Naar de inhoud

STAFWERKEN

Dinges
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen99
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)55
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)935
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)142
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)421
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)22
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)33
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)66
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)55
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)3116
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)518
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)11
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)316
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)2016
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)51
Samen31381
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202699
September 202600
Augustus 202600
Juli 202600
Juni 202600
Mei 202600
April 202600
Maart 2026935
Februari 2026142
Januari 20265312
December 20258830
November 20255623
Oktober 2025492161
September 20252520
Augustus 202500
Juli 20258566
Juni 20257057
Mei 2025244197
April 2025528
Maart 20255947
Februari 202522
Januari 20258080
December 202400
Samen1.422719
Per jaar
  • 2026 (tot nu)28 bezoekers · 169 bekeken
  • 2025691 bezoekers · 1.253 bekeken
  • 2024141 bezoekers · 148 bekeken
  • 20230 bezoekers · 0 bekeken
  • 202282 bezoekers · 82 bekeken
  • 20213 bezoekers · 92 bekeken
  • 20201 bezoekers · 1 bekeken
  • 20191 bezoekers · 1 bekeken
  • 20183 bezoekers · 3 bekeken
  • 20172 bezoekers · 2 bekeken
  • 20168 bezoekers · 8 bekeken
  • 201522 bezoekers · 25 bekeken
  • 2014119 bezoekers · 138 bekeken
  • 201374 bezoekers · 101 bekeken
  • 201268 bezoekers · 189 bekeken
  • 2011140 bezoekers · 213 bekeken
  • 2010280 bezoekers · 334 bekeken
  • 200991 bezoekers · 128 bekeken
  • 200859 bezoekers · 101 bekeken
  • 2007344 bezoekers · 546 bekeken
  • 2006245 bezoekers · 447 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)169281,2%
20251.25369128,8%
20241481415,9%
2023000,0%
202282823,4%
20219230,1%
2020110,0%
2019110,0%
2018330,1%
2017220,1%
2016880,3%
201525220,9%
20141381195,0%
2013101743,1%
2012189682,8%
20112131405,8%
201033428011,7%
2009128913,8%
2008101592,5%
200754634414,3%
200644724510,2%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur222,5%
1 tot 2 uur4944,9%
2 tot 3 uur1133,7%
3 tot 4 uur433,7%
4 tot 5 uur333,7%
5 tot 6 uur1256,2%
6 tot 7 uur1544,9%
7 tot 8 uur833,7%
8 tot 9 uur933,7%
9 tot 10 uur1467,4%
10 tot 11 uur111,2%
11 tot 12 uur222,5%
12 tot 13 uur333,7%
13 tot 14 uur4944,9%
14 tot 15 uur222,5%
15 tot 16 uur444,9%
16 tot 17 uur333,7%
17 tot 18 uur1322,5%
18 tot 19 uur4033,7%
19 tot 20 uur856,2%
20 tot 21 uur844,9%
21 tot 22 uur3656,2%
22 tot 23 uur1556,2%
23 tot 24 uur222,5%
Samen31381100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag15 bezoekers · 19 bekeken
  • Dinsdag21 bezoekers · 50 bekeken
  • Woensdag9 bezoekers · 9 bekeken
  • Donderdag5 bezoekers · 49 bekeken
  • Vrijdag9 bezoekers · 74 bekeken
  • Zaterdag9 bezoekers · 65 bekeken
  • Zondag13 bezoekers · 47 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag191518,5%
Dinsdag502125,9%
Woensdag9911,1%
Donderdag4956,2%
Vrijdag74911,1%
Zaterdag65911,1%
Zondag471316,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
201 keer bekeken (64,2%), 59 bezoekers (72,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
112 keer bekeken (35,8%), 22 bezoekers (27,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van STAFWERKEN

↑ Terug naar de berichten