Naar de inhoud

Sociaal huren

Vlaanderen
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202622
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202644
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1010
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)66
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)44
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)77
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)21
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)165
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)91
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)66
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)96
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)22
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)55
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)3718
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)22
Samen12886
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261111
September 202688
Augustus 202699
Juli 202644
Juni 202644
Mei 202633
April 202611
Maart 2026186
Februari 202691
Januari 202600
December 20252219
November 20253920
Oktober 2025215127
September 20254538
Augustus 202500
Juli 2025353187
Juni 202511
Mei 20257157
April 202511
Maart 202511
Februari 202566
Januari 202599
December 20243535
Samen865548
Per jaar
  • 2026 (tot nu)47 bezoekers · 67 bekeken
  • 2025466 bezoekers · 763 bekeken
  • 2024606 bezoekers · 629 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 202246 bezoekers · 310 bekeken
  • 20213 bezoekers · 4 bekeken
  • 20205 bezoekers · 9 bekeken
  • 20194 bezoekers · 4 bekeken
  • 20187 bezoekers · 7 bekeken
  • 20172 bezoekers · 3 bekeken
  • 20165 bezoekers · 5 bekeken
  • 201530 bezoekers · 34 bekeken
  • 2014245 bezoekers · 272 bekeken
  • 201373 bezoekers · 82 bekeken
  • 201246 bezoekers · 114 bekeken
  • 2011222 bezoekers · 317 bekeken
  • 2010353 bezoekers · 428 bekeken
  • 2009178 bezoekers · 243 bekeken
  • 2008220 bezoekers · 328 bekeken
  • 2007367 bezoekers · 841 bekeken
  • 2006365 bezoekers · 1.215 bekeken
  • 2005178 bezoekers · 1.633 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)67471,4%
202576346613,4%
202462960617,5%
2023000,0%
2022310461,3%
2021430,1%
2020950,1%
2019440,1%
2018770,2%
2017320,1%
2016550,1%
201534300,9%
20142722457,1%
201382732,1%
2012114461,3%
20113172226,4%
201042835310,2%
20092431785,1%
20083282206,3%
200784136710,6%
20061.21536510,5%
20051.6331785,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur533,5%
1 tot 2 uur222,3%
2 tot 3 uur222,3%
3 tot 4 uur1278,1%
4 tot 5 uur1155,8%
5 tot 6 uur322,3%
6 tot 7 uur222,3%
7 tot 8 uur644,7%
8 tot 9 uur655,8%
9 tot 10 uur000,0%
10 tot 11 uur644,7%
11 tot 12 uur222,3%
12 tot 13 uur544,7%
13 tot 14 uur433,5%
14 tot 15 uur1355,8%
15 tot 16 uur855,8%
16 tot 17 uur555,8%
17 tot 18 uur955,8%
18 tot 19 uur111,2%
19 tot 20 uur855,8%
20 tot 21 uur444,7%
21 tot 22 uur333,5%
22 tot 23 uur444,7%
23 tot 24 uur744,7%
Samen12886100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag9 bezoekers · 9 bekeken
  • Dinsdag21 bezoekers · 38 bekeken
  • Woensdag11 bezoekers · 13 bekeken
  • Donderdag14 bezoekers · 19 bekeken
  • Vrijdag6 bezoekers · 14 bekeken
  • Zaterdag13 bezoekers · 15 bekeken
  • Zondag12 bezoekers · 20 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag9910,5%
Dinsdag382124,4%
Woensdag131112,8%
Donderdag191416,3%
Vrijdag1467,0%
Zaterdag151315,1%
Zondag201214,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
93 keer bekeken (72,7%), 61 bezoekers (70,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
35 keer bekeken (27,3%), 25 bezoekers (29,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Sociaal huren

↑ Terug naar de berichten