Naar de inhoud

kanker

en nu
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202611
vrijdag 23 oktober 202622
donderdag 22 oktober 202622
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202633
woensdag 14 oktober 202655
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202666
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202611
donderdag 8 oktober 202633
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202633
vrijdag 2 oktober 202633
Samen4343
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)55
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)88
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1818
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2020
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1010
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)77
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)55
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1010
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)44
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)11
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)329
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)115
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)53
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)41
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)98
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)33
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)3319
Week 45 (3/11 tot 9/11/2025)11
Week 44 (27/10 tot 2/11/2025)44
Week 41 (6/10 tot 12/10/2025)99
Samen217168
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20264343
September 20263333
Augustus 20261818
Juli 202655
Juni 202611
Mei 202611
April 20263010
Maart 20262211
Februari 202641
Januari 202600
December 20254631
November 202511
Oktober 20251414
September 20251311
Augustus 202500
Juli 20251616
Juni 20255339
Mei 202511
April 202587
Maart 202510952
Februari 202522
Januari 20258964
December 202422442
November 202499
Samen742412
Per jaar
  • 2026 (tot nu)123 bezoekers · 157 bekeken
  • 2025238 bezoekers · 352 bekeken
  • 2024277 bezoekers · 462 bekeken
  • 20231 bezoekers · 1 bekeken
  • 202267 bezoekers · 165 bekeken
  • 20215 bezoekers · 5 bekeken
  • 20203 bezoekers · 4 bekeken
  • 20195 bezoekers · 6 bekeken
  • 20187 bezoekers · 8 bekeken
  • 20177 bezoekers · 8 bekeken
  • 20166 bezoekers · 11 bekeken
  • 201515 bezoekers · 18 bekeken
  • 201417 bezoekers · 26 bekeken
  • 2013200 bezoekers · 201 bekeken
  • 201299 bezoekers · 113 bekeken
  • 2011123 bezoekers · 150 bekeken
  • 2010295 bezoekers · 361 bekeken
  • 2009365 bezoekers · 450 bekeken
  • 2008149 bezoekers · 282 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1571236,1%
202535223811,9%
202446227713,8%
2023110,0%
2022165673,3%
2021550,2%
2020430,1%
2019650,2%
2018870,3%
2017870,3%
20161160,3%
201518150,7%
201426170,8%
201320120010,0%
2012113994,9%
20111501236,1%
201036129514,7%
200945036518,2%
20082821497,4%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur542,4%
1 tot 2 uur663,6%
2 tot 3 uur884,7%
3 tot 4 uur553,0%
4 tot 5 uur874,1%
5 tot 6 uur2574,1%
6 tot 7 uur17148,3%
7 tot 8 uur10105,9%
8 tot 9 uur974,1%
9 tot 10 uur13105,9%
10 tot 11 uur1184,7%
11 tot 12 uur663,6%
12 tot 13 uur884,7%
13 tot 14 uur553,0%
14 tot 15 uur442,4%
15 tot 16 uur1174,1%
16 tot 17 uur12105,9%
17 tot 18 uur12116,5%
18 tot 19 uur11116,5%
19 tot 20 uur653,0%
20 tot 21 uur1084,7%
21 tot 22 uur831,8%
22 tot 23 uur410,6%
23 tot 24 uur442,4%
Samen218169100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag15 bezoekers · 18 bekeken
  • Dinsdag16 bezoekers · 16 bekeken
  • Woensdag27 bezoekers · 46 bekeken
  • Donderdag21 bezoekers · 28 bekeken
  • Vrijdag29 bezoekers · 30 bekeken
  • Zaterdag24 bezoekers · 33 bekeken
  • Zondag37 bezoekers · 47 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag18158,9%
Dinsdag16169,5%
Woensdag462716,0%
Donderdag282112,4%
Vrijdag302917,2%
Zaterdag332414,2%
Zondag473721,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
138 keer bekeken (63,3%), 108 bezoekers (63,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
80 keer bekeken (36,7%), 61 bezoekers (36,1%)

‹ Terug naar de blog

Meer van kanker

↑ Terug naar de berichten