Naar de inhoud

Wildlife

Over wilde dieren
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202688
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen88
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202688
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1212
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)88
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)21
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)33
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)156
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)124
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)21
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)33
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)44
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)44
Week 48 (24/11 tot 30/11/2025)11
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)2118
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)2320
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)11
Samen11590
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261212
September 202632
Augustus 202600
Juli 202622
Juni 202633
Mei 202644
April 202633
Maart 20262710
Februari 202600
Januari 202665
December 202599
November 20254640
Oktober 20251313
September 20258669
Augustus 202522
Juli 20252419
Juni 202566
Mei 20256151
April 20255122
Maart 202522
Februari 202511
Januari 20252828
December 20243434
Samen423337
Per jaar
  • 2026 (tot nu)41 bezoekers · 60 bekeken
  • 2025262 bezoekers · 329 bekeken
  • 2024220 bezoekers · 223 bekeken
  • 20233 bezoekers · 3 bekeken
  • 202277 bezoekers · 130 bekeken
  • 20218 bezoekers · 8 bekeken
  • 202016 bezoekers · 20 bekeken
  • 2019151 bezoekers · 157 bekeken
  • 20181.774 bezoekers · 1.944 bekeken
  • 2017726 bezoekers · 736 bekeken
  • 2016284 bezoekers · 295 bekeken
  • 2015878 bezoekers · 994 bekeken
  • 20141.870 bezoekers · 1.945 bekeken
  • 2013758 bezoekers · 915 bekeken
  • 20122.139 bezoekers · 3.136 bekeken
  • 20116.732 bezoekers · 9.171 bekeken
  • 201018.354 bezoekers · 22.329 bekeken
  • 200928.454 bezoekers · 33.074 bekeken
  • 20086.613 bezoekers · 9.117 bekeken
  • 20072.866 bezoekers · 4.081 bekeken
  • 200641 bezoekers · 97 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)60410,1%
20253292620,4%
20242232200,3%
2023330,0%
2022130770,1%
2021880,0%
202020160,0%
20191571510,2%
20181.9441.7742,5%
20177367261,0%
20162952840,4%
20159948781,2%
20141.9451.8702,6%
20139157581,0%
20123.1362.1393,0%
20119.1716.7329,3%
201022.32918.35425,4%
200933.07428.45439,4%
20089.1176.6139,2%
20074.0812.8664,0%
200697410,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur222,2%
1 tot 2 uur644,4%
2 tot 3 uur333,3%
3 tot 4 uur544,4%
4 tot 5 uur222,2%
5 tot 6 uur733,3%
6 tot 7 uur444,4%
7 tot 8 uur533,3%
8 tot 9 uur533,3%
9 tot 10 uur444,4%
10 tot 11 uur666,7%
11 tot 12 uur222,2%
12 tot 13 uur1188,9%
13 tot 14 uur444,4%
14 tot 15 uur222,2%
15 tot 16 uur544,4%
16 tot 17 uur222,2%
17 tot 18 uur222,2%
18 tot 19 uur555,6%
19 tot 20 uur644,4%
20 tot 21 uur666,7%
21 tot 22 uur333,3%
22 tot 23 uur855,6%
23 tot 24 uur1055,6%
Samen11590100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag5 bezoekers · 6 bekeken
  • Dinsdag18 bezoekers · 21 bekeken
  • Woensdag30 bezoekers · 39 bekeken
  • Donderdag9 bezoekers · 11 bekeken
  • Vrijdag10 bezoekers · 11 bekeken
  • Zaterdag9 bezoekers · 10 bekeken
  • Zondag9 bezoekers · 17 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag655,6%
Dinsdag211820,0%
Woensdag393033,3%
Donderdag11910,0%
Vrijdag111011,1%
Zaterdag10910,0%
Zondag17910,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
88 keer bekeken (76,5%), 72 bezoekers (80,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
27 keer bekeken (23,5%), 18 bezoekers (20,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Wildlife

↑ Terug naar de berichten