Naar de inhoud

Woonboot

MARGRE
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202611
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202633
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202633
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202666
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202611
vrijdag 2 oktober 202600
donderdag 1 oktober 202633
woensdag 30 september 202666
Samen4040
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)99
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1414
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1616
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2525
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)2525
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)1313
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1616
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1919
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)66
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)33
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)55
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)32
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)63
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)9521
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)21
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)21
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)43
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)1210
Samen302219
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20263434
September 20268686
Augustus 20263232
Juli 202666
Juni 20261716
Mei 202633
April 202633
Maart 202663
Februari 20269521
Januari 202621
December 20257343
November 202576
Oktober 20251515
September 2025679
Augustus 202588
Juli 20257949
Juni 20252826
Mei 20257032
April 20255322
Maart 202576
Februari 202511
Januari 202566
December 20249797
November 20242322
Samen818547
Per jaar
  • 2026 (tot nu)205 bezoekers · 284 bekeken
  • 2025223 bezoekers · 414 bekeken
  • 2024415 bezoekers · 427 bekeken
  • 202370 bezoekers · 111 bekeken
  • 2022148 bezoekers · 194 bekeken
  • 202140 bezoekers · 129 bekeken
  • 202066 bezoekers · 71 bekeken
  • 201975 bezoekers · 78 bekeken
  • 201867 bezoekers · 69 bekeken
  • 201785 bezoekers · 92 bekeken
  • 2016198 bezoekers · 221 bekeken
  • 2015533 bezoekers · 603 bekeken
  • 2014596 bezoekers · 655 bekeken
  • 2013584 bezoekers · 708 bekeken
  • 20121.493 bezoekers · 2.032 bekeken
  • 20111.863 bezoekers · 2.253 bekeken
  • 20102.749 bezoekers · 3.308 bekeken
  • 20092.402 bezoekers · 3.041 bekeken
  • 20083.018 bezoekers · 3.881 bekeken
  • 20073.607 bezoekers · 4.806 bekeken
  • 20063.342 bezoekers · 5.007 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2842050,9%
20254142231,0%
20244274151,9%
2023111700,3%
20221941480,7%
2021129400,2%
202071660,3%
201978750,3%
201869670,3%
201792850,4%
20162211980,9%
20156035332,4%
20146555962,7%
20137085842,7%
20122.0321.4936,9%
20112.2531.8638,6%
20103.3082.74912,6%
20093.0412.40211,0%
20083.8813.01813,9%
20074.8063.60716,6%
20065.0073.34215,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur11114,1%
1 tot 2 uur14124,5%
2 tot 3 uur14145,2%
3 tot 4 uur1093,3%
4 tot 5 uur17176,3%
5 tot 6 uur1083,0%
6 tot 7 uur772,6%
7 tot 8 uur13134,8%
8 tot 9 uur12124,5%
9 tot 10 uur983,0%
10 tot 11 uur983,0%
11 tot 12 uur12114,1%
12 tot 13 uur772,6%
13 tot 14 uur15134,8%
14 tot 15 uur1983,0%
15 tot 16 uur10103,7%
16 tot 17 uur24155,6%
17 tot 18 uur13134,8%
18 tot 19 uur1393,3%
19 tot 20 uur883,0%
20 tot 21 uur862,2%
21 tot 22 uur60155,6%
22 tot 23 uur54269,7%
23 tot 24 uur1093,3%
Samen379269100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag26 bezoekers · 26 bekeken
  • Dinsdag41 bezoekers · 67 bekeken
  • Woensdag59 bezoekers · 135 bekeken
  • Donderdag38 bezoekers · 40 bekeken
  • Vrijdag38 bezoekers · 41 bekeken
  • Zaterdag33 bezoekers · 35 bekeken
  • Zondag34 bezoekers · 35 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag26269,7%
Dinsdag674115,2%
Woensdag1355921,9%
Donderdag403814,1%
Vrijdag413814,1%
Zaterdag353312,3%
Zondag353412,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
309 keer bekeken (81,5%), 202 bezoekers (75,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
70 keer bekeken (18,5%), 67 bezoekers (24,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Woonboot

↑ Terug naar de berichten