Naar de inhoud

SNITT

Tafeltennis voor de gehandicapte sporter
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202655
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202677
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202633
vrijdag 2 oktober 202622
Samen3636
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1111
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1717
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)99
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1414
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)77
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1010
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)55
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1616
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1513
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)66
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)33
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)22
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)33
Samen165163
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20263737
September 20263737
Augustus 20263735
Juli 20261111
Juni 20261616
Mei 202677
April 20261414
Maart 202666
Februari 20261311
Januari 20262222
December 20254132
November 20257549
Oktober 2025162106
September 20252625
Augustus 202522
Juli 20256256
Juni 202510747
Mei 202511893
April 202541
Maart 2025189
Februari 202554
Januari 20258784
December 20244848
November 2024122115
Samen1.077867
Per jaar
  • 2026 (tot nu)196 bezoekers · 200 bekeken
  • 2025508 bezoekers · 707 bekeken
  • 2024367 bezoekers · 374 bekeken
  • 202310 bezoekers · 10 bekeken
  • 2022158 bezoekers · 170 bekeken
  • 202112 bezoekers · 142 bekeken
  • 20206 bezoekers · 10 bekeken
  • 201911 bezoekers · 11 bekeken
  • 201818 bezoekers · 21 bekeken
  • 20177 bezoekers · 8 bekeken
  • 201624 bezoekers · 27 bekeken
  • 201586 bezoekers · 96 bekeken
  • 2014956 bezoekers · 1.036 bekeken
  • 2013348 bezoekers · 413 bekeken
  • 2012354 bezoekers · 689 bekeken
  • 2011660 bezoekers · 930 bekeken
  • 2010986 bezoekers · 1.223 bekeken
  • 2009805 bezoekers · 995 bekeken
  • 20081.250 bezoekers · 1.728 bekeken
  • 20071.926 bezoekers · 3.205 bekeken
  • 2006143 bezoekers · 359 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2001962,2%
20257075085,8%
20243743674,2%
202310100,1%
20221701581,8%
2021142120,1%
20201060,1%
201911110,1%
201821180,2%
2017870,1%
201627240,3%
201596861,0%
20141.03695610,8%
20134133483,9%
20126893544,0%
20119306607,5%
20101.22398611,2%
20099958059,1%
20081.7281.25014,2%
20073.2051.92621,8%
20063591431,6%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur22164,2%
1 tot 2 uur21184,7%
2 tot 3 uur18153,9%
3 tot 4 uur18184,7%
4 tot 5 uur28236,0%
5 tot 6 uur23153,9%
6 tot 7 uur17133,4%
7 tot 8 uur18164,2%
8 tot 9 uur17153,9%
9 tot 10 uur1392,3%
10 tot 11 uur16133,4%
11 tot 12 uur22195,0%
12 tot 13 uur24195,0%
13 tot 14 uur15143,7%
14 tot 15 uur27215,5%
15 tot 16 uur20143,7%
16 tot 17 uur22195,0%
17 tot 18 uur26215,5%
18 tot 19 uur18143,7%
19 tot 20 uur18123,1%
20 tot 21 uur16133,4%
21 tot 22 uur20153,9%
22 tot 23 uur21174,4%
23 tot 24 uur18143,7%
Samen478383100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag56 bezoekers · 70 bekeken
  • Dinsdag72 bezoekers · 99 bekeken
  • Woensdag59 bezoekers · 76 bekeken
  • Donderdag54 bezoekers · 72 bekeken
  • Vrijdag44 bezoekers · 45 bekeken
  • Zaterdag37 bezoekers · 42 bekeken
  • Zondag61 bezoekers · 74 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag705614,6%
Dinsdag997218,8%
Woensdag765915,4%
Donderdag725414,1%
Vrijdag454411,5%
Zaterdag42379,7%
Zondag746115,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
362 keer bekeken (75,7%), 285 bezoekers (74,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
116 keer bekeken (24,3%), 98 bezoekers (25,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van SNITT

↑ Terug naar de berichten