Naar de inhoud

genealogie van de Plasse/Leenknecht

akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202611
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen55
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)44
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)22
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)22
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)11
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)33
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)22
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)22
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)43
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 10 (2/3 tot 8/3/2026)76
Week 9 (23/2 tot 1/3/2026)4820
Week 8 (16/2 tot 22/2/2026)32
Week 6 (2/2 tot 8/2/2026)11
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)88
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)66
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)106
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)96
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)116
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)33
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)55
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)74
Samen149103
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202666
September 202644
Augustus 202666
Juli 202633
Juni 202611
Mei 202676
April 202633
Maart 202676
Februari 20265324
Januari 20264331
December 20252724
November 20251715
Oktober 202512190
September 20251210
Augustus 20258320
Juli 20259771
Juni 202565
Mei 20252222
April 20252118
Maart 202565
Februari 20251918
Januari 20251817
December 202400
Samen582405
Per jaar
  • 2026 (tot nu)90 bezoekers · 133 bekeken
  • 2025315 bezoekers · 449 bekeken
  • 2024103 bezoekers · 124 bekeken
  • 202326 bezoekers · 33 bekeken
  • 202284 bezoekers · 155 bekeken
  • 202142 bezoekers · 59 bekeken
  • 202035 bezoekers · 59 bekeken
  • 201940 bezoekers · 68 bekeken
  • 201871 bezoekers · 112 bekeken
  • 2017101 bezoekers · 148 bekeken
  • 2016118 bezoekers · 185 bekeken
  • 2015226 bezoekers · 417 bekeken
  • 2014560 bezoekers · 693 bekeken
  • 2013330 bezoekers · 440 bekeken
  • 2012434 bezoekers · 719 bekeken
  • 2011620 bezoekers · 1.030 bekeken
  • 2010745 bezoekers · 1.160 bekeken
  • 2009577 bezoekers · 1.048 bekeken
  • 2008779 bezoekers · 2.659 bekeken
  • 2007948 bezoekers · 3.438 bekeken
  • 2006478 bezoekers · 1.245 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)133901,3%
20254493154,7%
20241241031,5%
202333260,4%
2022155841,2%
202159420,6%
202059350,5%
201968400,6%
2018112711,1%
20171481011,5%
20161851181,8%
20154172263,4%
20146935608,3%
20134403304,9%
20127194346,5%
20111.0306209,2%
20101.16074511,1%
20091.0485778,6%
20082.65977911,6%
20073.43894814,1%
20061.2454787,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur653,9%
1 tot 2 uur321,6%
2 tot 3 uur000,0%
3 tot 4 uur221,6%
4 tot 5 uur443,1%
5 tot 6 uur221,6%
6 tot 7 uur553,9%
7 tot 8 uur110,8%
8 tot 9 uur29107,8%
9 tot 10 uur764,7%
10 tot 11 uur241511,6%
11 tot 12 uur1253,9%
12 tot 13 uur653,9%
13 tot 14 uur332,3%
14 tot 15 uur664,7%
15 tot 16 uur664,7%
16 tot 17 uur13107,8%
17 tot 18 uur221,6%
18 tot 19 uur221,6%
19 tot 20 uur764,7%
20 tot 21 uur764,7%
21 tot 22 uur1197,0%
22 tot 23 uur1097,0%
23 tot 24 uur986,2%
Samen177129100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag16 bezoekers · 20 bekeken
  • Dinsdag15 bezoekers · 17 bekeken
  • Woensdag14 bezoekers · 14 bekeken
  • Donderdag9 bezoekers · 11 bekeken
  • Vrijdag36 bezoekers · 66 bekeken
  • Zaterdag14 bezoekers · 20 bekeken
  • Zondag25 bezoekers · 29 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag201612,4%
Dinsdag171511,6%
Woensdag141410,9%
Donderdag1197,0%
Vrijdag663627,9%
Zaterdag201410,9%
Zondag292519,4%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
128 keer bekeken (72,3%), 90 bezoekers (69,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
49 keer bekeken (27,7%), 39 bezoekers (30,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van genealogie van de Plasse/Leenknecht

↑ Terug naar de berichten