Naar de inhoud

Overwinteren in Thailand

Het reisverhaal van onze overwinteringsreis in Thailand van 8 januari - 14 februari 2007. Onze belevenissen hier uitvoerig beschreven, voor ieder wie geïnteresseerd is...
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202655
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202699
donderdag 8 oktober 202655
woensdag 7 oktober 20261010
dinsdag 6 oktober 202677
maandag 5 oktober 202666
zondag 4 oktober 202644
zaterdag 3 oktober 202622
Samen6565
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1515
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)4242
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2525
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3636
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)77
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)77
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)77
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1010
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)66
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1111
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)44
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)61
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)42
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)11
Samen219212
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20267171
September 20266666
Augustus 20262525
Juli 20261616
Juni 202688
Mei 20261111
April 20261010
Maart 202661
Februari 202600
Januari 202653
December 20251210
November 20251716
Oktober 20252525
September 20254435
Augustus 202541
Juli 20254333
Juni 202511
Mei 20251210
April 202596
Maart 2025158
Februari 202577
Januari 20251414
December 202433
Samen424380
Per jaar
  • 2026 (tot nu)211 bezoekers · 218 bekeken
  • 2025166 bezoekers · 203 bekeken
  • 2024292 bezoekers · 303 bekeken
  • 20237 bezoekers · 8 bekeken
  • 202277 bezoekers · 81 bekeken
  • 20219 bezoekers · 77 bekeken
  • 20207 bezoekers · 8 bekeken
  • 201926 bezoekers · 28 bekeken
  • 201825 bezoekers · 27 bekeken
  • 201720 bezoekers · 20 bekeken
  • 201619 bezoekers · 24 bekeken
  • 201572 bezoekers · 86 bekeken
  • 2014170 bezoekers · 216 bekeken
  • 2013207 bezoekers · 258 bekeken
  • 2012568 bezoekers · 739 bekeken
  • 20111.024 bezoekers · 1.211 bekeken
  • 20101.093 bezoekers · 1.402 bekeken
  • 2009624 bezoekers · 792 bekeken
  • 2008824 bezoekers · 1.432 bekeken
  • 2007755 bezoekers · 1.297 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2182113,4%
20252031662,7%
20243032924,7%
2023870,1%
202281771,2%
20217790,1%
2020870,1%
201928260,4%
201827250,4%
201720200,3%
201624190,3%
201586721,2%
20142161702,7%
20132582073,3%
20127395689,2%
20111.2111.02416,5%
20101.4021.09317,6%
200979262410,1%
20081.43282413,3%
20071.29775512,2%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur441,7%
1 tot 2 uur10104,2%
2 tot 3 uur20208,4%
3 tot 4 uur14135,5%
4 tot 5 uur10104,2%
5 tot 6 uur662,5%
6 tot 7 uur773,0%
7 tot 8 uur552,1%
8 tot 9 uur10104,2%
9 tot 10 uur10104,2%
10 tot 11 uur1693,8%
11 tot 12 uur12125,1%
12 tot 13 uur331,3%
13 tot 14 uur14145,9%
14 tot 15 uur12125,1%
15 tot 16 uur993,8%
16 tot 17 uur13125,1%
17 tot 18 uur883,4%
18 tot 19 uur662,5%
19 tot 20 uur15156,3%
20 tot 21 uur12125,1%
21 tot 22 uur662,5%
22 tot 23 uur16156,3%
23 tot 24 uur993,8%
Samen247237100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag32 bezoekers · 32 bekeken
  • Dinsdag39 bezoekers · 45 bekeken
  • Woensdag35 bezoekers · 36 bekeken
  • Donderdag39 bezoekers · 41 bekeken
  • Vrijdag37 bezoekers · 37 bekeken
  • Zaterdag20 bezoekers · 20 bekeken
  • Zondag35 bezoekers · 36 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag323213,5%
Dinsdag453916,5%
Woensdag363514,8%
Donderdag413916,5%
Vrijdag373715,6%
Zaterdag20208,4%
Zondag363514,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
191 keer bekeken (77,3%), 182 bezoekers (76,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
56 keer bekeken (22,7%), 55 bezoekers (23,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Overwinteren in Thailand

↑ Terug naar de berichten