus 202500
Juli 20256253
Juni 20251610
Mei 202544
April 202595
Maart 202500
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
November 202466
Samen298276
Per jaar
  • 2026 (tot nu)182 bezoekers · 185 bekeken
  • 202588 bezoekers · 107 bekeken
  • 202444 bezoekers · 44 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 202237 bezoekers · 73 bekeken
  • 20214 bezoekers · 5 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20196 bezoekers · 7 bekeken
  • 20185 bezoekers · 9 bekeken
  • 20171 bezoekers · 1 bekeken
  • 20166 bezoekers · 6 bekeken
  • 201518 bezoekers · 20 bekeken
  • 2014295 bezoekers · 367 bekeken
  • 2013454 bezoekers · 522 bekeken
  • 201232 bezoekers · 70 bekeken
  • 201156 bezoekers · 66 bekeken
  • 2010114 bezoekers · 147 bekeken
  • 2009137 bezoekers · 149 bekeken
  • 2008101 bezoekers · 112 bekeken
  • 2007106 bezoekers · 114 bekeken
  • 2006100 bezoekers · 132 bekeken
  • 2005100 bezoekers · 221 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1851829,6%
2025107884,7%
202444442,3%
2023440,2%
202273372,0%
2021540,2%
2020000,0%
2019760,3%
2018950,3%
2017110,1%
2016660,3%
201520181,0%
201436729515,6%
201352245424,0%
201270321,7%
201166563,0%
20101471146,0%
20091491377,2%
20081121015,3%
20071141065,6%
20061321005,3%
20052211005,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur994,7%
1 tot 2 uur442,1%
2 tot 3 uur552,6%
3 tot 4 uur994,7%
4 tot 5 uur10105,2%
5 tot 6 uur663,1%
6 tot 7 uur10105,2%
7 tot 8 uur994,7%
8 tot 9 uur442,1%
9 tot 10 uur10105,2%
10 tot 11 uur884,2%
11 tot 12 uur884,2%
12 tot 13 uur14147,3%
13 tot 14 uur16136,8%
14 tot 15 uur12126,3%
15 tot 16 uur773,7%
16 tot 17 uur884,2%
17 tot 18 uur11115,8%
18 tot 19 uur12126,3%
19 tot 20 uur442,1%
20 tot 21 uur663,1%
21 tot 22 uur442,1%
22 tot 23 uur331,6%
23 tot 24 uur552,6%
Samen194191100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag26 bezoekers · 26 bekeken
  • Dinsdag32 bezoekers · 32 bekeken
  • Woensdag27 bezoekers · 27 bekeken
  • Donderdag12 bezoekers · 12 bekeken
  • Vrijdag34 bezoekers · 34 bekeken
  • Zaterdag25 bezoekers · 25 bekeken
  • Zondag35 bezoekers · 38 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag262613,6%
Dinsdag323216,8%
Woensdag272714,1%
Donderdag12126,3%
Vrijdag343417,8%
Zaterdag252513,1%
Zondag383518,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
131 keer bekeken (67,5%), 131 bezoekers (68,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
63 keer bekeken (32,5%), 60 bezoekers (31,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Poëzie

↑ Terug naar de berichten