Naar de inhoud

Wandelparadijs

Saas-Fee
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 20261918
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202655
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202699
zondag 11 oktober 202655
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202644
dinsdag 6 oktober 202655
maandag 5 oktober 202699
zondag 4 oktober 202655
zaterdag 3 oktober 202622
Samen7473
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)3534
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3131
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2424
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2828
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)77
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)55
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2121
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2020
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)88
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)77
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)5252
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)162158
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)55
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)43
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)365
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)22
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)66
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)106
Samen483442
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20268281
September 20265454
Augustus 20268686
Juli 2026190186
Juni 202611
Mei 202633
April 202688
Maart 2026408
Februari 202600
Januari 202633
December 20255828
November 202543
Oktober 20254539
September 20255615
Augustus 20252511
Juli 20252815
Juni 20256333
Mei 202588
April 202597
Maart 2025307
Februari 202599
Januari 20254747
December 202400
Samen849652
Per jaar
  • 2026 (tot nu)430 bezoekers · 467 bekeken
  • 2025222 bezoekers · 382 bekeken
  • 2024144 bezoekers · 190 bekeken
  • 202321 bezoekers · 26 bekeken
  • 2022199 bezoekers · 200 bekeken
  • 202125 bezoekers · 224 bekeken
  • 202030 bezoekers · 33 bekeken
  • 2019117 bezoekers · 131 bekeken
  • 201881 bezoekers · 89 bekeken
  • 201796 bezoekers · 115 bekeken
  • 2016129 bezoekers · 156 bekeken
  • 2015384 bezoekers · 424 bekeken
  • 20141.057 bezoekers · 1.135 bekeken
  • 2013971 bezoekers · 1.626 bekeken
  • 2012718 bezoekers · 1.331 bekeken
  • 20111.303 bezoekers · 1.939 bekeken
  • 20101.949 bezoekers · 2.752 bekeken
  • 20091.986 bezoekers · 3.004 bekeken
  • 20082.285 bezoekers · 3.792 bekeken
  • 20072.483 bezoekers · 3.975 bekeken
  • 20061.306 bezoekers · 3.082 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4674302,7%
20253822221,4%
20241901440,9%
202326210,1%
20222001991,2%
2021224250,2%
202033300,2%
20191311170,7%
201889810,5%
2017115960,6%
20161561290,8%
20154243842,4%
20141.1351.0576,6%
20131.6269716,1%
20121.3317184,5%
20111.9391.3038,2%
20102.7521.94912,2%
20093.0041.98612,5%
20083.7922.28514,3%
20073.9752.48315,6%
20063.0821.3068,2%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur21204,3%
1 tot 2 uur46275,9%
2 tot 3 uur35347,4%
3 tot 4 uur41378,0%
4 tot 5 uur28286,1%
5 tot 6 uur31224,8%
6 tot 7 uur31275,9%
7 tot 8 uur13132,8%
8 tot 9 uur22224,8%
9 tot 10 uur15153,3%
10 tot 11 uur16143,0%
11 tot 12 uur18183,9%
12 tot 13 uur21194,1%
13 tot 14 uur17143,0%
14 tot 15 uur16102,2%
15 tot 16 uur16163,5%
16 tot 17 uur20204,3%
17 tot 18 uur23173,7%
18 tot 19 uur29235,0%
19 tot 20 uur1492,0%
20 tot 21 uur17173,7%
21 tot 22 uur14143,0%
22 tot 23 uur12122,6%
23 tot 24 uur13132,8%
Samen529461100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag103 bezoekers · 108 bekeken
  • Dinsdag87 bezoekers · 115 bekeken
  • Woensdag58 bezoekers · 59 bekeken
  • Donderdag48 bezoekers · 49 bekeken
  • Vrijdag59 bezoekers · 61 bekeken
  • Zaterdag48 bezoekers · 79 bekeken
  • Zondag58 bezoekers · 58 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag10810322,3%
Dinsdag1158718,9%
Woensdag595812,6%
Donderdag494810,4%
Vrijdag615912,8%
Zaterdag794810,4%
Zondag585812,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
392 keer bekeken (74,1%), 355 bezoekers (77,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
137 keer bekeken (25,9%), 106 bezoekers (23,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Wandelparadijs

↑ Terug naar de berichten