Naar de inhoud

familie Van der Moeren-Bols

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 20261010
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202621
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
Samen2221
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1413
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)44
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)32
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)42
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)33
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)127
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)54
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)66
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)43
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)87
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)61
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)22
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)22
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)54
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)103
Samen11792
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20262221
September 202633
Augustus 202685
Juli 202633
Juni 20261111
Mei 20262519
April 20261917
Maart 202683
Februari 202687
Januari 2026114
December 2025316100
November 20258870
Oktober 20251.212397
September 20252.131617
Augustus 20251.297371
Juli 2025415306
Juni 2025640332
Mei 2025335205
April 20252920
Maart 20253432
Februari 20252020
Januari 20256057
December 20242423
Samen6.7192.643
Per jaar
  • 2026 (tot nu)93 bezoekers · 118 bekeken
  • 20252.527 bezoekers · 6.577 bekeken
  • 2024647 bezoekers · 676 bekeken
  • 202374 bezoekers · 102 bekeken
  • 2022127 bezoekers · 678 bekeken
  • 202182 bezoekers · 96 bekeken
  • 202079 bezoekers · 114 bekeken
  • 201969 bezoekers · 109 bekeken
  • 201887 bezoekers · 128 bekeken
  • 201795 bezoekers · 172 bekeken
  • 201695 bezoekers · 153 bekeken
  • 2015240 bezoekers · 319 bekeken
  • 2014332 bezoekers · 494 bekeken
  • 2013410 bezoekers · 537 bekeken
  • 2012285 bezoekers · 505 bekeken
  • 2011417 bezoekers · 623 bekeken
  • 2010728 bezoekers · 1.015 bekeken
  • 2009639 bezoekers · 1.179 bekeken
  • 2008424 bezoekers · 763 bekeken
  • 2007215 bezoekers · 408 bekeken
  • 2006290 bezoekers · 682 bekeken
  • 2005370 bezoekers · 989 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)118931,1%
20256.5772.52730,4%
20246766477,8%
2023102740,9%
20226781271,5%
202196821,0%
2020114790,9%
2019109690,8%
2018128871,0%
2017172951,1%
2016153951,1%
20153192402,9%
20144943324,0%
20135374104,9%
20125052853,4%
20116234175,0%
20101.0157288,7%
20091.1796397,7%
20087634245,1%
20074082152,6%
20066822903,5%
20059893704,4%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1572,7%
1 tot 2 uur1772,7%
2 tot 3 uur18134,9%
3 tot 4 uur21103,8%
4 tot 5 uur1051,9%
5 tot 6 uur11103,8%
6 tot 7 uur22114,2%
7 tot 8 uur34124,6%
8 tot 9 uur1172,7%
9 tot 10 uur16134,9%
10 tot 11 uur43124,6%
11 tot 12 uur34166,1%
12 tot 13 uur20114,2%
13 tot 14 uur13134,9%
14 tot 15 uur23103,8%
15 tot 16 uur1993,4%
16 tot 17 uur30155,7%
17 tot 18 uur1793,4%
18 tot 19 uur34134,9%
19 tot 20 uur21124,6%
20 tot 21 uur1993,4%
21 tot 22 uur21134,9%
22 tot 23 uur18114,2%
23 tot 24 uur35155,7%
Samen522263100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag45 bezoekers · 173 bekeken
  • Dinsdag41 bezoekers · 56 bekeken
  • Woensdag26 bezoekers · 37 bekeken
  • Donderdag26 bezoekers · 28 bekeken
  • Vrijdag42 bezoekers · 58 bekeken
  • Zaterdag34 bezoekers · 41 bekeken
  • Zondag49 bezoekers · 129 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1734517,1%
Dinsdag564115,6%
Woensdag37269,9%
Donderdag28269,9%
Vrijdag584216,0%
Zaterdag413412,9%
Zondag1294918,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
352 keer bekeken (67,4%), 180 bezoekers (68,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
170 keer bekeken (32,6%), 83 bezoekers (31,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van familie Van der Moeren-Bols

↑ Terug naar de berichten