Naar de inhoud

wimo's hobby's

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202611
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202600
woensdag 30 september 202600
Samen1111
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)77
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)33
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)55
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)88
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)99
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)31
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)43
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)5305
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)33
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)11
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)33
Samen61385
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261111
September 202622
Augustus 20261111
Juli 20261111
Juni 20262222
Mei 202644
April 2026119
Maart 202653913
Februari 20261413
Januari 20263834
December 2025255190
November 2025328158
Oktober 2025373222
September 2025395153
Augustus 202500
Juli 2025392185
Juni 2025415180
Mei 202500
April 202526042
Maart 20259125
Februari 2025125116
Januari 20252323
December 20249696
November 2024358316
Samen3.7741.836
Per jaar
  • 2026 (tot nu)130 bezoekers · 663 bekeken
  • 20251.294 bezoekers · 2.657 bekeken
  • 2024525 bezoekers · 570 bekeken
  • 20237 bezoekers · 7 bekeken
  • 202277 bezoekers · 931 bekeken
  • 20215 bezoekers · 7 bekeken
  • 20209 bezoekers · 40 bekeken
  • 201912 bezoekers · 47 bekeken
  • 201817 bezoekers · 34 bekeken
  • 20174 bezoekers · 6 bekeken
  • 20165 bezoekers · 12 bekeken
  • 201514 bezoekers · 22 bekeken
  • 201447 bezoekers · 105 bekeken
  • 201313 bezoekers · 22 bekeken
  • 2012104 bezoekers · 190 bekeken
  • 2011108 bezoekers · 241 bekeken
  • 2010903 bezoekers · 1.299 bekeken
  • 2009198 bezoekers · 369 bekeken
  • 2008464 bezoekers · 714 bekeken
  • 2007449 bezoekers · 1.257 bekeken
  • 2006376 bezoekers · 1.403 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)6631302,7%
20252.6571.29427,2%
202457052511,0%
2023770,1%
2022931771,6%
2021750,1%
20204090,2%
201947120,3%
201834170,4%
2017640,1%
20161250,1%
201522140,3%
2014105471,0%
201322130,3%
20121901042,2%
20112411082,3%
20101.29990319,0%
20093691984,2%
20087144649,7%
20071.2574499,4%
20061.4033767,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur50324,6%
1 tot 2 uur42324,6%
2 tot 3 uur56486,9%
3 tot 4 uur54415,9%
4 tot 5 uur36243,4%
5 tot 6 uur41304,3%
6 tot 7 uur41253,6%
7 tot 8 uur23172,4%
8 tot 9 uur29213,0%
9 tot 10 uur56395,6%
10 tot 11 uur69436,1%
11 tot 12 uur50314,4%
12 tot 13 uur50324,6%
13 tot 14 uur47304,3%
14 tot 15 uur49273,9%
15 tot 16 uur54324,6%
16 tot 17 uur594294,1%
17 tot 18 uur57304,3%
18 tot 19 uur47314,4%
19 tot 20 uur41243,4%
20 tot 21 uur33213,0%
21 tot 22 uur40233,3%
22 tot 23 uur22142,0%
23 tot 24 uur38243,4%
Samen1.619700100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag93 bezoekers · 155 bekeken
  • Dinsdag120 bezoekers · 211 bekeken
  • Woensdag159 bezoekers · 211 bekeken
  • Donderdag106 bezoekers · 185 bekeken
  • Vrijdag75 bezoekers · 142 bekeken
  • Zaterdag55 bezoekers · 589 bekeken
  • Zondag92 bezoekers · 126 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1559313,3%
Dinsdag21112017,1%
Woensdag21115922,7%
Donderdag18510615,1%
Vrijdag1427510,7%
Zaterdag589557,9%
Zondag1269213,1%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
904 keer bekeken (55,8%), 553 bezoekers (79,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
715 keer bekeken (44,2%), 147 bezoekers (21,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van wimo's hobby's

↑ Terug naar de berichten