Naar de inhoud

skipjack ; pps & psp

akke.beakke.be
w.gife.gifl.gifk.gifo.gifm.gifblank.gif





 

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
Samen66
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)11
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)44
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)22
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)22
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)44
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)2420
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)2722
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)21
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)2821
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)11
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)77
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)4335
Week 40 (29/9 tot 5/10/2025)1010
Samen164139
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202666
September 202600
Augustus 202600
Juli 202655
Juni 202600
Mei 202611
April 202600
Maart 202600
Februari 202644
Januari 202622
December 20255546
November 20253123
Oktober 20256052
September 202513892
Augustus 202500
Juli 2025373219
Juni 202513087
Mei 20257138
April 202512413
Maart 202500
Februari 202500
Januari 20254140
December 20245050
November 202400
Samen1.091678
Per jaar
  • 2026 (tot nu)18 bezoekers · 18 bekeken
  • 2025610 bezoekers · 1.023 bekeken
  • 2024228 bezoekers · 234 bekeken
  • 20232 bezoekers · 7 bekeken
  • 2022111 bezoekers · 238 bekeken
  • 20214 bezoekers · 65 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20192 bezoekers · 2 bekeken
  • 20187 bezoekers · 9 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20168 bezoekers · 11 bekeken
  • 201522 bezoekers · 24 bekeken
  • 2014138 bezoekers · 156 bekeken
  • 201352 bezoekers · 56 bekeken
  • 201279 bezoekers · 110 bekeken
  • 2011602 bezoekers · 930 bekeken
  • 2010506 bezoekers · 1.533 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)18180,8%
20251.02361025,5%
20242342289,5%
2023720,1%
20222381114,6%
20216540,2%
2020110,0%
2019220,1%
2018970,3%
2017220,1%
20161180,3%
201524220,9%
20141561385,8%
201356522,2%
2012110793,3%
201193060225,2%
20101.53350621,2%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur764,3%
1 tot 2 uur221,4%
2 tot 3 uur442,9%
3 tot 4 uur221,4%
4 tot 5 uur764,3%
5 tot 6 uur664,3%
6 tot 7 uur442,9%
7 tot 8 uur875,0%
8 tot 9 uur13107,2%
9 tot 10 uur664,3%
10 tot 11 uur985,8%
11 tot 12 uur10107,2%
12 tot 13 uur553,6%
13 tot 14 uur542,9%
14 tot 15 uur1296,5%
15 tot 16 uur1175,0%
16 tot 17 uur1075,0%
17 tot 18 uur964,3%
18 tot 19 uur110,7%
19 tot 20 uur864,3%
20 tot 21 uur664,3%
21 tot 22 uur753,6%
22 tot 23 uur553,6%
23 tot 24 uur775,0%
Samen164139100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag18 bezoekers · 20 bekeken
  • Dinsdag24 bezoekers · 36 bekeken
  • Woensdag20 bezoekers · 24 bekeken
  • Donderdag18 bezoekers · 23 bekeken
  • Vrijdag13 bezoekers · 13 bekeken
  • Zaterdag26 bezoekers · 28 bekeken
  • Zondag20 bezoekers · 20 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag201812,9%
Dinsdag362417,3%
Woensdag242014,4%
Donderdag231812,9%
Vrijdag13139,4%
Zaterdag282618,7%
Zondag202014,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
116 keer bekeken (70,7%), 93 bezoekers (66,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
48 keer bekeken (29,3%), 46 bezoekers (33,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van skipjack ; pps & psp

↑ Terug naar de berichten