Naar de inhoud

Praatje Portugal

Wel en Wee van Portugal
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202644
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202699
donderdag 15 oktober 202600
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202622
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202611
Samen2626
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)44
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1313
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)66
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)44
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)55
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)66
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)99
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1010
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)2222
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)33
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)77
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)44
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)77
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)66
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)55
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)106
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)66
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)33
Samen175171
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202611
Oktober 20262525
September 20262828
Augustus 20264747
Juli 20261818
Juni 20262121
Mei 20262420
April 20261614
Maart 2026793
Februari 20268011
Januari 20261615
December 20258259
November 20253928
Oktober 202519872
September 2025149108
Augustus 20259344
Juli 202522.792160
Juni 202528.145268
Mei 202563
April 20255741
Maart 2025877
Februari 202511
Januari 20259694
December 20247272
Samen53.0131.120
Per jaar
  • 2026 (tot nu)203 bezoekers · 355 bekeken
  • 2025845 bezoekers · 52.586 bekeken
  • 2024527 bezoekers · 530 bekeken
  • 20236 bezoekers · 6 bekeken
  • 2022192 bezoekers · 471 bekeken
  • 20217 bezoekers · 10 bekeken
  • 20205 bezoekers · 5 bekeken
  • 20199 bezoekers · 11 bekeken
  • 201822 bezoekers · 31 bekeken
  • 201717 bezoekers · 29 bekeken
  • 201624 bezoekers · 30 bekeken
  • 201582 bezoekers · 90 bekeken
  • 2014404 bezoekers · 419 bekeken
  • 2013230 bezoekers · 381 bekeken
  • 2012154 bezoekers · 192 bekeken
  • 2011539 bezoekers · 650 bekeken
  • 2010626 bezoekers · 916 bekeken
  • 20091.452 bezoekers · 3.140 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3552033,8%
202552.58684515,8%
20245305279,9%
2023660,1%
20224711923,6%
20211070,1%
2020550,1%
20191190,2%
201831220,4%
201729170,3%
201630240,4%
201590821,5%
20144194047,6%
20133812304,3%
20121921542,9%
201165053910,1%
201091662611,7%
20093.1401.45227,2%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur35113,8%
1 tot 2 uur41124,1%
2 tot 3 uur17134,5%
3 tot 4 uur15134,5%
4 tot 5 uur662,1%
5 tot 6 uur17155,2%
6 tot 7 uur15103,4%
7 tot 8 uur1193,1%
8 tot 9 uur8693,1%
9 tot 10 uur11113,8%
10 tot 11 uur13134,5%
11 tot 12 uur16134,5%
12 tot 13 uur16165,5%
13 tot 14 uur23206,9%
14 tot 15 uur441,4%
15 tot 16 uur24155,2%
16 tot 17 uur20165,5%
17 tot 18 uur17144,8%
18 tot 19 uur12103,4%
19 tot 20 uur13134,5%
20 tot 21 uur1293,1%
21 tot 22 uur15144,8%
22 tot 23 uur10103,4%
23 tot 24 uur27144,8%
Samen476290100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag50 bezoekers · 51 bekeken
  • Dinsdag48 bezoekers · 60 bekeken
  • Woensdag33 bezoekers · 44 bekeken
  • Donderdag25 bezoekers · 80 bekeken
  • Vrijdag46 bezoekers · 54 bekeken
  • Zaterdag40 bezoekers · 126 bekeken
  • Zondag48 bezoekers · 61 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag515017,2%
Dinsdag604816,6%
Woensdag443311,4%
Donderdag80258,6%
Vrijdag544615,9%
Zaterdag1264013,8%
Zondag614816,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
289 keer bekeken (60,7%), 202 bezoekers (69,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
187 keer bekeken (39,3%), 88 bezoekers (30,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Praatje Portugal

↑ Terug naar de berichten