Naar de inhoud

ons blogje

iefje en rodger
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen22
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)55
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)22
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)55
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)2927
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)66
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)1512
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)18771
Samen285164
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202622
September 202622
Augustus 202655
Juli 202655
Juni 20261212
Mei 20261111
April 202622
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202644
December 20254038
November 202520283
Oktober 20253229
September 20259570
Augustus 202500
Juli 20254639
Juni 2025177109
Mei 20251818
April 2025193149
Maart 2025259
Februari 20252020
Januari 202555
December 20241411
Samen910623
Per jaar
  • 2026 (tot nu)43 bezoekers · 43 bekeken
  • 2025569 bezoekers · 853 bekeken
  • 2024656 bezoekers · 693 bekeken
  • 20236 bezoekers · 6 bekeken
  • 202281 bezoekers · 81 bekeken
  • 20217 bezoekers · 86 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 1 bekeken
  • 20182 bezoekers · 3 bekeken
  • 20179 bezoekers · 11 bekeken
  • 201617 bezoekers · 23 bekeken
  • 2015131 bezoekers · 144 bekeken
  • 20141.409 bezoekers · 2.683 bekeken
  • 20131.638 bezoekers · 3.640 bekeken
  • 201286 bezoekers · 190 bekeken
  • 2011249 bezoekers · 331 bekeken
  • 20101.078 bezoekers · 1.462 bekeken
  • 2009140 bezoekers · 169 bekeken
  • 2008288 bezoekers · 377 bekeken
  • 2007383 bezoekers · 518 bekeken
  • 2006508 bezoekers · 783 bekeken
  • 2005412 bezoekers · 917 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)43430,6%
20258535697,4%
20246936568,5%
2023660,1%
202281811,1%
20218670,1%
2020000,0%
2019110,0%
2018320,0%
20171190,1%
201623170,2%
20151441311,7%
20142.6831.40918,3%
20133.6401.63821,2%
2012190861,1%
20113312493,2%
20101.4621.07814,0%
20091691401,8%
20083772883,7%
20075183835,0%
20067835086,6%
20059174125,3%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur663,7%
1 tot 2 uur1063,7%
2 tot 3 uur974,3%
3 tot 4 uur995,5%
4 tot 5 uur1153,0%
5 tot 6 uur1395,5%
6 tot 7 uur1174,3%
7 tot 8 uur974,3%
8 tot 9 uur1084,9%
9 tot 10 uur1484,9%
10 tot 11 uur953,0%
11 tot 12 uur1374,3%
12 tot 13 uur1384,9%
13 tot 14 uur1574,3%
14 tot 15 uur742,4%
15 tot 16 uur1274,3%
16 tot 17 uur1974,3%
17 tot 18 uur1395,5%
18 tot 19 uur1253,0%
19 tot 20 uur1384,9%
20 tot 21 uur1453,0%
21 tot 22 uur1574,3%
22 tot 23 uur953,0%
23 tot 24 uur1984,9%
Samen285164100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Dinsdag30 bezoekers · 45 bekeken
  • Woensdag35 bezoekers · 79 bekeken
  • Donderdag30 bezoekers · 71 bekeken
  • Vrijdag27 bezoekers · 48 bekeken
  • Zaterdag17 bezoekers · 17 bekeken
  • Zondag15 bezoekers · 15 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag10106,1%
Dinsdag453018,3%
Woensdag793521,3%
Donderdag713018,3%
Vrijdag482716,5%
Zaterdag171710,4%
Zondag15159,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
253 keer bekeken (88,8%), 132 bezoekers (80,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
32 keer bekeken (11,2%), 32 bezoekers (19,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van ons blogje

↑ Terug naar de berichten