Naar de inhoud

WELKOM OP DE MOPPENBLOG VAN WILLY

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 20263913
vrijdag 30 oktober 20264516
donderdag 29 oktober 20264616
woensdag 28 oktober 20264314
dinsdag 27 oktober 2026186
maandag 26 oktober 20262610
zondag 25 oktober 20263513
Samen25288
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 20263913
vrijdag 30 oktober 20264516
donderdag 29 oktober 20264616
woensdag 28 oktober 20264314
dinsdag 27 oktober 2026186
maandag 26 oktober 20262610
zondag 25 oktober 20263513
zaterdag 24 oktober 2026217
vrijdag 23 oktober 20262910
donderdag 22 oktober 20263111
woensdag 21 oktober 20264312
dinsdag 20 oktober 20264412
maandag 19 oktober 20263212
zondag 18 oktober 20266316
zaterdag 17 oktober 20266217
vrijdag 16 oktober 20268823
donderdag 15 oktober 20262616
woensdag 14 oktober 20264523
dinsdag 13 oktober 20264219
maandag 12 oktober 20262914
zondag 11 oktober 20264618
zaterdag 10 oktober 20263719
vrijdag 9 oktober 20264223
donderdag 8 oktober 20263920
woensdag 7 oktober 20263513
dinsdag 6 oktober 20264420
maandag 5 oktober 20263015
zondag 4 oktober 20263416
zaterdag 3 oktober 20264318
vrijdag 2 oktober 20262814
Samen1.185456
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)21775
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)23577
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)355128
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)273128
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)255127
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)256126
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)222118
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)249131
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)226116
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)278161
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)289138
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)20375
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)18271
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)39593
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)21285
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)18277
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)20172
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)15063
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11052
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)15873
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)19082
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)232105
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)20390
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)19979
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22485
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)18372
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)18271
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)17875
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)19174
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)20280
Samen6.6322.799
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20261.225476
September 20261.016528
Augustus 20261.250507
Juli 2026870339
Juni 2026709323
Mei 2026888356
April 2026835329
Maart 20261.492354
Februari 20261.413338
Januari 2026968316
December 20251.342360
November 2025816291
Oktober 2025844321
September 2025811276
Augustus 20251.021266
Juli 2025580215
Juni 2025738294
Mei 20251.149289
April 2025622194
Maart 2025534199
Februari 2025655245
Januari 2025668242
December 2024592221
November 20241.158632
Samen22.1967.911
Per jaar
  • 2026 (tot nu)3.866 bezoekers · 10.666 bekeken
  • 20253.192 bezoekers · 9.780 bekeken
  • 20244.406 bezoekers · 10.324 bekeken
  • 20233.497 bezoekers · 9.464 bekeken
  • 20224.345 bezoekers · 11.538 bekeken
  • 20214.425 bezoekers · 12.185 bekeken
  • 20206.070 bezoekers · 16.518 bekeken
  • 20196.776 bezoekers · 17.905 bekeken
  • 20185.461 bezoekers · 14.300 bekeken
  • 20175.108 bezoekers · 12.865 bekeken
  • 20167.803 bezoekers · 19.466 bekeken
  • 201510.451 bezoekers · 26.399 bekeken
  • 201410.595 bezoekers · 26.587 bekeken
  • 20138.246 bezoekers · 20.039 bekeken
  • 20127.281 bezoekers · 18.602 bekeken
  • 20119.647 bezoekers · 23.388 bekeken
  • 20108.783 bezoekers · 19.879 bekeken
  • 20092.337 bezoekers · 8.425 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)10.6663.8663,4%
20259.7803.1922,8%
202410.3244.4063,9%
20239.4643.4973,1%
202211.5384.3453,9%
202112.1854.4253,9%
202016.5186.0705,4%
201917.9056.7766,0%
201814.3005.4614,9%
201712.8655.1084,5%
201619.4667.8036,9%
201526.39910.4519,3%
201426.58710.5959,4%
201320.0398.2467,3%
201218.6027.2816,5%
201123.3889.6478,6%
201019.8798.7837,8%
20098.4252.3372,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur54340,7%
1 tot 2 uur65380,8%
2 tot 3 uur81450,9%
3 tot 4 uur130581,2%
4 tot 5 uur227691,4%
5 tot 6 uur256821,7%
6 tot 7 uur8622956,1%
7 tot 8 uur1.3244649,6%
8 tot 9 uur1.85965013,4%
9 tot 10 uur1.73662612,9%
10 tot 11 uur1.0343948,1%
11 tot 12 uur7202555,3%
12 tot 13 uur3161172,4%
13 tot 14 uur4861693,5%
14 tot 15 uur6932264,7%
15 tot 16 uur8472084,3%
16 tot 17 uur4581853,8%
17 tot 18 uur4471643,4%
18 tot 19 uur9723046,3%
19 tot 20 uur4911713,5%
20 tot 21 uur259982,0%
21 tot 22 uur174941,9%
22 tot 23 uur86541,1%
23 tot 24 uur91380,8%
Samen13.6684.838100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag698 bezoekers · 2.007 bekeken
  • Dinsdag695 bezoekers · 1.640 bekeken
  • Woensdag678 bezoekers · 1.827 bekeken
  • Donderdag647 bezoekers · 1.548 bekeken
  • Vrijdag696 bezoekers · 2.037 bekeken
  • Zaterdag676 bezoekers · 2.210 bekeken
  • Zondag748 bezoekers · 2.399 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2.00769814,4%
Dinsdag1.64069514,4%
Woensdag1.82767814,0%
Donderdag1.54864713,4%
Vrijdag2.03769614,4%
Zaterdag2.21067614,0%
Zondag2.39974815,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
9.059 keer bekeken (66,3%), 3.414 bezoekers (70,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
4.609 keer bekeken (33,7%), 1.424 bezoekers (29,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van WELKOM OP DE MOPPENBLOG VAN WILLY

↑ Terug naar de berichten