Naar de inhoud

Maangodin

De zachtheid van een kus weerspiegeld de ziel van de liefde
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
Samen55
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)44
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)33
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)537
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)87
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)5718
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)32
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)1414
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)22
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)7142
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)21
Samen238121
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202655
September 202688
Augustus 202677
Juli 202611
Juni 202644
Mei 202600
April 202600
Maart 202600
Februari 2026548
Januari 202611
December 20258342
November 20257545
Oktober 20257153
September 20256654
Augustus 202500
Juli 20256557
Juni 202510178
Mei 2025555
April 20251210
Maart 202543
Februari 202544
Januari 202555
December 20242929
Samen650419
Per jaar
  • 2026 (tot nu)34 bezoekers · 80 bekeken
  • 2025356 bezoekers · 541 bekeken
  • 2024485 bezoekers · 491 bekeken
  • 20238 bezoekers · 8 bekeken
  • 202283 bezoekers · 83 bekeken
  • 202113 bezoekers · 77 bekeken
  • 202023 bezoekers · 25 bekeken
  • 201926 bezoekers · 27 bekeken
  • 20185 bezoekers · 5 bekeken
  • 20178 bezoekers · 8 bekeken
  • 201617 bezoekers · 22 bekeken
  • 2015351 bezoekers · 379 bekeken
  • 20142.801 bezoekers · 2.852 bekeken
  • 20131.798 bezoekers · 2.339 bekeken
  • 20124.798 bezoekers · 7.988 bekeken
  • 201110.616 bezoekers · 14.635 bekeken
  • 201010.102 bezoekers · 13.015 bekeken
  • 2009795 bezoekers · 1.913 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)80340,1%
20255413561,1%
20244914851,5%
2023880,0%
202283830,3%
202177130,0%
202025230,1%
201927260,1%
2018550,0%
2017880,0%
201622170,1%
20153793511,1%
20142.8522.8018,7%
20132.3391.7985,6%
20127.9884.79814,8%
201114.63510.61632,8%
201013.01510.10231,3%
20091.9137952,5%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur25119,1%
1 tot 2 uur554,1%
2 tot 3 uur421,7%
3 tot 4 uur732,5%
4 tot 5 uur110,8%
5 tot 6 uur943,3%
6 tot 7 uur1565,0%
7 tot 8 uur2297,4%
8 tot 9 uur2143,3%
9 tot 10 uur1086,6%
10 tot 11 uur865,0%
11 tot 12 uur1686,6%
12 tot 13 uur21108,3%
13 tot 14 uur1575,8%
14 tot 15 uur1565,0%
15 tot 16 uur632,5%
16 tot 17 uur543,3%
17 tot 18 uur321,7%
18 tot 19 uur543,3%
19 tot 20 uur221,7%
20 tot 21 uur554,1%
21 tot 22 uur632,5%
22 tot 23 uur743,3%
23 tot 24 uur543,3%
Samen238121100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag9 bezoekers · 10 bekeken
  • Dinsdag29 bezoekers · 57 bekeken
  • Woensdag15 bezoekers · 52 bekeken
  • Donderdag14 bezoekers · 21 bekeken
  • Vrijdag19 bezoekers · 22 bekeken
  • Zaterdag12 bezoekers · 22 bekeken
  • Zondag23 bezoekers · 54 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1097,4%
Dinsdag572924,0%
Woensdag521512,4%
Donderdag211411,6%
Vrijdag221915,7%
Zaterdag22129,9%
Zondag542319,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
162 keer bekeken (68,1%), 86 bezoekers (71,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
76 keer bekeken (31,9%), 35 bezoekers (28,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Maangodin

↑ Terug naar de berichten