Naar de inhoud

"levensnevel"

akke.beakke.be
"Bezit je niet wat je op prijs stelt, stel dan op prijs wat je bezit."

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202631
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202688
woensdag 14 oktober 202677
dinsdag 13 oktober 202655
maandag 12 oktober 202699
zondag 11 oktober 202655
zaterdag 10 oktober 202644
vrijdag 9 oktober 202666
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202699
dinsdag 6 oktober 202676
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202677
Samen8784
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)31
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)3333
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3736
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2424
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2424
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1313
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)99
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1212
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)3333
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1616
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1212
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1111
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)88
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1515
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)55
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1414
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)2323
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)2020
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)55
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1111
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)76
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)55
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1111
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1010
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1111
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)66
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Samen390386
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20269188
September 20266464
Augustus 20267878
Juli 20263838
Juni 20266363
Mei 20263938
April 20261717
Maart 202636329
Februari 202612521
Januari 2026758
December 202523899
November 202526486
Oktober 2025289150
September 2025591212
Augustus 2025337
Juli 202513881
Juni 2025743236
Mei 20253623
April 20256517
Maart 20256319
Februari 20258459
Januari 20259172
December 20242625
Samen3.6141.530
Per jaar
  • 2026 (tot nu)444 bezoekers · 953 bekeken
  • 20251.061 bezoekers · 2.635 bekeken
  • 20242.300 bezoekers · 2.386 bekeken
  • 20236 bezoekers · 8 bekeken
  • 2022282 bezoekers · 542 bekeken
  • 202120 bezoekers · 21 bekeken
  • 2020102 bezoekers · 126 bekeken
  • 201979 bezoekers · 137 bekeken
  • 2018131 bezoekers · 211 bekeken
  • 20178 bezoekers · 12 bekeken
  • 201613 bezoekers · 21 bekeken
  • 2015102 bezoekers · 134 bekeken
  • 2014133 bezoekers · 145 bekeken
  • 2013385 bezoekers · 432 bekeken
  • 2012245 bezoekers · 367 bekeken
  • 20111.005 bezoekers · 1.272 bekeken
  • 20101.247 bezoekers · 1.710 bekeken
  • 2009321 bezoekers · 559 bekeken
  • 2008231 bezoekers · 306 bekeken
  • 2007779 bezoekers · 1.410 bekeken
  • 20062.659 bezoekers · 8.013 bekeken
  • 2005678 bezoekers · 1.707 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)9534443,6%
20252.6351.0618,7%
20242.3862.30018,8%
2023860,0%
20225422822,3%
202121200,2%
20201261020,8%
2019137790,6%
20182111311,1%
20171280,1%
201621130,1%
20151341020,8%
20141451331,1%
20134323853,1%
20123672452,0%
20111.2721.0058,2%
20101.7101.24710,2%
20095593212,6%
20083062311,9%
20071.4107796,4%
20068.0132.65921,7%
20051.7076785,5%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur57294,6%
1 tot 2 uur94304,8%
2 tot 3 uur30254,0%
3 tot 4 uur52304,8%
4 tot 5 uur61294,6%
5 tot 6 uur52203,2%
6 tot 7 uur68243,8%
7 tot 8 uur36284,5%
8 tot 9 uur25223,5%
9 tot 10 uur38274,3%
10 tot 11 uur35264,1%
11 tot 12 uur45304,8%
12 tot 13 uur37243,8%
13 tot 14 uur46264,1%
14 tot 15 uur45254,0%
15 tot 16 uur45223,5%
16 tot 17 uur61325,1%
17 tot 18 uur328304,8%
18 tot 19 uur64396,2%
19 tot 20 uur36243,8%
20 tot 21 uur93264,1%
21 tot 22 uur52223,5%
22 tot 23 uur29203,2%
23 tot 24 uur26193,0%
Samen1.455629100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag82 bezoekers · 341 bekeken
  • Dinsdag111 bezoekers · 226 bekeken
  • Woensdag91 bezoekers · 198 bekeken
  • Donderdag100 bezoekers · 177 bekeken
  • Vrijdag81 bezoekers · 158 bekeken
  • Zaterdag70 bezoekers · 149 bekeken
  • Zondag94 bezoekers · 206 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3418213,0%
Dinsdag22611117,6%
Woensdag1989114,5%
Donderdag17710015,9%
Vrijdag1588112,9%
Zaterdag1497011,1%
Zondag2069414,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.100 keer bekeken (75,6%), 465 bezoekers (73,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
355 keer bekeken (24,4%), 164 bezoekers (26,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van "levensnevel"

↑ Terug naar de berichten