Naar de inhoud

Just All

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
Samen88
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)55
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)5452
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)3939
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)64
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)111
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)136
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)102
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)44
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)85
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)96
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)2622
Week 43 (20/10 tot 26/10/2025)11
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)32
Samen208168
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202688
September 202644
Augustus 20269896
Juli 202622
Juni 202644
Mei 202600
April 202600
Maart 20263011
Februari 2026102
Januari 202600
December 20251310
November 2025127
Oktober 20252724
September 20251615
Augustus 2025104
Juli 202512096
Juni 20251414
Mei 20257868
April 202511
Maart 202577
Februari 202577
Januari 202500
December 202400
November 20242424
Samen485404
Per jaar
  • 2026 (tot nu)127 bezoekers · 156 bekeken
  • 2025253 bezoekers · 305 bekeken
  • 202472 bezoekers · 72 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 202228 bezoekers · 60 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 20200 bezoekers · 0 bekeken
  • 20191 bezoekers · 1 bekeken
  • 20181 bezoekers · 1 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20169 bezoekers · 10 bekeken
  • 201559 bezoekers · 63 bekeken
  • 2014526 bezoekers · 672 bekeken
  • 2013651 bezoekers · 819 bekeken
  • 201247 bezoekers · 54 bekeken
  • 201183 bezoekers · 111 bekeken
  • 2010239 bezoekers · 267 bekeken
  • 2009113 bezoekers · 178 bekeken
  • 2008127 bezoekers · 541 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1561275,4%
202530525310,8%
202472723,1%
2023110,0%
202260281,2%
2021330,1%
2020000,0%
2019110,0%
2018110,0%
2017220,1%
20161090,4%
201563592,5%
201467252622,5%
201381965127,8%
201254472,0%
2011111833,5%
201026723910,2%
20091781134,8%
20085411275,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur421,2%
1 tot 2 uur553,0%
2 tot 3 uur12127,1%
3 tot 4 uur13106,0%
4 tot 5 uur984,8%
5 tot 6 uur13137,7%
6 tot 7 uur11116,5%
7 tot 8 uur16158,9%
8 tot 9 uur984,8%
9 tot 10 uur331,8%
10 tot 11 uur753,0%
11 tot 12 uur874,2%
12 tot 13 uur884,8%
13 tot 14 uur531,8%
14 tot 15 uur14106,0%
15 tot 16 uur1884,8%
16 tot 17 uur331,8%
17 tot 18 uur17158,9%
18 tot 19 uur421,2%
19 tot 20 uur442,4%
20 tot 21 uur1242,4%
21 tot 22 uur431,8%
22 tot 23 uur331,8%
23 tot 24 uur663,6%
Samen208168100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag29 bezoekers · 33 bekeken
  • Dinsdag35 bezoekers · 40 bekeken
  • Woensdag32 bezoekers · 34 bekeken
  • Donderdag10 bezoekers · 10 bekeken
  • Vrijdag7 bezoekers · 13 bekeken
  • Zaterdag16 bezoekers · 38 bekeken
  • Zondag39 bezoekers · 40 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag332917,3%
Dinsdag403520,8%
Woensdag343219,0%
Donderdag10106,0%
Vrijdag1374,2%
Zaterdag38169,5%
Zondag403923,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
130 keer bekeken (62,5%), 113 bezoekers (67,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
78 keer bekeken (37,5%), 55 bezoekers (32,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Just All

↑ Terug naar de berichten