Naar de inhoud

afm weblog site

akke.beakke.be
Waar je ook bent, ik neem je mee!
foto

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202662
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202622
dinsdag 27 oktober 202633
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen128
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202662
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202622
dinsdag 27 oktober 202633
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 2026273247
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202655
vrijdag 9 oktober 202633
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202655
dinsdag 6 oktober 202677
maandag 5 oktober 202622
zondag 4 oktober 202699
zaterdag 3 oktober 202655
vrijdag 2 oktober 202644
Samen342312
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)128
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)286260
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)2626
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)3535
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)3131
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)99
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)33
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)88
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1717
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2121
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)77
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1919
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)55
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)88
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1111
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)3017
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)66
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)11
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)99
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)22
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)66
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)66
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)42
Samen586541
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026347317
September 20266060
Augustus 20265353
Juli 20263535
Juni 20265138
Mei 20261818
April 20261818
Maart 202642
Februari 202600
Januari 202697
December 20259076
November 20251.50184
Oktober 20257859
September 2025466166
Augustus 202543
Juli 2025198104
Juni 2025373164
Mei 20251212
April 20254646
Maart 20257373
Februari 20253939
Januari 202522
December 20244646
November 2024550443
Samen4.0731.865
Per jaar
  • 2026 (tot nu)548 bezoekers · 595 bekeken
  • 2025828 bezoekers · 2.882 bekeken
  • 20242.001 bezoekers · 2.194 bekeken
  • 202311 bezoekers · 11 bekeken
  • 2022266 bezoekers · 1.492 bekeken
  • 202141 bezoekers · 145 bekeken
  • 202041 bezoekers · 46 bekeken
  • 201927 bezoekers · 35 bekeken
  • 201831 bezoekers · 32 bekeken
  • 201766 bezoekers · 77 bekeken
  • 2016236 bezoekers · 258 bekeken
  • 20151.126 bezoekers · 1.265 bekeken
  • 20145.525 bezoekers · 5.738 bekeken
  • 20132.056 bezoekers · 2.843 bekeken
  • 20122.516 bezoekers · 4.103 bekeken
  • 20118.416 bezoekers · 11.464 bekeken
  • 20108.084 bezoekers · 10.921 bekeken
  • 20092.884 bezoekers · 3.319 bekeken
  • 20082.975 bezoekers · 3.917 bekeken
  • 20073.087 bezoekers · 4.072 bekeken
  • 20062.565 bezoekers · 4.872 bekeken
  • 20051.753 bezoekers · 5.531 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5955481,2%
20252.8828281,8%
20242.1942.0014,4%
202311110,0%
20221.4922660,6%
2021145410,1%
202046410,1%
201935270,1%
201832310,1%
201777660,1%
20162582360,5%
20151.2651.1262,5%
20145.7385.52512,3%
20132.8432.0564,6%
20124.1032.5165,6%
201111.4648.41618,7%
201010.9218.08417,9%
20093.3192.8846,4%
20083.9172.9756,6%
20074.0723.0876,8%
20064.8722.5655,7%
20055.5311.7533,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur69192,5%
1 tot 2 uur34233,0%
2 tot 3 uur40182,3%
3 tot 4 uur46253,3%
4 tot 5 uur47263,4%
5 tot 6 uur43172,2%
6 tot 7 uur64182,3%
7 tot 8 uur59283,7%
8 tot 9 uur27212,7%
9 tot 10 uur36263,4%
10 tot 11 uur40293,8%
11 tot 12 uur43202,6%
12 tot 13 uur31926734,8%
13 tot 14 uur111263,4%
14 tot 15 uur55202,6%
15 tot 16 uur68212,7%
16 tot 17 uur230243,1%
17 tot 18 uur73222,9%
18 tot 19 uur460182,3%
19 tot 20 uur112202,6%
20 tot 21 uur98202,6%
21 tot 22 uur33162,1%
22 tot 23 uur97212,7%
23 tot 24 uur60222,9%
Samen2.264767100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag90 bezoekers · 230 bekeken
  • Dinsdag65 bezoekers · 128 bekeken
  • Woensdag57 bezoekers · 58 bekeken
  • Donderdag55 bezoekers · 63 bekeken
  • Vrijdag68 bezoekers · 76 bekeken
  • Zaterdag75 bezoekers · 1.071 bekeken
  • Zondag357 bezoekers · 638 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2309011,7%
Dinsdag128658,5%
Woensdag58577,4%
Donderdag63557,2%
Vrijdag76688,9%
Zaterdag1.071759,8%
Zondag63835746,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
555 keer bekeken (24,5%), 335 bezoekers (43,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.709 keer bekeken (75,5%), 432 bezoekers (56,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van afm weblog site

↑ Terug naar de berichten