Naar de inhoud

veldrijden

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202611
Samen2727
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1010
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1111
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)44
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1313
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)22
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)77
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)5.01315
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)11
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Samen5.104106
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20262828
September 20262121
Augustus 202644
Juli 20261010
Juni 20261414
Mei 202677
April 202655
Maart 20265.01416
Februari 202663
Januari 202600
December 20256040
November 202528868
Oktober 202522393
September 202577
Augustus 202511
Juli 202596
Juni 2025245100
Mei 202584
April 2025139
Maart 202554
Februari 20251515
Januari 20251818
December 202444
November 2024148131
Samen6.153608
Per jaar
  • 2026 (tot nu)108 bezoekers · 5.109 bekeken
  • 2025365 bezoekers · 892 bekeken
  • 2024415 bezoekers · 440 bekeken
  • 20236 bezoekers · 6 bekeken
  • 202286 bezoekers · 112 bekeken
  • 20214 bezoekers · 79 bekeken
  • 20205 bezoekers · 10 bekeken
  • 201923 bezoekers · 71 bekeken
  • 20185 bezoekers · 6 bekeken
  • 201711 bezoekers · 17 bekeken
  • 20169 bezoekers · 9 bekeken
  • 201543 bezoekers · 56 bekeken
  • 2014106 bezoekers · 115 bekeken
  • 201375 bezoekers · 84 bekeken
  • 201292 bezoekers · 180 bekeken
  • 2011118 bezoekers · 129 bekeken
  • 2010338 bezoekers · 384 bekeken
  • 2009234 bezoekers · 285 bekeken
  • 2008518 bezoekers · 1.151 bekeken
  • 2007257 bezoekers · 539 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5.1091083,8%
202589236513,0%
202444041514,7%
2023660,2%
2022112863,1%
20217940,1%
20201050,2%
201971230,8%
2018650,2%
201717110,4%
2016990,3%
201556431,5%
20141151063,8%
201384752,7%
2012180923,3%
20111291184,2%
201038433812,0%
20092852348,3%
20081.15151818,4%
20075392579,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur370185,8%
1 tot 2 uur445237,4%
2 tot 3 uur461144,5%
3 tot 4 uur486134,2%
4 tot 5 uur478123,9%
5 tot 6 uur41144,5%
6 tot 7 uur16103,2%
7 tot 8 uur2792,9%
8 tot 9 uur15113,6%
9 tot 10 uur22123,9%
10 tot 11 uur1792,9%
11 tot 12 uur25123,9%
12 tot 13 uur1582,6%
13 tot 14 uur2582,6%
14 tot 15 uur27113,6%
15 tot 16 uur1292,9%
16 tot 17 uur353134,2%
17 tot 18 uur452113,6%
18 tot 19 uur387185,8%
19 tot 20 uur424113,6%
20 tot 21 uur44692,9%
21 tot 22 uur427196,1%
22 tot 23 uur282196,1%
23 tot 24 uur427165,2%
Samen5.680309100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag67 bezoekers · 3.042 bekeken
  • Dinsdag46 bezoekers · 2.154 bekeken
  • Woensdag31 bezoekers · 62 bekeken
  • Donderdag35 bezoekers · 65 bekeken
  • Vrijdag38 bezoekers · 122 bekeken
  • Zaterdag43 bezoekers · 122 bekeken
  • Zondag49 bezoekers · 113 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag3.0426721,7%
Dinsdag2.1544614,9%
Woensdag623110,0%
Donderdag653511,3%
Vrijdag1223812,3%
Zaterdag1224313,9%
Zondag1134915,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
5.445 keer bekeken (95,9%), 217 bezoekers (70,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
235 keer bekeken (4,1%), 92 bezoekers (29,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van veldrijden

↑ Terug naar de berichten