Naar de inhoud

stratjeekes

stomperkes

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202655
donderdag 29 oktober 202633
woensdag 28 oktober 202633
dinsdag 27 oktober 202655
maandag 26 oktober 202622
Samen1919
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202611
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202655
donderdag 29 oktober 202633
woensdag 28 oktober 202633
dinsdag 27 oktober 202655
maandag 26 oktober 202622
zondag 25 oktober 202622
zaterdag 24 oktober 202633
vrijdag 23 oktober 202655
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202611
Samen4141
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)1919
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)1010
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)66
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1010
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)2323
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)8383
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)134129
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)100100
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)200199
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)7373
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)88
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)55
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1313
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)88
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)6868
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)6060
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)2121
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)3018
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)87
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)44
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1010
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)55
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)88
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2222
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)44
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1414
Samen955936
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202611
Oktober 20264444
September 2026331326
Augustus 2026295294
Juli 2026146146
Juni 20267158
Mei 20262222
April 20264848
Maart 20261616
Februari 20261010
Januari 202612286
December 20257259
November 2025348148
Oktober 2025324169
September 2025432169
Augustus 202500
Juli 20253630
Juni 2025411201
Mei 2025582349
April 2025388173
Maart 2025203139
Februari 20256363
Januari 20252323
December 20241515
Samen4.0032.589
Per jaar
  • 2026 (tot nu)1.051 bezoekers · 1.106 bekeken
  • 20251.523 bezoekers · 2.882 bekeken
  • 20242.237 bezoekers · 2.476 bekeken
  • 202312 bezoekers · 15 bekeken
  • 2022495 bezoekers · 497 bekeken
  • 202139 bezoekers · 248 bekeken
  • 202097 bezoekers · 101 bekeken
  • 201956 bezoekers · 56 bekeken
  • 201879 bezoekers · 96 bekeken
  • 201751 bezoekers · 65 bekeken
  • 201695 bezoekers · 104 bekeken
  • 2015397 bezoekers · 488 bekeken
  • 20142.291 bezoekers · 2.420 bekeken
  • 20131.857 bezoekers · 2.273 bekeken
  • 20122.229 bezoekers · 3.655 bekeken
  • 20113.029 bezoekers · 4.666 bekeken
  • 20102.034 bezoekers · 3.310 bekeken
  • 2009789 bezoekers · 2.036 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1.1061.0515,7%
20252.8821.5238,3%
20242.4762.23712,2%
202315120,1%
20224974952,7%
2021248390,2%
2020101970,5%
201956560,3%
201896790,4%
201765510,3%
2016104950,5%
20154883972,2%
20142.4202.29112,5%
20132.2731.85710,1%
20123.6552.22912,1%
20114.6663.02916,5%
20103.3102.03411,1%
20092.0367894,3%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur57413,3%
1 tot 2 uur56443,5%
2 tot 3 uur58514,1%
3 tot 4 uur67473,7%
4 tot 5 uur70604,8%
5 tot 6 uur75594,7%
6 tot 7 uur59473,7%
7 tot 8 uur58483,8%
8 tot 9 uur63493,9%
9 tot 10 uur72614,8%
10 tot 11 uur70584,6%
11 tot 12 uur78705,6%
12 tot 13 uur57514,1%
13 tot 14 uur61524,1%
14 tot 15 uur61534,2%
15 tot 16 uur63554,4%
16 tot 17 uur56403,2%
17 tot 18 uur68594,7%
18 tot 19 uur65564,5%
19 tot 20 uur50423,3%
20 tot 21 uur66584,6%
21 tot 22 uur83645,1%
22 tot 23 uur63534,2%
23 tot 24 uur50403,2%
Samen1.5261.258100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag216 bezoekers · 228 bekeken
  • Dinsdag206 bezoekers · 247 bekeken
  • Woensdag210 bezoekers · 285 bekeken
  • Donderdag164 bezoekers · 205 bekeken
  • Vrijdag143 bezoekers · 177 bekeken
  • Zaterdag157 bezoekers · 214 bekeken
  • Zondag162 bezoekers · 170 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag22821617,2%
Dinsdag24720616,4%
Woensdag28521016,7%
Donderdag20516413,0%
Vrijdag17714311,4%
Zaterdag21415712,5%
Zondag17016212,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
1.142 keer bekeken (74,8%), 939 bezoekers (74,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
384 keer bekeken (25,2%), 319 bezoekers (25,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van stratjeekes

↑ Terug naar de berichten