Naar de inhoud

radiohitstream radio

rob van daal
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
Samen55
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)44
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)55
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)33
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)99
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)55
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)21
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)42
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)31
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)44
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)53
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)2518
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)32
Samen10085
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202677
September 20261818
Augustus 20261919
Juli 202622
Juni 202622
Mei 202622
April 202633
Maart 202663
Februari 202631
Januari 202611
December 20253425
November 202532
Oktober 20256243
September 202575
Augustus 202542
Juli 202522
Juni 20251110
Mei 202522
April 20251110
Maart 202573
Februari 202500
Januari 20252121
December 202400
Samen227183
Per jaar
  • 2026 (tot nu)58 bezoekers · 63 bekeken
  • 2025125 bezoekers · 164 bekeken
  • 202411 bezoekers · 12 bekeken
  • 202323 bezoekers · 42 bekeken
  • 202267 bezoekers · 93 bekeken
  • 202135 bezoekers · 46 bekeken
  • 202062 bezoekers · 86 bekeken
  • 20195 bezoekers · 6 bekeken
  • 201810 bezoekers · 11 bekeken
  • 20175 bezoekers · 5 bekeken
  • 20162 bezoekers · 4 bekeken
  • 201532 bezoekers · 32 bekeken
  • 2014596 bezoekers · 649 bekeken
  • 2013390 bezoekers · 437 bekeken
  • 2012205 bezoekers · 416 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)63583,6%
20251641257,7%
202412110,7%
202342231,4%
202293674,1%
202146352,2%
202086623,8%
2019650,3%
201811100,6%
2017550,3%
2016420,1%
201532322,0%
201464959636,7%
201343739024,0%
201241620512,6%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur444,7%
1 tot 2 uur533,5%
2 tot 3 uur1067,1%
3 tot 4 uur222,4%
4 tot 5 uur555,9%
5 tot 6 uur222,4%
6 tot 7 uur111,2%
7 tot 8 uur433,5%
8 tot 9 uur111,2%
9 tot 10 uur633,5%
10 tot 11 uur333,5%
11 tot 12 uur444,7%
12 tot 13 uur444,7%
13 tot 14 uur444,7%
14 tot 15 uur333,5%
15 tot 16 uur333,5%
16 tot 17 uur544,7%
17 tot 18 uur333,5%
18 tot 19 uur333,5%
19 tot 20 uur878,2%
20 tot 21 uur433,5%
21 tot 22 uur667,1%
22 tot 23 uur544,7%
23 tot 24 uur544,7%
Samen10085100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag12 bezoekers · 15 bekeken
  • Dinsdag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Woensdag10 bezoekers · 12 bekeken
  • Donderdag19 bezoekers · 24 bekeken
  • Vrijdag10 bezoekers · 13 bekeken
  • Zaterdag13 bezoekers · 13 bekeken
  • Zondag11 bezoekers · 13 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag151214,1%
Dinsdag101011,8%
Woensdag121011,8%
Donderdag241922,4%
Vrijdag131011,8%
Zaterdag131315,3%
Zondag131112,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
74 keer bekeken (74,0%), 61 bezoekers (71,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
26 keer bekeken (26,0%), 24 bezoekers (28,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van radiohitstream radio

↑ Terug naar de berichten