Naar de inhoud

Genealogie van de familie Wiggers

Voorouders en Nakomelingen van Lodevicus Hendrikus Johannes Wiggers, 1876 - 1962, tuinman te Bussum
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202621
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202633
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202665
dinsdag 13 oktober 202666
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202633
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202699
donderdag 8 oktober 202677
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202633
maandag 5 oktober 202655
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202677
Samen6260
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)32
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1918
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3131
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)4242
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2424
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1010
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)77
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)77
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1919
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2825
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1818
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)109
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)88
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1410
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1111
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)98
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1010
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)98
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)22
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)65
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1210
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)76
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)55
Samen331315
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20268280
September 20266262
Augustus 20267773
Juli 20264136
Juni 20262625
Mei 20262118
April 20262221
Maart 2026537
Februari 20269333
Januari 20261914
December 20253835
November 20251913
Oktober 20252721
September 20253425
Augustus 20252215
Juli 20252723
Juni 20254532
Mei 20252220
April 20251411
Maart 20251616
Februari 20252420
Januari 20254936
December 20241410
Samen847646
Per jaar
  • 2026 (tot nu)369 bezoekers · 496 bekeken
  • 2025267 bezoekers · 337 bekeken
  • 2024181 bezoekers · 230 bekeken
  • 2023108 bezoekers · 165 bekeken
  • 2022168 bezoekers · 266 bekeken
  • 2021123 bezoekers · 155 bekeken
  • 2020270 bezoekers · 342 bekeken
  • 2019286 bezoekers · 355 bekeken
  • 2018264 bezoekers · 336 bekeken
  • 2017237 bezoekers · 314 bekeken
  • 2016202 bezoekers · 269 bekeken
  • 2015413 bezoekers · 563 bekeken
  • 20141.051 bezoekers · 1.265 bekeken
  • 20131.043 bezoekers · 1.436 bekeken
  • 20121.328 bezoekers · 1.882 bekeken
  • 20111.773 bezoekers · 2.583 bekeken
  • 20102.505 bezoekers · 3.495 bekeken
  • 20092.574 bezoekers · 3.905 bekeken
  • 20082.660 bezoekers · 4.000 bekeken
  • 20072.530 bezoekers · 3.675 bekeken
  • 20062.731 bezoekers · 4.468 bekeken
  • 2005674 bezoekers · 1.419 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4963691,7%
20253372671,2%
20242301810,8%
20231651080,5%
20222661680,8%
20211551230,6%
20203422701,2%
20193552861,3%
20183362641,2%
20173142371,1%
20162692020,9%
20155634131,9%
20141.2651.0514,8%
20131.4361.0434,8%
20121.8821.3286,1%
20112.5831.7738,1%
20103.4952.50511,5%
20093.9052.57411,8%
20084.0002.66012,2%
20073.6752.53011,6%
20064.4682.73112,6%
20051.4196743,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur15153,6%
1 tot 2 uur16153,6%
2 tot 3 uur16163,8%
3 tot 4 uur39276,5%
4 tot 5 uur19163,8%
5 tot 6 uur881,9%
6 tot 7 uur12122,9%
7 tot 8 uur14143,4%
8 tot 9 uur20194,6%
9 tot 10 uur25184,3%
10 tot 11 uur39256,0%
11 tot 12 uur12122,9%
12 tot 13 uur23235,5%
13 tot 14 uur12122,9%
14 tot 15 uur23235,5%
15 tot 16 uur31286,7%
16 tot 17 uur18163,8%
17 tot 18 uur70297,0%
18 tot 19 uur18122,9%
19 tot 20 uur11102,4%
20 tot 21 uur13133,1%
21 tot 22 uur65256,0%
22 tot 23 uur22174,1%
23 tot 24 uur12122,9%
Samen553417100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag40 bezoekers · 42 bekeken
  • Dinsdag55 bezoekers · 56 bekeken
  • Woensdag80 bezoekers · 133 bekeken
  • Donderdag55 bezoekers · 63 bekeken
  • Vrijdag77 bezoekers · 144 bekeken
  • Zaterdag50 bezoekers · 54 bekeken
  • Zondag60 bezoekers · 61 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag42409,6%
Dinsdag565513,2%
Woensdag1338019,2%
Donderdag635513,2%
Vrijdag1447718,5%
Zaterdag545012,0%
Zondag616014,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
438 keer bekeken (79,2%), 307 bezoekers (73,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
115 keer bekeken (20,8%), 110 bezoekers (26,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Genealogie van de familie Wiggers

↑ Terug naar de berichten