Naar de inhoud

OOIT

zoals het zou kunnen z
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen11
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)77
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)55
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)22
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)1010
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)2012
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)86
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)11
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)5517
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)6739
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)3322
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)5223
Samen298182
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202611
September 202633
Augustus 202633
Juli 202666
Juni 20262020
Mei 20261515
April 202622
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 20254131
November 202512256
Oktober 20258545
September 20251716
Augustus 202500
Juli 20254027
Juni 202513360
Mei 20252819
April 202523811
Maart 2025127
Februari 20252019
Januari 20251614
December 20241212
November 2024128120
Samen942487
Per jaar
  • 2026 (tot nu)50 bezoekers · 50 bekeken
  • 2025305 bezoekers · 752 bekeken
  • 2024448 bezoekers · 624 bekeken
  • 2023166 bezoekers · 257 bekeken
  • 2022231 bezoekers · 352 bekeken
  • 2021231 bezoekers · 304 bekeken
  • 2020212 bezoekers · 282 bekeken
  • 2019120 bezoekers · 195 bekeken
  • 2018104 bezoekers · 188 bekeken
  • 2017249 bezoekers · 445 bekeken
  • 2016404 bezoekers · 567 bekeken
  • 2015852 bezoekers · 1.049 bekeken
  • 20141.296 bezoekers · 1.792 bekeken
  • 20131.176 bezoekers · 1.730 bekeken
  • 20121.155 bezoekers · 1.994 bekeken
  • 20111.268 bezoekers · 2.217 bekeken
  • 20101.853 bezoekers · 3.278 bekeken
  • 2009303 bezoekers · 765 bekeken
  • 2008269 bezoekers · 1.291 bekeken
  • 2007406 bezoekers · 2.652 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)50500,5%
20257523052,7%
20246244484,0%
20232571661,5%
20223522312,1%
20213042312,1%
20202822121,9%
20191951201,1%
20181881040,9%
20174452492,2%
20165674043,6%
20151.0498527,7%
20141.7921.29611,7%
20131.7301.17610,6%
20121.9941.15510,4%
20112.2171.26811,4%
20103.2781.85316,7%
20097653032,7%
20081.2912692,4%
20072.6524063,7%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur13105,5%
1 tot 2 uur16105,5%
2 tot 3 uur652,7%
3 tot 4 uur1284,4%
4 tot 5 uur19126,6%
5 tot 6 uur963,3%
6 tot 7 uur863,3%
7 tot 8 uur1394,9%
8 tot 9 uur1542,2%
9 tot 10 uur18105,5%
10 tot 11 uur752,7%
11 tot 12 uur863,3%
12 tot 13 uur1294,9%
13 tot 14 uur1373,8%
14 tot 15 uur1794,9%
15 tot 16 uur1494,9%
16 tot 17 uur14116,0%
17 tot 18 uur652,7%
18 tot 19 uur1163,3%
19 tot 20 uur963,3%
20 tot 21 uur1063,3%
21 tot 22 uur1584,4%
22 tot 23 uur1252,7%
23 tot 24 uur21105,5%
Samen298182100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag16 bezoekers · 23 bekeken
  • Dinsdag31 bezoekers · 37 bekeken
  • Woensdag30 bezoekers · 49 bekeken
  • Donderdag29 bezoekers · 44 bekeken
  • Vrijdag11 bezoekers · 12 bekeken
  • Zaterdag27 bezoekers · 60 bekeken
  • Zondag38 bezoekers · 73 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag23168,8%
Dinsdag373117,0%
Woensdag493016,5%
Donderdag442915,9%
Vrijdag12116,0%
Zaterdag602714,8%
Zondag733820,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
165 keer bekeken (55,4%), 117 bezoekers (64,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
133 keer bekeken (44,6%), 65 bezoekers (35,7%)

‹ Terug naar de blog

Meer van OOIT

↑ Terug naar de berichten