Naar de inhoud

Zutendaal in beeld

Zutendaal op foto vastgelegd
akke.beakke.be
Zutendaal, het groenste snoepje van Vlaanderen

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202622
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen77
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)11
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)33
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)22
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)44
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)99
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)11
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)54
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)22
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)11
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)42
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)21
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)33
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)33
Samen6662
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202699
September 202699
Augustus 20261515
Juli 202633
Juni 2026109
Mei 202622
April 202622
Maart 202653
Februari 202643
Januari 20261111
December 202598
November 202566
Oktober 202598
September 20254130
Augustus 202542
Juli 202566
Juni 20252116
Mei 20252019
April 202555
Maart 202566
Februari 202533
Januari 202566
December 202477
Samen213188
Per jaar
  • 2026 (tot nu)66 bezoekers · 70 bekeken
  • 2025115 bezoekers · 136 bekeken
  • 2024131 bezoekers · 143 bekeken
  • 202316 bezoekers · 22 bekeken
  • 202289 bezoekers · 116 bekeken
  • 202120 bezoekers · 84 bekeken
  • 202059 bezoekers · 70 bekeken
  • 201984 bezoekers · 91 bekeken
  • 201857 bezoekers · 60 bekeken
  • 201748 bezoekers · 57 bekeken
  • 201689 bezoekers · 116 bekeken
  • 2015169 bezoekers · 193 bekeken
  • 2014469 bezoekers · 496 bekeken
  • 2013310 bezoekers · 371 bekeken
  • 2012761 bezoekers · 1.023 bekeken
  • 20111.279 bezoekers · 1.550 bekeken
  • 20101.538 bezoekers · 1.920 bekeken
  • 20091.688 bezoekers · 2.245 bekeken
  • 20081.722 bezoekers · 2.598 bekeken
  • 2007936 bezoekers · 1.393 bekeken
  • 2006109 bezoekers · 305 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)70660,7%
20251361151,2%
20241431311,3%
202322160,2%
2022116890,9%
202184200,2%
202070590,6%
201991840,9%
201860570,6%
201757480,5%
2016116890,9%
20151931691,7%
20144964694,8%
20133713103,2%
20121.0237617,8%
20111.5501.27913,1%
20101.9201.53815,8%
20092.2451.68817,3%
20082.5981.72217,7%
20071.3939369,6%
20063051091,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur445,0%
1 tot 2 uur222,5%
2 tot 3 uur111,3%
3 tot 4 uur222,5%
4 tot 5 uur000,0%
5 tot 6 uur778,8%
6 tot 7 uur111,3%
7 tot 8 uur422,5%
8 tot 9 uur111,3%
9 tot 10 uur333,8%
10 tot 11 uur333,8%
11 tot 12 uur111,3%
12 tot 13 uur333,8%
13 tot 14 uur445,0%
14 tot 15 uur767,5%
15 tot 16 uur333,8%
16 tot 17 uur445,0%
17 tot 18 uur445,0%
18 tot 19 uur9810,0%
19 tot 20 uur222,5%
20 tot 21 uur545,0%
21 tot 22 uur778,8%
22 tot 23 uur333,8%
23 tot 24 uur556,3%
Samen8580100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag11 bezoekers · 12 bekeken
  • Dinsdag16 bezoekers · 17 bekeken
  • Woensdag12 bezoekers · 12 bekeken
  • Donderdag9 bezoekers · 9 bekeken
  • Vrijdag13 bezoekers · 13 bekeken
  • Zaterdag12 bezoekers · 14 bekeken
  • Zondag7 bezoekers · 8 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag121113,8%
Dinsdag171620,0%
Woensdag121215,0%
Donderdag9911,3%
Vrijdag131316,3%
Zaterdag141215,0%
Zondag878,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
63 keer bekeken (74,1%), 61 bezoekers (76,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
22 keer bekeken (25,9%), 19 bezoekers (23,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Zutendaal in beeld

↑ Terug naar de berichten