Naar de inhoud

Tuin Het Egelhof

BEZOEK VOOR GROEPEN De tuin is te bezoeken voor groepen enkel op afspraak.gery@balgerhoeke.be of gsm:0485273255 De tuin is toegankelijk voor rolstoelgebruikers
2irqd91.gif 

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 2026103
zaterdag 31 oktober 202642
vrijdag 30 oktober 202681
donderdag 29 oktober 202674
woensdag 28 oktober 2026144
dinsdag 27 oktober 2026127
maandag 26 oktober 202673
Samen6224
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 2026103
zaterdag 31 oktober 202642
vrijdag 30 oktober 202681
donderdag 29 oktober 202674
woensdag 28 oktober 2026144
dinsdag 27 oktober 2026127
maandag 26 oktober 202673
zondag 25 oktober 202695
zaterdag 24 oktober 202685
vrijdag 23 oktober 202632
donderdag 22 oktober 202643
woensdag 21 oktober 202644
dinsdag 20 oktober 202653
maandag 19 oktober 202641
zondag 18 oktober 202687
zaterdag 17 oktober 202695
vrijdag 16 oktober 202673
donderdag 15 oktober 2026127
woensdag 14 oktober 202653
dinsdag 13 oktober 20261412
maandag 12 oktober 20264021
zondag 11 oktober 20261511
zaterdag 10 oktober 2026187
vrijdag 9 oktober 202685
donderdag 8 oktober 2026378
woensdag 7 oktober 2026117
dinsdag 6 oktober 2026178
maandag 5 oktober 2026159
zondag 4 oktober 20262110
zaterdag 3 oktober 2026138
Samen349178
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)6224
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)3723
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)9558
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)12155
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11058
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)10359
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)13355
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)16172
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)11375
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)12187
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)14373
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)12657
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)14764
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)9241
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)10941
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)8136
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)8844
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)14051
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11945
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)7241
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)4427
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)6633
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)5728
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)8038
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)18775
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)18363
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)8145
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)9643
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11554
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)16775
Samen3.2491.540
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 2026103
Oktober 2026370190
September 2026525274
Augustus 2026583301
Juli 2026455187
Juni 2026340164
Mei 2026533218
April 2026488227
Maart 2026749263
Februari 2026701308
Januari 2026779333
December 20251.358518
November 20251.694488
Oktober 20251.689487
September 20251.260365
Augustus 20252.040546
Juli 20251.652534
Juni 2025639296
Mei 20251.027454
April 2025834354
Maart 2025747293
Februari 2025883365
Januari 20251.153424
December 20241.175496
Samen21.6848.088
Per jaar
  • 2026 (tot nu)2.468 bezoekers · 5.533 bekeken
  • 20255.124 bezoekers · 14.976 bekeken
  • 20247.628 bezoekers · 17.409 bekeken
  • 20236.025 bezoekers · 14.349 bekeken
  • 20223.634 bezoekers · 8.832 bekeken
  • 2021573 bezoekers · 1.383 bekeken
  • 2020456 bezoekers · 691 bekeken
  • 2019353 bezoekers · 536 bekeken
  • 2018140 bezoekers · 181 bekeken
  • 2017175 bezoekers · 215 bekeken
  • 2016290 bezoekers · 370 bekeken
  • 2015615 bezoekers · 742 bekeken
  • 20141.660 bezoekers · 1.888 bekeken
  • 20131.358 bezoekers · 1.774 bekeken
  • 20121.583 bezoekers · 2.261 bekeken
  • 20111.713 bezoekers · 2.306 bekeken
  • 20102.118 bezoekers · 2.840 bekeken
  • 20091.306 bezoekers · 2.105 bekeken
  • 20081.919 bezoekers · 5.062 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5.5332.4686,3%
202514.9765.12413,1%
202417.4097.62819,5%
202314.3496.02515,4%
20228.8323.6349,3%
20211.3835731,5%
20206914561,2%
20195363530,9%
20181811400,4%
20172151750,4%
20163702900,7%
20157426151,6%
20141.8881.6604,2%
20131.7741.3583,5%
20122.2611.5834,0%
20112.3061.7134,4%
20102.8402.1185,4%
20092.1051.3063,3%
20085.0621.9194,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur128491,4%
1 tot 2 uur148401,2%
2 tot 3 uur96371,1%
3 tot 4 uur109641,8%
4 tot 5 uur93361,0%
5 tot 6 uur161601,7%
6 tot 7 uur2891273,7%
7 tot 8 uur3531514,3%
8 tot 9 uur3781714,9%
9 tot 10 uur4311945,6%
10 tot 11 uur4862116,1%
11 tot 12 uur5982557,3%
12 tot 13 uur6072727,8%
13 tot 14 uur5512406,9%
14 tot 15 uur6602727,8%
15 tot 16 uur4892005,8%
16 tot 17 uur4591885,4%
17 tot 18 uur4801694,9%
18 tot 19 uur4621454,2%
19 tot 20 uur4471795,2%
20 tot 21 uur3571363,9%
21 tot 22 uur3091103,2%
22 tot 23 uur322992,8%
23 tot 24 uur172692,0%
Samen8.5853.474100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag566 bezoekers · 1.351 bekeken
  • Dinsdag476 bezoekers · 1.093 bekeken
  • Woensdag498 bezoekers · 1.106 bekeken
  • Donderdag603 bezoekers · 1.663 bekeken
  • Vrijdag340 bezoekers · 779 bekeken
  • Zaterdag489 bezoekers · 1.319 bekeken
  • Zondag502 bezoekers · 1.274 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.35156616,3%
Dinsdag1.09347613,7%
Woensdag1.10649814,3%
Donderdag1.66360317,4%
Vrijdag7793409,8%
Zaterdag1.31948914,1%
Zondag1.27450214,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
5.992 keer bekeken (69,8%), 2.483 bezoekers (71,5%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.593 keer bekeken (30,2%), 991 bezoekers (28,5%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Tuin Het Egelhof

↑ Terug naar de berichten