Naar de inhoud

Zoeken naar waarheid.

het geheel is meer dan de delen.
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202622
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202699
donderdag 15 oktober 202666
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202699
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202655
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202688
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202655
zondag 4 oktober 202611
zaterdag 3 oktober 202622
vrijdag 2 oktober 202600
Samen6868
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)33
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)3232
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3030
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1414
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1717
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)55
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)55
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1111
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)99
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1414
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)77
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1212
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)44
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)44
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)33
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)33
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)11
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)11
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)11
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)22
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)33
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)44
Samen204204
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20267070
September 20264545
Augustus 20263434
Juli 20262222
Juni 20261515
Mei 202677
April 202622
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202655
December 20254841
November 202514068
Oktober 202510567
September 202515584
Augustus 202500
Juli 2025123107
Juni 2025254150
Mei 20251111
April 20256861
Maart 202533
Februari 202511
Januari 20253030
December 202400
November 20246161
Samen1.199884
Per jaar
  • 2026 (tot nu)200 bezoekers · 200 bekeken
  • 2025623 bezoekers · 938 bekeken
  • 2024104 bezoekers · 107 bekeken
  • 20232 bezoekers · 2 bekeken
  • 202287 bezoekers · 191 bekeken
  • 20214 bezoekers · 4 bekeken
  • 20208 bezoekers · 9 bekeken
  • 20193 bezoekers · 3 bekeken
  • 20183 bezoekers · 3 bekeken
  • 20173 bezoekers · 7 bekeken
  • 20165 bezoekers · 5 bekeken
  • 201521 bezoekers · 34 bekeken
  • 2014237 bezoekers · 271 bekeken
  • 2013138 bezoekers · 148 bekeken
  • 201225 bezoekers · 125 bekeken
  • 201175 bezoekers · 81 bekeken
  • 2010438 bezoekers · 523 bekeken
  • 200973 bezoekers · 87 bekeken
  • 2008244 bezoekers · 348 bekeken
  • 2007663 bezoekers · 1.255 bekeken
  • 2006828 bezoekers · 2.590 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2002005,3%
202593862316,5%
20241071042,7%
2023220,1%
2022191872,3%
2021440,1%
2020980,2%
2019330,1%
2018330,1%
2017730,1%
2016550,1%
201534210,6%
20142712376,3%
20131481383,6%
2012125250,7%
201181752,0%
201052343811,6%
200987731,9%
20083482446,4%
20071.25566317,5%
20062.59082821,9%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur21164,3%
1 tot 2 uur27215,6%
2 tot 3 uur992,4%
3 tot 4 uur17174,5%
4 tot 5 uur17174,5%
5 tot 6 uur20174,5%
6 tot 7 uur23164,3%
7 tot 8 uur16133,5%
8 tot 9 uur27215,6%
9 tot 10 uur21174,5%
10 tot 11 uur25195,1%
11 tot 12 uur17133,5%
12 tot 13 uur31205,3%
13 tot 14 uur23174,5%
14 tot 15 uur22184,8%
15 tot 16 uur22164,3%
16 tot 17 uur29205,3%
17 tot 18 uur19154,0%
18 tot 19 uur24133,5%
19 tot 20 uur21154,0%
20 tot 21 uur16133,5%
21 tot 22 uur18154,0%
22 tot 23 uur13102,7%
23 tot 24 uur1582,1%
Samen493376100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag49 bezoekers · 56 bekeken
  • Dinsdag60 bezoekers · 83 bekeken
  • Woensdag57 bezoekers · 73 bekeken
  • Donderdag52 bezoekers · 84 bekeken
  • Vrijdag57 bezoekers · 78 bekeken
  • Zaterdag51 bezoekers · 62 bekeken
  • Zondag50 bezoekers · 57 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag564913,0%
Dinsdag836016,0%
Woensdag735715,2%
Donderdag845213,8%
Vrijdag785715,2%
Zaterdag625113,6%
Zondag575013,3%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
374 keer bekeken (75,9%), 275 bezoekers (73,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
119 keer bekeken (24,1%), 101 bezoekers (26,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Zoeken naar waarheid.

↑ Terug naar de berichten