Naar de inhoud

Andre Hazes

akke.beakke.be
ZDIwNjhjMzUzNDZh.gif
MusicPlaylist

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202622
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202622
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen1010
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)55
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)44
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)44
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)44
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)77
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)88
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1212
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)55
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)33
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)11
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)2.1606
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)1.06215
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)55
Samen3.323122
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20261010
September 202611
Augustus 20261818
Juli 20261616
Juni 20262929
Mei 20261212
April 202688
Maart 202600
Februari 202611
Januari 20263.22322
December 20256156
November 202520478
Oktober 2025164103
September 202512478
Augustus 202500
Juli 202511984
Juni 2025305157
Mei 202510792
April 202595
Maart 20252120
Februari 202598
Januari 2025146146
December 202400
Samen4.587944
Per jaar
  • 2026 (tot nu)117 bezoekers · 3.318 bekeken
  • 2025827 bezoekers · 1.269 bekeken
  • 20242.049 bezoekers · 2.123 bekeken
  • 20236 bezoekers · 6 bekeken
  • 202292 bezoekers · 92 bekeken
  • 202113 bezoekers · 107 bekeken
  • 20207 bezoekers · 11 bekeken
  • 201912 bezoekers · 17 bekeken
  • 201834 bezoekers · 39 bekeken
  • 201715 bezoekers · 16 bekeken
  • 201644 bezoekers · 51 bekeken
  • 2015387 bezoekers · 421 bekeken
  • 20143.314 bezoekers · 3.508 bekeken
  • 20131.031 bezoekers · 1.160 bekeken
  • 20121.165 bezoekers · 1.589 bekeken
  • 20111.392 bezoekers · 1.927 bekeken
  • 20101.986 bezoekers · 2.719 bekeken
  • 20091.032 bezoekers · 2.384 bekeken
  • 20081.025 bezoekers · 4.717 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)3.3181170,8%
20251.2698275,7%
20242.1232.04914,1%
2023660,0%
202292920,6%
2021107130,1%
20201170,0%
201917120,1%
201839340,2%
201716150,1%
201651440,3%
20154213872,7%
20143.5083.31422,8%
20131.1601.0317,1%
20121.5891.1658,0%
20111.9271.3929,6%
20102.7191.98613,7%
20092.3841.0327,1%
20084.7171.0257,0%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur28104,0%
1 tot 2 uur33104,0%
2 tot 3 uur269124,8%
3 tot 4 uur1893,6%
4 tot 5 uur792197,6%
5 tot 6 uur1.11272,8%
6 tot 7 uur45104,0%
7 tot 8 uur18104,0%
8 tot 9 uur16104,0%
9 tot 10 uur209114,4%
10 tot 11 uur616124,8%
11 tot 12 uur1493,6%
12 tot 13 uur14104,0%
13 tot 14 uur1372,8%
14 tot 15 uur21135,2%
15 tot 16 uur1493,6%
16 tot 17 uur26197,6%
17 tot 18 uur1483,2%
18 tot 19 uur1072,8%
19 tot 20 uur2383,2%
20 tot 21 uur30176,8%
21 tot 22 uur2693,6%
22 tot 23 uur841,6%
23 tot 24 uur214114,4%
Samen3.583251100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag35 bezoekers · 1.942 bekeken
  • Dinsdag45 bezoekers · 73 bekeken
  • Woensdag35 bezoekers · 321 bekeken
  • Donderdag44 bezoekers · 88 bekeken
  • Vrijdag38 bezoekers · 1.048 bekeken
  • Zaterdag23 bezoekers · 23 bekeken
  • Zondag31 bezoekers · 88 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.9423513,9%
Dinsdag734517,9%
Woensdag3213513,9%
Donderdag884417,5%
Vrijdag1.0483815,1%
Zaterdag23239,2%
Zondag883112,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.472 keer bekeken (96,9%), 197 bezoekers (78,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
111 keer bekeken (3,1%), 54 bezoekers (21,5%)

‹ Terug naar de blog

Naar boven

Meer van Andre Hazes

↑ Terug naar de berichten