Naar de inhoud

Sharika's fantasie wereld!

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202622
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202622
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202633
Samen1717
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)66
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)55
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)66
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)55
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)77
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1515
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)55
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)77
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)99
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)55
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)41
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)22
Samen120117
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261818
September 20261818
Augustus 20262626
Juli 202666
Juni 20261616
Mei 20262020
April 202688
Maart 202600
Februari 202641
Januari 202622
December 20252317
November 202514533
Oktober 20252918
September 20259732
Augustus 202531
Juli 20254939
Juni 20259853
Mei 2025109
April 20252310
Maart 20251512
Februari 202500
Januari 20253824
December 20249696
Samen744459
Per jaar
  • 2026 (tot nu)115 bezoekers · 118 bekeken
  • 2025248 bezoekers · 530 bekeken
  • 2024433 bezoekers · 437 bekeken
  • 20234 bezoekers · 4 bekeken
  • 202263 bezoekers · 120 bekeken
  • 202117 bezoekers · 18 bekeken
  • 202029 bezoekers · 32 bekeken
  • 201937 bezoekers · 111 bekeken
  • 201871 bezoekers · 143 bekeken
  • 2017168 bezoekers · 245 bekeken
  • 2016156 bezoekers · 223 bekeken
  • 2015575 bezoekers · 1.149 bekeken
  • 2014991 bezoekers · 1.950 bekeken
  • 20131.044 bezoekers · 2.146 bekeken
  • 20121.756 bezoekers · 4.291 bekeken
  • 20111.491 bezoekers · 3.924 bekeken
  • 2010608 bezoekers · 1.543 bekeken
  • 2009124 bezoekers · 587 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1181151,5%
20255302483,1%
20244374335,5%
2023440,1%
2022120630,8%
202118170,2%
202032290,4%
2019111370,5%
2018143710,9%
20172451682,1%
20162231562,0%
20151.1495757,3%
20141.95099112,5%
20132.1461.04413,2%
20124.2911.75622,1%
20113.9241.49118,8%
20101.5436087,7%
20095871241,6%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur663,6%
1 tot 2 uur884,8%
2 tot 3 uur884,8%
3 tot 4 uur1453,0%
4 tot 5 uur11116,7%
5 tot 6 uur1995,5%
6 tot 7 uur2884,8%
7 tot 8 uur774,2%
8 tot 9 uur874,2%
9 tot 10 uur3553,0%
10 tot 11 uur1863,6%
11 tot 12 uur663,6%
12 tot 13 uur1663,6%
13 tot 14 uur110,6%
14 tot 15 uur1095,5%
15 tot 16 uur331,8%
16 tot 17 uur1653,0%
17 tot 18 uur14106,1%
18 tot 19 uur15106,1%
19 tot 20 uur1284,8%
20 tot 21 uur442,4%
21 tot 22 uur863,6%
22 tot 23 uur13116,7%
23 tot 24 uur663,6%
Samen286165100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag29 bezoekers · 34 bekeken
  • Dinsdag17 bezoekers · 17 bekeken
  • Woensdag20 bezoekers · 20 bekeken
  • Donderdag12 bezoekers · 15 bekeken
  • Vrijdag14 bezoekers · 14 bekeken
  • Zaterdag41 bezoekers · 149 bekeken
  • Zondag32 bezoekers · 37 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag342917,6%
Dinsdag171710,3%
Woensdag202012,1%
Donderdag15127,3%
Vrijdag14148,5%
Zaterdag1494124,8%
Zondag373219,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
100 keer bekeken (35,0%), 92 bezoekers (55,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
186 keer bekeken (65,0%), 73 bezoekers (44,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Sharika's fantasie wereld!

↑ Terug naar de berichten