Naar de inhoud

tarantakweker

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202633
donderdag 29 oktober 202684
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen128
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202633
donderdag 29 oktober 202684
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen2319
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)128
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)66
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)55
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)44
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)22
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)91
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)42
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)61
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)76
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)21
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)93
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)33
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)21
Samen9971
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20262319
September 202688
Augustus 202622
Juli 202677
Juni 202655
Mei 202666
April 202633
Maart 2026205
Februari 2026119
Januari 2026115
December 2025139
November 20252518
Oktober 20252120
September 202566
Augustus 20252012
Juli 2025288171
Juni 20251813
Mei 20251913
April 2025109
Maart 20252914
Februari 20252018
Januari 20252015
December 20248983
Samen674470
Per jaar
  • 2026 (tot nu)69 bezoekers · 96 bekeken
  • 2025318 bezoekers · 489 bekeken
  • 2024230 bezoekers · 255 bekeken
  • 202350 bezoekers · 58 bekeken
  • 2022126 bezoekers · 200 bekeken
  • 2021240 bezoekers · 308 bekeken
  • 2020192 bezoekers · 236 bekeken
  • 2019261 bezoekers · 360 bekeken
  • 2018447 bezoekers · 609 bekeken
  • 2017279 bezoekers · 376 bekeken
  • 2016523 bezoekers · 695 bekeken
  • 2015994 bezoekers · 1.317 bekeken
  • 20141.929 bezoekers · 2.406 bekeken
  • 20132.079 bezoekers · 3.126 bekeken
  • 20122.695 bezoekers · 4.389 bekeken
  • 20112.971 bezoekers · 4.613 bekeken
  • 20102.987 bezoekers · 4.809 bekeken
  • 20093.409 bezoekers · 6.993 bekeken
  • 2008354 bezoekers · 1.197 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)96690,3%
20254893181,6%
20242552301,1%
202358500,2%
20222001260,6%
20213082401,2%
20202361921,0%
20193602611,3%
20186094472,2%
20173762791,4%
20166955232,6%
20151.3179944,9%
20142.4061.9299,6%
20133.1262.07910,3%
20124.3892.69513,4%
20114.6132.97114,7%
20104.8092.98714,8%
20096.9933.40916,9%
20081.1973541,8%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1022,1%
1 tot 2 uur111,0%
2 tot 3 uur555,2%
3 tot 4 uur111,0%
4 tot 5 uur111,0%
5 tot 6 uur333,1%
6 tot 7 uur111,0%
7 tot 8 uur544,2%
8 tot 9 uur111,0%
9 tot 10 uur222,1%
10 tot 11 uur755,2%
11 tot 12 uur944,2%
12 tot 13 uur555,2%
13 tot 14 uur222,1%
14 tot 15 uur777,3%
15 tot 16 uur1266,3%
16 tot 17 uur111010,4%
17 tot 18 uur1199,4%
18 tot 19 uur666,3%
19 tot 20 uur666,3%
20 tot 21 uur555,2%
21 tot 22 uur544,2%
22 tot 23 uur1133,1%
23 tot 24 uur733,1%
Samen13496100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag12 bezoekers · 21 bekeken
  • Dinsdag11 bezoekers · 16 bekeken
  • Woensdag10 bezoekers · 13 bekeken
  • Donderdag19 bezoekers · 25 bekeken
  • Vrijdag17 bezoekers · 22 bekeken
  • Zaterdag17 bezoekers · 25 bekeken
  • Zondag10 bezoekers · 12 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag211212,5%
Dinsdag161111,5%
Woensdag131010,4%
Donderdag251919,8%
Vrijdag221717,7%
Zaterdag251717,7%
Zondag121010,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
97 keer bekeken (72,4%), 69 bezoekers (71,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
37 keer bekeken (27,6%), 27 bezoekers (28,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van tarantakweker

↑ Terug naar de berichten