Naar de inhoud

GEDICHTEN EN SCHILDERIJEN VAN FONS MACHARIS

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202651
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202600
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen95
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)51
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)33
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)21
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)32
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)31
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)55
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)42
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)21
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)21
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)11
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)52
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)11
Week 7 (9/2 tot 15/2/2026)11
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)22
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)31
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)11
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)11
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)55
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)3820
Samen10772
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202695
September 202653
Augustus 202655
Juli 202697
Juni 202697
Mei 2026108
April 202622
Maart 202652
Februari 202644
Januari 202653
December 20254527
November 202577
Oktober 20253732
September 20252524
Augustus 20257114
Juli 202555
Juni 202586
Mei 202597
April 2025128
Maart 202574
Februari 202585
Januari 202596
December 2024206
Samen326197
Per jaar
  • 2026 (tot nu)46 bezoekers · 63 bekeken
  • 2025145 bezoekers · 243 bekeken
  • 2024226 bezoekers · 263 bekeken
  • 202343 bezoekers · 65 bekeken
  • 202235 bezoekers · 38 bekeken
  • 202130 bezoekers · 50 bekeken
  • 202029 bezoekers · 43 bekeken
  • 201969 bezoekers · 97 bekeken
  • 201858 bezoekers · 104 bekeken
  • 201775 bezoekers · 102 bekeken
  • 201682 bezoekers · 119 bekeken
  • 2015183 bezoekers · 234 bekeken
  • 2014366 bezoekers · 421 bekeken
  • 2013230 bezoekers · 314 bekeken
  • 2012287 bezoekers · 427 bekeken
  • 20113.249 bezoekers · 4.618 bekeken
  • 2010769 bezoekers · 1.340 bekeken
  • 2009721 bezoekers · 2.077 bekeken
  • 2008663 bezoekers · 863 bekeken
  • 20071.867 bezoekers · 7.567 bekeken
  • 20063.278 bezoekers · 7.532 bekeken
  • 20052.003 bezoekers · 8.318 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)63460,3%
20252431451,0%
20242632261,6%
202365430,3%
202238350,2%
202150300,2%
202043290,2%
201997690,5%
2018104580,4%
2017102750,5%
2016119820,6%
20152341831,3%
20144213662,5%
20133142301,6%
20124272872,0%
20114.6183.24922,5%
20101.3407695,3%
20092.0777215,0%
20088636634,6%
20077.5671.86712,9%
20067.5323.27822,7%
20058.3182.00313,9%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur745,0%
1 tot 2 uur556,3%
2 tot 3 uur333,8%
3 tot 4 uur422,5%
4 tot 5 uur111,3%
5 tot 6 uur222,5%
6 tot 7 uur222,5%
7 tot 8 uur322,5%
8 tot 9 uur767,5%
9 tot 10 uur645,0%
10 tot 11 uur733,8%
11 tot 12 uur333,8%
12 tot 13 uur000,0%
13 tot 14 uur733,8%
14 tot 15 uur111,3%
15 tot 16 uur556,3%
16 tot 17 uur333,8%
17 tot 18 uur433,8%
18 tot 19 uur778,8%
19 tot 20 uur1356,3%
20 tot 21 uur222,5%
21 tot 22 uur856,3%
22 tot 23 uur745,0%
23 tot 24 uur856,3%
Samen11580100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag10 bezoekers · 11 bekeken
  • Dinsdag8 bezoekers · 9 bekeken
  • Woensdag10 bezoekers · 13 bekeken
  • Donderdag12 bezoekers · 19 bekeken
  • Vrijdag9 bezoekers · 11 bekeken
  • Zaterdag15 bezoekers · 32 bekeken
  • Zondag16 bezoekers · 20 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag111012,5%
Dinsdag9810,0%
Woensdag131012,5%
Donderdag191215,0%
Vrijdag11911,3%
Zaterdag321518,8%
Zondag201620,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
63 keer bekeken (54,8%), 49 bezoekers (61,3%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
52 keer bekeken (45,2%), 31 bezoekers (38,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van GEDICHTEN EN SCHILDERIJEN VAN FONS MACHARIS

↑ Terug naar de berichten