Naar de inhoud

Een man in de straat

Mijn standpunten en bedenkingen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202655
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202611
Samen3232
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)88
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1616
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1515
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)33
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)62
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)65
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)22
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)11
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)11
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)74
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)44
Samen9587
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20263434
September 20261616
Augustus 202622
Juli 202666
Juni 202611
Mei 202633
April 2026106
Maart 202665
Februari 202622
Januari 202622
December 202596
November 202544
Oktober 20253728
September 2025145108
Augustus 202500
Juli 202500
Juni 202500
Mei 202500
April 202500
Maart 202500
Februari 202500
Januari 202500
December 202400
Samen277223
Per jaar
  • 2026 (tot nu)77 bezoekers · 82 bekeken
  • 2025146 bezoekers · 195 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)827734,5%
202519514665,5%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur444,6%
1 tot 2 uur555,7%
2 tot 3 uur444,6%
3 tot 4 uur333,4%
4 tot 5 uur333,4%
5 tot 6 uur000,0%
6 tot 7 uur111,1%
7 tot 8 uur222,3%
8 tot 9 uur866,9%
9 tot 10 uur322,3%
10 tot 11 uur666,9%
11 tot 12 uur844,6%
12 tot 13 uur222,3%
13 tot 14 uur111,1%
14 tot 15 uur222,3%
15 tot 16 uur111112,6%
16 tot 17 uur544,6%
17 tot 18 uur555,7%
18 tot 19 uur778,0%
19 tot 20 uur444,6%
20 tot 21 uur333,4%
21 tot 22 uur444,6%
22 tot 23 uur222,3%
23 tot 24 uur222,3%
Samen9587100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag11 bezoekers · 11 bekeken
  • Dinsdag13 bezoekers · 14 bekeken
  • Woensdag16 bezoekers · 16 bekeken
  • Donderdag13 bezoekers · 13 bekeken
  • Vrijdag10 bezoekers · 12 bekeken
  • Zaterdag9 bezoekers · 11 bekeken
  • Zondag15 bezoekers · 18 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag111112,6%
Dinsdag141314,9%
Woensdag161618,4%
Donderdag131314,9%
Vrijdag121011,5%
Zaterdag11910,3%
Zondag181517,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
66 keer bekeken (69,5%), 63 bezoekers (72,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
29 keer bekeken (30,5%), 24 bezoekers (27,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Een man in de straat

↑ Terug naar de berichten