Naar de inhoud

sonja♥

akke.beakke.be
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202677
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202688
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202655
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202611
Samen4040
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)88
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1717
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1111
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)66
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)55
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2121
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)2727
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2222
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)4747
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2424
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)65
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1313
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)88
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)77
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)66
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1010
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)55
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)463
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)32
Samen324279
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20264141
September 20267575
Augustus 20268079
Juli 20262020
Juni 20261717
Mei 20261919
April 20262323
Maart 2026495
Februari 2026125
Januari 202633
December 20252923
November 202522243
Oktober 2025136
September 20255117
Augustus 2025126
Juli 20258523
Juni 202522
Mei 2025355226
April 202500
Maart 202544
Februari 202511
Januari 20258483
December 202400
Samen1.197721
Per jaar
  • 2026 (tot nu)287 bezoekers · 339 bekeken
  • 2025434 bezoekers · 858 bekeken
  • 2024388 bezoekers · 392 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 202291 bezoekers · 91 bekeken
  • 202140 bezoekers · 176 bekeken
  • 202071 bezoekers · 95 bekeken
  • 201995 bezoekers · 109 bekeken
  • 2018196 bezoekers · 252 bekeken
  • 2017222 bezoekers · 353 bekeken
  • 2016324 bezoekers · 590 bekeken
  • 2015710 bezoekers · 1.146 bekeken
  • 20141.414 bezoekers · 2.141 bekeken
  • 20133.721 bezoekers · 6.241 bekeken
  • 20124.592 bezoekers · 9.757 bekeken
  • 20118.162 bezoekers · 17.609 bekeken
  • 201013.344 bezoekers · 30.255 bekeken
  • 2009684 bezoekers · 1.712 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3392870,8%
20258584341,2%
20243923881,1%
2023110,0%
202291910,3%
2021176400,1%
202095710,2%
2019109950,3%
20182521960,6%
20173532220,6%
20165903240,9%
20151.1467102,0%
20142.1411.4144,1%
20136.2413.72110,7%
20129.7574.59213,2%
201117.6098.16223,5%
201030.25513.34438,4%
20091.7126842,0%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur25123,4%
1 tot 2 uur28195,4%
2 tot 3 uur27195,4%
3 tot 4 uur31195,4%
4 tot 5 uur27144,0%
5 tot 6 uur21102,8%
6 tot 7 uur24144,0%
7 tot 8 uur48113,1%
8 tot 9 uur25154,2%
9 tot 10 uur25174,8%
10 tot 11 uur16144,0%
11 tot 12 uur23185,1%
12 tot 13 uur25205,7%
13 tot 14 uur27133,7%
14 tot 15 uur22185,1%
15 tot 16 uur21133,7%
16 tot 17 uur23164,5%
17 tot 18 uur26154,2%
18 tot 19 uur33154,2%
19 tot 20 uur29174,8%
20 tot 21 uur15102,8%
21 tot 22 uur19133,7%
22 tot 23 uur1482,3%
23 tot 24 uur16133,7%
Samen590353100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag55 bezoekers · 55 bekeken
  • Dinsdag52 bezoekers · 58 bekeken
  • Woensdag42 bezoekers · 42 bekeken
  • Donderdag55 bezoekers · 179 bekeken
  • Vrijdag77 bezoekers · 176 bekeken
  • Zaterdag34 bezoekers · 41 bekeken
  • Zondag38 bezoekers · 39 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag555515,6%
Dinsdag585214,7%
Woensdag424211,9%
Donderdag1795515,6%
Vrijdag1767721,8%
Zaterdag41349,6%
Zondag393810,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
510 keer bekeken (86,4%), 281 bezoekers (79,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
80 keer bekeken (13,6%), 72 bezoekers (20,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van sonja♥

↑ Terug naar de berichten