Hier kan je mijn stempelavonturen volgen.
Laat je inspireren
of geniet er gewoon van.
Statistieken
De laatste 7 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
26/1027/1028/1029/1030/1031/101/11
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| zondag 1 november 2026 | 1 | 1 |
|---|
| zaterdag 31 oktober 2026 | 19 | 19 |
|---|
| vrijdag 30 oktober 2026 | 37 | 36 |
|---|
| donderdag 29 oktober 2026 | 31 | 30 |
|---|
| woensdag 28 oktober 2026 | 17 | 17 |
|---|
| dinsdag 27 oktober 2026 | 31 | 31 |
|---|
| maandag 26 oktober 2026 | 34 | 28 |
| Samen | 170 | 162 |
De laatste 30 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
7/1012/1017/1022/1027/101/11
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| zondag 1 november 2026 | 1 | 1 |
|---|
| zaterdag 31 oktober 2026 | 19 | 19 |
|---|
| vrijdag 30 oktober 2026 | 37 | 36 |
|---|
| donderdag 29 oktober 2026 | 31 | 30 |
|---|
| woensdag 28 oktober 2026 | 17 | 17 |
|---|
| dinsdag 27 oktober 2026 | 31 | 31 |
|---|
| maandag 26 oktober 2026 | 34 | 28 |
|---|
| zondag 25 oktober 2026 | 28 | 27 |
|---|
| zaterdag 24 oktober 2026 | 36 | 36 |
|---|
| vrijdag 23 oktober 2026 | 44 | 44 |
|---|
| donderdag 22 oktober 2026 | 13 | 11 |
|---|
| woensdag 21 oktober 2026 | 4 | 1 |
|---|
| dinsdag 20 oktober 2026 | 5 | 1 |
|---|
| maandag 19 oktober 2026 | 6 | 4 |
|---|
| zondag 18 oktober 2026 | 0 | 0 |
|---|
| zaterdag 17 oktober 2026 | 1 | 1 |
|---|
| vrijdag 16 oktober 2026 | 6 | 6 |
|---|
| donderdag 15 oktober 2026 | 1 | 1 |
|---|
| woensdag 14 oktober 2026 | 2 | 2 |
|---|
| dinsdag 13 oktober 2026 | 0 | 0 |
|---|
| maandag 12 oktober 2026 | 3 | 3 |
|---|
| zondag 11 oktober 2026 | 2 | 2 |
|---|
| zaterdag 10 oktober 2026 | 3 | 3 |
|---|
| vrijdag 9 oktober 2026 | 2 | 2 |
|---|
| donderdag 8 oktober 2026 | 5 | 4 |
|---|
| woensdag 7 oktober 2026 | 5 | 5 |
|---|
| dinsdag 6 oktober 2026 | 5 | 5 |
|---|
| maandag 5 oktober 2026 | 4 | 4 |
|---|
| zondag 4 oktober 2026 | 1 | 1 |
|---|
| zaterdag 3 oktober 2026 | 2 | 2 |
| Samen | 348 | 327 |
Per week, de laatste 30 weken
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Week | Bekeken | Bezoekers |
| Week 44 (26/10 tot 1/11/2026) | 170 | 162 |
|---|
| Week 43 (19/10 tot 25/10/2026) | 136 | 124 |
|---|
| Week 42 (12/10 tot 18/10/2026) | 13 | 13 |
|---|
| Week 41 (5/10 tot 11/10/2026) | 26 | 25 |
|---|
| Week 40 (28/9 tot 4/10/2026) | 37 | 37 |
|---|
| Week 39 (21/9 tot 27/9/2026) | 77 | 76 |
|---|
| Week 38 (14/9 tot 20/9/2026) | 32 | 22 |
|---|
| Week 37 (7/9 tot 13/9/2026) | 30 | 27 |
|---|
| Week 36 (31/8 tot 6/9/2026) | 87 | 87 |
|---|
| Week 35 (24/8 tot 30/8/2026) | 96 | 95 |
|---|
| Week 34 (17/8 tot 23/8/2026) | 98 | 98 |
|---|
| Week 33 (10/8 tot 16/8/2026) | 51 | 48 |
|---|
| Week 32 (3/8 tot 9/8/2026) | 83 | 82 |
|---|
| Week 31 (27/7 tot 2/8/2026) | 93 | 86 |
|---|
| Week 30 (20/7 tot 26/7/2026) | 115 | 115 |
|---|
| Week 29 (13/7 tot 19/7/2026) | 120 | 118 |
|---|
| Week 28 (6/7 tot 12/7/2026) | 494 | 489 |
|---|
| Week 27 (29/6 tot 5/7/2026) | 515 | 512 |
|---|
| Week 26 (22/6 tot 28/6/2026) | 1.138 | 1.010 |
|---|
| Week 25 (15/6 tot 21/6/2026) | 340 | 337 |
|---|
| Week 24 (8/6 tot 14/6/2026) | 119 | 119 |
|---|
| Week 23 (1/6 tot 7/6/2026) | 816 | 709 |
|---|
| Week 22 (25/5 tot 31/5/2026) | 82 | 77 |
|---|
| Week 21 (18/5 tot 24/5/2026) | 274 | 251 |
|---|
| Week 20 (11/5 tot 17/5/2026) | 863 | 752 |
|---|
| Week 19 (4/5 tot 10/5/2026) | 309 | 293 |
|---|
| Week 18 (27/4 tot 3/5/2026) | 263 | 235 |
|---|
| Week 17 (20/4 tot 26/4/2026) | 664 | 583 |
|---|
| Week 16 (13/4 tot 19/4/2026) | 351 | 316 |
|---|
| Week 15 (6/4 tot 12/4/2026) | 475 | 422 |
| Samen | 7.967 | 7.320 |
De laatste 24 maanden
Bekeken pagina's Bezoekers
decjanfebmaaaprmeijunjulaugsepoktnovdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepoktnov
Toon de cijfers
| Maand | Bekeken | Bezoekers |
| November 2026 | 1 | 1 |
|---|
| Oktober 2026 | 359 | 338 |
|---|
| September 2026 | 236 | 222 |
|---|
| Augustus 2026 | 361 | 356 |
|---|
| Juli 2026 | 1.229 | 1.215 |
|---|
| Juni 2026 | 2.500 | 2.259 |
|---|
| Mei 2026 | 1.620 | 1.459 |
|---|
| April 2026 | 1.949 | 1.584 |
|---|
| Maart 2026 | 2.809 | 213 |
|---|
| Februari 2026 | 720 | 97 |
|---|
| Januari 2026 | 1.009 | 157 |
|---|
| December 2025 | 4.270 | 593 |
|---|
| November 2025 | 2.322 | 281 |
|---|
| Oktober 2025 | 1.450 | 357 |
|---|
| September 2025 | 4.612 | 395 |
|---|
| Augustus 2025 | 279 | 86 |
|---|
| Juli 2025 | 3.362 | 603 |
|---|
| Juni 2025 | 9.654 | 648 |
|---|
| Mei 2025 | 8.442 | 6.076 |
|---|
| April 2025 | 3.251 | 1.641 |
|---|
| Maart 2025 | 763 | 258 |
|---|
| Februari 2025 | 916 | 902 |
|---|
| Januari 2025 | 2.225 | 783 |
|---|
| December 2024 | 3.609 | 737 |
| Samen | 57.948 | 21.261 |
Per jaar Bekeken pagina's Bezoekers
2026 (tot nu)7.901 bezoekers · 12.793 bekeken
202512.623 bezoekers · 41.546 bekeken
202429.012 bezoekers · 69.992 bekeken
20231.478 bezoekers · 1.740 bekeken
202211.982 bezoekers · 13.919 bekeken
20211.005 bezoekers · 1.082 bekeken
20201.406 bezoekers · 1.581 bekeken
20194.928 bezoekers · 10.322 bekeken
20188.618 bezoekers · 14.472 bekeken
20179.290 bezoekers · 15.915 bekeken
20169.171 bezoekers · 16.625 bekeken
201515.289 bezoekers · 25.498 bekeken
201431.828 bezoekers · 49.299 bekeken
201325.607 bezoekers · 44.244 bekeken
201227.564 bezoekers · 44.566 bekeken
201130.167 bezoekers · 53.405 bekeken
201035.154 bezoekers · 59.277 bekeken
200927.550 bezoekers · 54.137 bekeken
200815.997 bezoekers · 41.161 bekeken
20072.746 bezoekers · 7.718 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 2026 (tot nu) | 12.793 | 7.901 | 2,6% |
|---|
| 2025 | 41.546 | 12.623 | 4,1% |
|---|
| 2024 | 69.992 | 29.012 | 9,4% |
|---|
| 2023 | 1.740 | 1.478 | 0,5% |
|---|
| 2022 | 13.919 | 11.982 | 3,9% |
|---|
| 2021 | 1.082 | 1.005 | 0,3% |
|---|
| 2020 | 1.581 | 1.406 | 0,5% |
|---|
| 2019 | 10.322 | 4.928 | 1,6% |
|---|
| 2018 | 14.472 | 8.618 | 2,8% |
|---|
| 2017 | 15.915 | 9.290 | 3,0% |
|---|
| 2016 | 16.625 | 9.171 | 3,0% |
|---|
| 2015 | 25.498 | 15.289 | 4,9% |
|---|
| 2014 | 49.299 | 31.828 | 10,3% |
|---|
| 2013 | 44.244 | 25.607 | 8,3% |
|---|
| 2012 | 44.566 | 27.564 | 8,9% |
|---|
| 2011 | 53.405 | 30.167 | 9,8% |
|---|
| 2010 | 59.277 | 35.154 | 11,4% |
|---|
| 2009 | 54.137 | 27.550 | 8,9% |
|---|
| 2008 | 41.161 | 15.997 | 5,2% |
|---|
| 2007 | 7.718 | 2.746 | 0,9% |
Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.
Op welk uur komen de bezoekers?
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Uur | Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 0 tot 1 uur | 1.031 | 570 | 6,5% |
|---|
| 1 tot 2 uur | 1.274 | 626 | 7,1% |
|---|
| 2 tot 3 uur | 744 | 414 | 4,7% |
|---|
| 3 tot 4 uur | 892 | 360 | 4,1% |
|---|
| 4 tot 5 uur | 920 | 493 | 5,6% |
|---|
| 5 tot 6 uur | 1.140 | 355 | 4,0% |
|---|
| 6 tot 7 uur | 695 | 371 | 4,2% |
|---|
| 7 tot 8 uur | 829 | 386 | 4,4% |
|---|
| 8 tot 9 uur | 805 | 449 | 5,1% |
|---|
| 9 tot 10 uur | 709 | 386 | 4,4% |
|---|
| 10 tot 11 uur | 669 | 362 | 4,1% |
|---|
| 11 tot 12 uur | 661 | 320 | 3,6% |
|---|
| 12 tot 13 uur | 495 | 318 | 3,6% |
|---|
| 13 tot 14 uur | 561 | 317 | 3,6% |
|---|
| 14 tot 15 uur | 1.149 | 312 | 3,6% |
|---|
| 15 tot 16 uur | 601 | 283 | 3,2% |
|---|
| 16 tot 17 uur | 990 | 368 | 4,2% |
|---|
| 17 tot 18 uur | 1.027 | 301 | 3,4% |
|---|
| 18 tot 19 uur | 773 | 278 | 3,2% |
|---|
| 19 tot 20 uur | 654 | 268 | 3,1% |
|---|
| 20 tot 21 uur | 663 | 292 | 3,3% |
|---|
| 21 tot 22 uur | 680 | 296 | 3,4% |
|---|
| 22 tot 23 uur | 771 | 326 | 3,7% |
|---|
| 23 tot 24 uur | 652 | 324 | 3,7% |
| Samen | 19.385 | 8.775 | 100% |
Op welke dag komen de bezoekers? Bekeken pagina's Bezoekers
Maandag959 bezoekers · 3.540 bekeken
Dinsdag1.069 bezoekers · 3.004 bekeken
Woensdag1.952 bezoekers · 3.470 bekeken
Donderdag1.418 bezoekers · 2.307 bekeken
Vrijdag1.087 bezoekers · 2.883 bekeken
Zaterdag1.205 bezoekers · 2.129 bekeken
Zondag1.085 bezoekers · 2.052 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| Maandag | 3.540 | 959 | 10,9% |
|---|
| Dinsdag | 3.004 | 1.069 | 12,2% |
|---|
| Woensdag | 3.470 | 1.952 | 22,2% |
|---|
| Donderdag | 2.307 | 1.418 | 16,2% |
|---|
| Vrijdag | 2.883 | 1.087 | 12,4% |
|---|
| Zaterdag | 2.129 | 1.205 | 13,7% |
|---|
| Zondag | 2.052 | 1.085 | 12,4% |
- Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
- 15.204 keer bekeken (78,4%), 6.485 bezoekers (73,9%)
- In het weekend (zaterdag en zondag)
- 4.181 keer bekeken (21,6%), 2.290 bezoekers (26,1%)
‹ Terug naar de blog