Naar de inhoud

Woordenboek Westends Dialect

Laten we dat niet verloren gaan
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202611
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202611
dinsdag 29 september 202600
maandag 28 september 202611
Samen66
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)33
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)77
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)75
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)87
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)54
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)99
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)97
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)8264
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1413
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1814
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)22
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)33
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)21
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)11
Samen201171
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202644
September 202666
Augustus 20261111
Juli 202699
Juni 20261715
Mei 20262422
April 202612499
Maart 202665
Februari 202618990
Januari 202688
December 2025132108
November 2025311136
Oktober 2025444181
September 2025255138
Augustus 202519286
Juli 2025801331
Juni 2025608174
Mei 20253332
April 2025207129
Maart 2025292286
Februari 202543
Januari 202533
December 202400
November 2024156151
Samen3.8362.027
Per jaar
  • 2026 (tot nu)269 bezoekers · 398 bekeken
  • 20251.607 bezoekers · 3.282 bekeken
  • 2024921 bezoekers · 977 bekeken
  • 202387 bezoekers · 113 bekeken
  • 2022143 bezoekers · 481 bekeken
  • 2021235 bezoekers · 388 bekeken
  • 2020945 bezoekers · 1.219 bekeken
  • 2019565 bezoekers · 690 bekeken
  • 2018223 bezoekers · 285 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3982695,4%
20253.2821.60732,2%
202497792118,4%
2023113871,7%
20224811432,9%
20213882354,7%
20201.21994518,9%
201969056511,3%
20182852234,5%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur54273,9%
1 tot 2 uur53324,6%
2 tot 3 uur46273,9%
3 tot 4 uur45344,9%
4 tot 5 uur108375,3%
5 tot 6 uur33182,6%
6 tot 7 uur41253,6%
7 tot 8 uur41202,9%
8 tot 9 uur37192,7%
9 tot 10 uur67344,9%
10 tot 11 uur45263,7%
11 tot 12 uur41202,9%
12 tot 13 uur44223,2%
13 tot 14 uur68334,8%
14 tot 15 uur65355,0%
15 tot 16 uur50253,6%
16 tot 17 uur71395,6%
17 tot 18 uur59355,0%
18 tot 19 uur62334,8%
19 tot 20 uur72405,8%
20 tot 21 uur60304,3%
21 tot 22 uur43294,2%
22 tot 23 uur40294,2%
23 tot 24 uur40253,6%
Samen1.285694100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag95 bezoekers · 169 bekeken
  • Dinsdag115 bezoekers · 263 bekeken
  • Woensdag147 bezoekers · 282 bekeken
  • Donderdag98 bezoekers · 150 bekeken
  • Vrijdag104 bezoekers · 247 bekeken
  • Zaterdag61 bezoekers · 78 bekeken
  • Zondag74 bezoekers · 96 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1699513,7%
Dinsdag26311516,6%
Woensdag28214721,2%
Donderdag1509814,1%
Vrijdag24710415,0%
Zaterdag78618,8%
Zondag967410,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.111 keer bekeken (86,5%), 559 bezoekers (80,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
174 keer bekeken (13,5%), 135 bezoekers (19,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Woordenboek Westends Dialect

↑ Terug naar de berichten